SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kas nors bandet CALL OF DUTY BLACK OPS veikia online multiplayer?

Taip bandem ir taip veikia online :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tokia beda iskilo su Dragon Age: Origins Ultimate edition :

 

Paleidziu su Gaia manageriu ir nera veikejuu balsu, girdisi background garsai, bet zmoniu balsu nesigirdi, o siaip zaidiams veikia

 

Kai nustatau, kad paleistu geima idejus bet koki PS3 zaidima, tai uzstringu ant title screen: paspaudziu start ir nieko (neatsiranda "Checking Data" pranesimo, ir zaidimas nieko nedaro, neuzstringa, bet paspaudus start tiesiog lauki ir lauki ir lauki ir nieko).

 

Jei jum pavyko paleist si ziaidma, gal galit pasakyt, per koki manager'i paleidot?

 

 

EDIT: Susizinojau, kad Dragon Age: Origins Ultimate Edition puikiai veikia, jei paleidi per external HDD, kadangi as meginau paleist is vidinio tai man ir buvo problema.

Redagavo zozole003

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.dabar vel galvoju atsinaujint y 3.55 kokia geriause CFW rasyt kad veiktu Gaia Manager v2.02 ir nba 2k11?pas mane slim 320gb kai pirkau buvo yrasyta 3.40.ir jeigu dabar yrasau 3.55 man zaidimai kur dbar turiu vidiniam hdd liks ar digs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rogero ar gaia siulot naudot slimui?

Man geriausias Multiman :P bet jei is tu 2, tai rinkciausi gaia

 

sveiki.dabar vel galvoju atsinaujint y 3.55 kokia geriause CFW rasyt kad veiktu Gaia Manager v2.02 ir nba 2k11?pas mane slim 320gb kai pirkau buvo yrasyta 3.40.ir jeigu dabar yrasau 3.55 man zaidimai kur dbar turiu vidiniam hdd liks ar digs?

Dabar pagal mane geriausios CFW yra wutangrza ir kmeaf, cia jau pagal pavadinima rinkis :) Na patys zaidimai neturetu dingt, bet, bent jau man, susikoruptino visi Game data instalai, todel reikejo isnaujo visus instaliuotus zaidimus suinstalint :/ Pats naudoju kmeaf, veikia gerai :) Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei as dabr naudoju GEOHOT tai apsimoka rasytis wutangrza?ar laukt kazko geriau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei as dabr naudoju GEOHOT tai apsimoka rasytis wutangrza?ar laukt kazko geriau?

Jeigu Tau viskas veikia, ko Tau reikia, tai nesirasyk kitokios CFW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tikrai nori keisti, tai patarimas tik į Waninkoko arba Kmaew. Tas Wutangrza, asmeniškai manęs nesužavėjo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju geohot + wininkoko + multiman'a. Visi zaidimai be problemu pasileidzia

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju geohot + wininkoko + multiman'a. Visi zaidimai be problemu pasileidzia

Negera? Ant Geohot'o užrašei Waninkoko? Drąsus žingsnis sakyčiau. Geohot nereikalingas Waninkokui, reikėjo iš Geo varyti į OFW per restore ir po to vėl per restore į Waninkoko, jokių Geohot'ų :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk tiesiogiai prisijungt nuo ps3 iki kompo.

Dar vakar bandžiau ten pasileist FTP, bet visai atsijungiau internetą neveikia, tai negalėjau atrašyt (ne iš namų rašau). Geriau nelysiu daugiau jei pavyks susitvarkyt :rolleyes:

 

Yra zaidimu spliteris

Ačiū radau, reiks tada su šituo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va noriu pasitikslint, ant draugo konsoles lausiu (cia jo prasymu)

Atsisiunciau ta KMEAW CFW, ji irasai, tada irasai Gaia Manager ir black box, ir per FTP zaidimus ikeli, surandi eboot failus zaidimo, viskas ? Per lengvai skamba man kaskaip :rolleyes:

Redagavo T-N-Z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va noriu pasitikslint, ant draugo konsoles lausiu (cia jo prasymu)

Atsisiunciau ta KMEAW CFW, ji irasai, tada irasai Gaia Manager ir black box, ir per FTP zaidimus ikeli, surandi eboot failus zaidimo, viskas ? Per lengvai skamba man kaskaip -_-

Taip, labai lengvas darbas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei naudosiu Gaia Manager v2.04, dar reikes ta LV2 patcheri papildomai rasyti ar kartu bus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.