scalman

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Rekomenduojami pranešimai


Kūrėjas: 38 Studios
Leidėjas: EA
Žaidimo variklis:
Žanras: role-playing game
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PS3, XBOX 360
Puslapis:


http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IKVA8auRKrk&feature=youtu.be

The first gameplay trailer for EA and 38 Studios’ upcoming role-playing game Kingdom of Amalur: Reckoning has gone live today. Dubbed the “Visions” trailer, it features the first ever look at the game’s colorfully detailed world.



Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

omg, :D ka Lietuvoj visai ziuriu jokiu ziniu apie sy graju...man sis 100x geresnis net uz skyrim ir kitus panasius zaidus, as jau pr-order tai laukiu nesulaukiu, kelios dienos beliko kol gausiu :) ...Demo ant ps3 tai labai ispudi paliko, klases visos labai idomios su skirtingais savo special, nu vnz GERULIS ir tik keista kad jokiu atsiliepimu LT apie ji... amerikoj top 5 pirmoj vietoj is pre-order... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

omg, :troll: ka Lietuvoj visai ziuriu jokiu ziniu apie sy graju...man sis 100x geresnis net uz skyrim ir kitus panasius zaidus, as jau pr-order tai laukiu nesulaukiu, kelios dienos beliko kol gausiu :troll: ...Demo ant ps3 tai labai ispudi paliko, klases visos labai idomios su skirtingais savo special, nu vnz GERULIS ir tik keista kad jokiu atsiliepimu LT apie ji... amerikoj top 5 pirmoj vietoj is pre-order... :troll:

 

nežaidžiau demo šito grajaus, gal jis bus geras o gal ir ne nežinau, bet sakyti kad yra 100 kartų geresnis nei Skyrim t.y. perfrazuosiu tavo žodžius Skyrim yra 100 kartų šūdinesnis....no way dude :nono:

Ne į temą

galiu duoti 100 ir 1 priežastį kodėl jis nėra blogas t.y. galiu pasakyti kad jis nėra blogas ar geras grajus, jis yra išskirtinis tiesiog GOTY. jau žaidžiu jį beveik mėnesį ir nesimato nei galo nei krašto dar. jisai tiesiog įtraukia savo aplinka kad prarandi laiko nuovoką. atrodo jau laikas į lovą bet esi ant tiek "įsiurbtas" į tą pasaulį kad negali jo palikt. tiek būtų nuo manęs.

p.s. sorry kad čia ne į temą varau apie Skyrim, tiesiog užgavo savimeilę tokie žodžiai. peace ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Demo mane sudomino irgi, netgi labai. O kazka bandyti irodyti, kodel kitam asmeniui kitas zaidimas gali buti idomesnis (zymiai) net ir uz visagali skyrim yra beprasmiska, nes kiekvienas musu turim skirtinga skoni ir prioritetus (tas pats kas mano tetai irodineti,ant kiek David Guetta muzika yra profesionalesne/geresne nei Cicino). Man asmeniskai pagrindinis sio zaidimo pliusas pries skyrim yra kova, ypac malee, nes skyrim'e vieno mygtuko mashinimas pabosta ir gan greitai, plius target lock nebuvimas tik dar labiau pablogina situacija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Will there be a Kingdoms of Amalur: Reckoning 2? Co-developer Big Huge Games would love to make it, but it needs enough sales of the first game to convince a publisher to fund it.

 

Reckoning finally launches in the UK tomorrow, Friday 10th February. It marks the end of a long journey for BHG, which has worked on the game in some shape or form for half a decade.

 

You'd think, then, that BHG would fancy creating something entirely different for its next big project. Not so, according to lead designer Ian Frazier. In fact, not only would the team be happy to work on a sequel to its open world fantasy RPG - it would love to.

 

"[A sequel] is certainly something we would love to do," he told Eurogamer. "Obviously it needs to succeed well enough to justify that. But we would love to do that.

 

"[The game universe] is really big. It's 10,000 years of history. We could be sick to death of the Age of Arcana, which is where Reckoning is set, and be like, okay, we'll just pick a different time period or pick a different geography in a different area of the world. It's pretty darn varied, so we have a lot of stuff to choose from to keep it fresh."

