scalman

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomenduojami pranešimai

name='bat0nas' timestamp='1350972106' post='300113']

Na šiaip tai rimtai. Online Pass'ais gali skųstis tik tie, kurie piratauja ir tie, kurie perka dėvėtus. Kadangi pirataujančių mūsų šalyje yra nesuskaičiuojamai kartų daugiau, nei perkančių dėvėtus žaidimus, tai... kaži ar gražu skųstis dėl Online Pass'ų.

 

Ne į temą

o is kur zaidimo kopijoj gausi online pass koda? :melvin:
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Ne į temą

o is kur zaidimo kopijoj gausi online pass koda? :melvin:

 

 

Taigi taip ir parašiau, kad Online Pass'ais nepatenkinti yra tik piratai ir naudotų žaidimų naudotojai, nes abi kategorijos žmonių negauna Online Pass'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi taip ir parašiau, kad Online Pass'ais nepatenkinti yra tik piratai ir naudotų žaidimų naudotojai, nes abi kategorijos žmonių negauna Online Pass'o.

 

Ne į temą

na tai butent,biski ne taip buvau suprates.nes na cia viskas aisku del ko zaidimas "nurasomas". nes ne vienas piratas negali lost online pass zaidimu online,kas sudaro didele dali cia losianciu bent jau xbox. is kitos puses,ir gerai,los tik tie kurie bent kazkiek nori ivertint kureju sunku darba.baigesi katino dienos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na aš piratauju, nes tiesiog neturiu materialinės galimybės pirkti žaidimus po 150-200 litų, bet online pass žaidimams perku.

800msp ~15-20lt - tikrai galima sau leisti.

piratavimas ant konsolių iš ties sudaro minimalu procentą, palyginus su žaidimu perpardavimais - todėl leidėjai ir kūrėjai buvo priversti, surasti būda kaip sustabdyti tai - ir kol kas geresnio būdo jie nerado.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandos time trial visiem PS3 PSN+

 

Exclusive Timed Trial

 

Medal of Honor: Warfighter is set to deliver an aggressive, gritty and authentic experience that puts gamers in the boots of today’s most precise warrior, the Tier 1 Operator. Plus members will get to have their hands on the full game for 1 hour and get an enhanced peek into the action they can download when it releases at retail and on the PlayStation Store as part of the Day 1 Digital event with the 10/23 update.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na aš piratauju, nes tiesiog neturiu materialinės galimybės pirkti žaidimus po 150-200 litų, bet online pass žaidimams perku.

800msp ~15-20lt - tikrai galima sau leisti.

piratavimas ant konsolių iš ties sudaro minimalu procentą, palyginus su žaidimu perpardavimais - todėl leidėjai ir kūrėjai buvo priversti, surasti būda kaip sustabdyti tai - ir kol kas geresnio būdo jie nerado.

 

Va čia tai respect.

 

O neperkant žaidimų dar skųstis, kad reikia Online Pass pirkti - fail.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas jau isbandete PC versija? Kaip zaidimas? Kokie ispudziai? Nustebau, kad pas Rusus atsirado PC versija anksciau laiko negu data buvo nurodyta isleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

na aš piratauju, nes tiesiog neturiu materialinės galimybės pirkti žaidimus po 150-200 litų, bet online pass žaidimams perku.

800msp ~15-20lt - tikrai galima sau leisti.

piratavimas ant konsolių iš ties sudaro minimalu procentą, palyginus su žaidimu perpardavimais - todėl leidėjai ir kūrėjai buvo priversti, surasti būda kaip sustabdyti tai - ir kol kas geresnio būdo jie nerado.

 

 

Ziurek, as taip pat noreciau nusipirkt online pass sito zaidimo, bet pamaciau, kad tu perki 800msp uz 15-20lt, kur tokias kainas butu galima rasti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurek, as taip pat noreciau nusipirkt online pass sito zaidimo, bet pamaciau, kad tu perki 800msp uz 15-20lt, kur tokias kainas butu galima rasti?

 

Ne į temą

Čia jis turbūt pakaičiavo nuo 4200 MSP kainos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maždaug teisingi pirmieji įspūdžiai.

Žaidimas toks truputi nusivylimas, bet.. sueis :D Einu tikrinti pašto dėžutės.

 

Ne į temą

Ne per anksti tikrini? Man būtų gerai, jei iki ilgojo savaitgalio gaučiau, o tu jau dabar nori. :D
Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne per anksti tikrini? Man būtų gerai, jei iki ilgojo savaitgalio gaučiau, o tu jau dabar nori. :D

 

Ne į temą

Šeip darant preorder , žaidimais dažniausiai ateidavo man tą pačia dieną išleidimo, šeštadienį arba blogiausiu atveju pirmadieni.
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai man patiko sitas zaidimas,galvojau bus kaip battlefield 3 (kuris manes nesuzavejo) o isejo kad lb patiko,kaip realiame kare,ir istorija labai idomi,ir padeciu zaidime dauk,ir snaiperio,ir vairuotojo ir net gi mylincio vyro ir tevo,super:)

Grafika irgi grazi,vienintelis dalykas i kuri EA spjove tj vanduo,aisku ant pc gal geriau atrodo,bet xbox version vanduo nelb,aisku cia ne priezastis mesti i sona zaidima,nea,tiesiog sakau kaip yr

Redagavo GoldenBoy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.