vachtangas

Konkursas tokiems tinginiams kaip aš pats!

Rekomenduojami pranešimai

Pakeiskit taisykles, kad nuo siandien t.y. birzelio 19 dienos visi uzsiregistrave nariai negali dalyvauti konkurse. Vachtangai, nebutina visu nariu tikrinti, tiesiog laimetojo profili patikrinsit ir jei bus uzsiregistraves iki birzelio 19, tai kita trauksit.

 

Beje, as ir dalyvauju!

 

Pilnai pritariu tavo pasiulymui, vachtangai pridek taisykle :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai pritariu tavo pasiulymui, vachtangai pridek taisykle :D

 

Taip, aš ir visai norečiau, kad jas pridėtų, nes tuoj kaip pradės antplūdis naujokų postų prasidėt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes tuoj kaip pradės antplūdis naujokų postų prasidėt...

 

Nuo to puslapiui tik geriau. Statistika auga. Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo to puslapiui tik geriau. Statistika auga.

 

Ne į temą

Bet ta statistika vienkartine parasys viena posta ir dings kaip niekur nieko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Bet ta statistika vienkartine parasys viena posta ir dings kaip niekur nieko...

 

Bet registruotas narys tai liks. Šiaip ir aš nelabai teigiamai žiūriu į tokį apgaudinėjimą. Jei man sąžinė leistų, iki liepos 15 d. prikurčiau tiek accountų, kad galimybę laimėt turėčiau 1/2, jei ne daugiau :) O jei rimtai, geriausia tokius sukčius diskvalifikuoti, aišku jei bus pagauti. Nes pagalvojus, jau yra virš 100 atsakymų į šią temą, tai realiai labai menka tikimybė laimėt. O jei dar prasidės masinis floodas, sąžiningas playmanas visai neteks vilties. :D Redagavo tymbarkFM
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu konkurso organizatorius nori, aš galiu pertikrint visus postus ir ištrint tų narių postus, kurie užsiregistravo po konkurso paskelbimo. Tinka taip?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu konkurso organizatorius nori, aš galiu pertikrint visus postus ir ištrint tų narių postus, kurie užsiregistravo po konkurso paskelbimo. Tinka taip?

 

Manau sitaip puiku butu aisku reikia sutikimo is organizatoriu. (Bet kas laimes tai kelnes speju pilnut pilnuteles bus :thumbsup4:) Redagavo Batista

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.