Nedoleris

Dėl PS2 fat diskų skaitymo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Vakar gavau ps2 fat model scph-50004. Apie juos nieko nenusimanau del to klausiu jusu. Vaikinukas sake kad jis "Atristas" taciau pats nezino kaip, nes pats toki pirko. Fave apie 10 cd-r irasytu zaidimu, taciau isirasiau dvd-r zaidima ir man jis ju neskaito.

 

1. Ar gali buti kad jis ne cipuotas o tiesiog programiskai atristas?

2. Ant kai kuriu zaidimu jis ilgai kraunasi, ar gali buti kad lazeris "pavarges"?

3. Ar gali buti kad tai senos versijos ps2, del to neskaito dvd-r disku?

4. Pats isirasiau atsisiusta zaidima i cd-r taciau jis taip pat jo neskaito, kokios gali buti problemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Vakar gavau ps2 fat model scph-50004. Apie juos nieko nenusimanau del to klausiu jusu. Vaikinukas sake kad jis "Atristas" taciau pats nezino kaip, nes pats toki pirko. Fave apie 10 cd-r irasytu zaidimu, taciau isirasiau dvd-r zaidima ir man jis ju neskaito.

 

1. Ar gali buti kad jis ne cipuotas o tiesiog programiskai atristas?

2. Ant kai kuriu zaidimu jis ilgai kraunasi, ar gali buti kad lazeris "pavarges"?

3. Ar gali buti kad tai senos versijos ps2, del to neskaito dvd-r disku?

4. Pats isirasiau atsisiusta zaidima i cd-r taciau jis taip pat jo neskaito, kokios gali buti problemos?

 

del ilgo krovimo tai jo lazeris itakoja matyt. ir kokie ten PS2 zaidimai kad CD diskuose telpa.

besvarbu kokios versijos , o nenuskaito gali but kad del lazerio. tik geriau rasyk i DVD+R o ne - . napamegink dar .ir aisku tinkamai rasyk,mazu greiciu.na lazerio pavargima galima siek tiek suzadint dar pasukant kelis varztelius netoli lazerio akutes. o gal tavo disku rekorderis pavarges ir netiksliai iraso zaidimus dar. pamegink pastatyk stacia tada megink uzkraut. jei tai pades tada tikrai lazeris jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Recorderis nepavarges nes ant draugo ps2 eina tie zaidimai.. bandysiu irasyti i kita diska. Gal kas gali atsakyti i kitus punktus? pasakyti savo nuomone apie problema?

Beje zaidimai kazkokie paprasti: GTA vice city, crash bandicot, tekken tog tournament..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Vakar gavau ps2 fat model scph-50004. Apie juos nieko nenusimanau del to klausiu jusu. Vaikinukas sake kad jis "Atristas" taciau pats nezino kaip, nes pats toki pirko. Fave apie 10 cd-r irasytu zaidimu, taciau isirasiau dvd-r zaidima ir man jis ju neskaito.

 

1. Ar gali buti kad jis ne cipuotas o tiesiog programiskai atristas?

2. Ant kai kuriu zaidimu jis ilgai kraunasi, ar gali buti kad lazeris "pavarges"?

3. Ar gali buti kad tai senos versijos ps2, del to neskaito dvd-r disku?

4. Pats isirasiau atsisiusta zaidima i cd-r taciau jis taip pat jo neskaito, kokios gali buti problemos?

 

 

1.Kiek žinau programiškas atrišimas vyksta su kortele atminties,todėl jei jis atrištas taip,o pas tave kortos nėra tai ir turi tokį rezultatą

...

2.Šiaip kai kurie žaidimai ypač open world ilgai krauna levelius,o + jei tavo dvd įrašytas 2x greičiu,tai nelabai yra ir ką norėti

3. Pas mane patį fatas 5003 ir jis kuo puikiausiai skaito tiek + tiek - diskus

4. Į cd man atrodo rašosi tik PS1 geimai,PS2 visi geimai eina tik dvd diskuose ir nesvarbu,kad Tekken Tag'as užima tik 650mb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atminties kortele yra, taciau ji tuscia.. nezinau ar programinis atrisimas turetu joje uzimti kieknors vietos.. Beje jeigu tai lazerio kalte, tai kiek jis mazdaug kainuotu tokiam modeliui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nuotrauka

Matai kampe parašyta "compact disc", tai reiškia, kad žaidimas yra CD formate :) Ps2 visai didelę kolekcija turi CD formato žaidimų, taigi ne visi tik DVD formato :)

Va, net visą listą radau :)

 

Na atminties kortele yra, taciau ji tuscia.. nezinau ar programinis atrisimas turetu joje uzimti kieknors vietos.. Beje jeigu tai lazerio kalte, tai kiek jis mazdaug kainuotu tokiam modeliui?

 

Išsiardyk jį ir išvalyk visą lazerį ir dvd rom mechanizmus, gali valyti su spiritu ir ausų krapštuku. Jei nepadės reikės potint (tai visai nesunku) :) Pirkt neapsimoka, nes fat lazerių kainos didesnės už pačius ps2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kai neskaito disku raso "unable to read disk" man atrodo kad sis uzrasas labiau reiskia jog formatas yra netinkamas? ar as neteisus? beje kas tas "potint" ?

Redagavo Nedoleris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kai neskaito disku raso "unable to read disk" man atrodo kad sis uzrasas labiau reiskia jog formatas yra netinkamas? ar as neteisus? beje kas tas "potint" ?

 

sis uzrasas tiek ir pasako kad negali nuskaityti disko!

 

tai kaip supratau ps2 tik cd diskus nuskaito? tokiu atveju parejes lazeris, arba maziau tiketina lazerio valdymo procesorius!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.