 

Of course, a Reckoning sequel is by no means guaranteed. Its existence, Frazier said, depends on how players react to the EA-published first game and, more importantly, how many copies it sells (a figure Frazier admits will be affected by Bethesda's open world fantasy RPG rival Skyrim).

 

But even if Reckoning fails to set tills alight, there may still be hope.

 

"It comes down to units sold at the end of the day, but it's complicated," he said. "If the game doesn't sell that many copies but the critical reception is really good, then our publisher might be like, well, it was the first in a new franchise, we're going to take a bet and sign you up for another one. If the sales are really good you're pretty much set no matter what. There's a pretty big sliding scale there.

 

"There's that invisible line where, you sold enough to justify getting a sequel or another project, but not quite enough to get a great budget for it. So it's like, oh now how are we going to pull it off? "That's the scary zone. That's what you don't want. It's almost better to flop and go out of business than to have to pull something out of your ass and make it happen.

 

"I've been there, man. At my last studio it was like, oh God, this is not possible. Not a place you want to be."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nežaidžiau demo šito grajaus, gal jis bus geras o gal ir ne nežinau, bet sakyti kad yra 100 kartų geresnis nei Skyrim t.y. perfrazuosiu tavo žodžius Skyrim yra 100 kartų šūdinesnis....no way dude :D

Ne į temą

galiu duoti 100 ir 1 priežastį kodėl jis nėra blogas t.y. galiu pasakyti kad jis nėra blogas ar geras grajus, jis yra išskirtinis tiesiog GOTY. jau žaidžiu jį beveik mėnesį ir nesimato nei galo nei krašto dar. jisai tiesiog įtraukia savo aplinka kad prarandi laiko nuovoką. atrodo jau laikas į lovą bet esi ant tiek "įsiurbtas" į tą pasaulį kad negali jo palikt. tiek būtų nuo manęs.

p.s. sorry kad čia ne į temą varau apie Skyrim, tiesiog užgavo savimeilę tokie žodžiai. peace :rolleyes:

 

wow, turbut skaitei tik tarp eiluciu, jei nepatebejai kat cia bivo tik mano nuomone?! nes seip rasiau kaska pan: "MAN sis game 100xkart geresnis nei skyrim..." ...tai ir reiskia kad tai tik man ir tai tik mano nuomone... :notworthy:

 

Be to ne as vienas manau taip apie pranasuma uz skyrim...tas zmogelis ta skyrim skersai isilgai isbraides yra ivairiom rasem, bet isdryso visvien pasakyt kad idomesnis kaskuom jam pasirode KOA:Reckoning...Ir MANO NUOMONE kad Skyrim tikrai buvo daugiau isgirtas nei yra is tikro... :cheers:

peace man :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na demo pažaidžiau tai tikrai sudomino, ypač smagu kad toks spalvotas :cheers: Ieškau dabar po ebajus kur pigiau nusipirkt :) :)

 

Šiaip skyrim ilgokai jau žaidžiau tai šiek tiek pabodo, nors main quest dar net nepradėjau, o apie 70h jau sužaista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastaruoju metu mane rpg labai uzkabliava pirma oblivion po to skyrim dabar sis.Man jis kazkaip net idomesnis uz skyrim :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakomentuokite prašau ar vertas šis žaidimas 17 svarų, ar verta dar palaukti kol nupigs? Kaip žaidžiasi su pulteliu? Kokie atsiliepimai apie patį žaidimą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakomentuokite prašau ar vertas šis žaidimas 17 svarų, ar verta dar palaukti kol nupigs? Kaip žaidžiasi su pulteliu? Kokie atsiliepimai apie patį žaidimą?

 

Neblogas rpg, aisq neprilygsta tokiems grandams kaip Dragons Age: Origins ar Witcher, bet suaina gan neblogai. Bet bent jau as asmeniskai nemokeciau 17 svaru uz ji. Geriau lauk kol dar nupigs :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.