Starscream

Microsoft konsolių naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Manau ne man vienam atrodo, kad kuo toliau tuo labiau xbox tolsta nuo hardcore zaidimu, na ka jau cia hardcore, bent orentuotusi i normalius zaidimus kuriu dauguma dabar yra isleidziama xbox'ui, ps3. O dabar kaip matau xbox ateities vizija yra tik kinect'as, jo zaidimai ir panasios nesamones. Aisku butu idomu isbandyt, tuos akinius, panasius dalykus, bet rimtai vistiek nepazaisi, plius dar kaip matau sugalvojo kinect'a ikisti i konsole, cia tai tikrai netikus ideja, kam man moketi uz kinect'a, jei as jo galbut nenaudosiu Nuotrauka Jau geriau uz tuos pinigus geresni HW sudetu ir pasirupintu, kad nebutu rizikos perkaisti, nes jei viska sukis ten ir dar nores daryt kuo mazesne konsole, tai dar ziurekit, kad nebutu kaip su pirmais X360 modeliais. Jei taip bus ir toliau, kad pirmenybe bus teikiama kinect'ui ir panasiems dalykams, tai manau reikes next gen konsole pirkti ne xbox, o ps, nes ir dabar ji man kazkiek geresne atrodo kai pradejo per daug kinect'a kisti, aisku jo reikia, bet su saiku, neisstumiant kitu, normaliu zaidimu :)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne xbox tolsta nuo hardcore o tiesiog tokia rinka, jug viskas sukasi aplink pinigus ir tik apie pinigus, kokia paklausa tokia ir pasiūla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice.Master Chief is on the top,visai smagiai atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nice,bet turbut kaina bus uzkelta :)

 

Speju kokiais 250lt brangiau uz paprasta versija,kadangi konsoles dizainas patiuninguotas bus ir aisku zaidimas bus komplekte kuris smarkiai ir itakos ta kaina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

man kaiptik jis atrodo kazkoks "pigus" :D tiesiog paveiksliukas daugiau nk.. galejo kazka geriau sugalvot :D
Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man paveiksliukas irgi kaip pigus stickeris atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tikra Halo 4 limited

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

tie ledai bus realiai melyni .. 3 blue ring :thumbup:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.