Rekomenduojami pranešimai

Turiu sita zaidima orginala na man asmeniskai kai kurios misijos labai patiko bet sitam zaidimui reikia daugiau realistiskumo nes bukumas cia liejas per krastus netgi perdaug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, ne, ne. Jis butent tuo ir geras, kad toks beprotiškas. Bent jau man tuo jis patiko. Tos misijos ore kai šoki iš lėktuvo tai ypatingai over-the-top :D Realistiškumo mažai, bet užtat kaip linksma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Saints row 3, įdomiai žaidėsi iki tol, kol baigiau story tada veiklos mažai beliko,ypač palyginus su saints row 2. Bet žaidimas - totally worth my time.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po 9m. pertraukos zaidimas grizta su Remastered versija. Gal geriau butu buve prikelti ir ankstesnes dalis is kart? ?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka kai nuo nulio perkuria, bet tie paprasti kur tik rezoliucija tai tik tingus greitas pasipinigavimas.... Aišku iš kitos pusės žiūrėt kai nėra ant konsolių to žaidimo, ir žmogus nėra žaidęs tai jam  kaip ir gerai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik jei visa ta laika kuri skyre remasteriam devai butu skyre nauju zaidimu kurimui...

taip ka cia dar reikia remasterint, gal koki GTA 3. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.