Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

nzn, man taip nebuna :) tuojaus leksiu namo, reiks dar karteli sumesti pries atnaujinima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va čia tai žaidimą sukūrė, tuoj kūrėjai praturtės kaip ir su facebook.com buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal ideja apie 14:00 vietos laiku, turetu palaisti. ta proga atsinesiau nesiojama kompa, kad isbandyti visas naujoves. zaparas, pas mane youtube nerodo ant darbinio :)

ups, juk nuoroda yra kita

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten pirmame video yra naujo championo žaidimas(juo žaidžia phreak). Antrame video yra gyvas žaidimo kūrėjų žaidimas. :) :)

 

Naujovių nebus,tiesiog nebus eilių. :)

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , as irgi losiu sita zaidima :mml: Cia kiek ziuriu jus dar normalus kalat , o kai pasieksit 30lvl prasides rankedai , ten tai normalai palyginus vanduo :innocent: Ai ir nepamirskit ,iskart po splito EU servu visi gausim 14 dienu IP boosta (daugiau IP tasku uz game'us) taip , kad neisvarykit niekur atostogaut <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , as irgi losiu sita zaidima :mml: Cia kiek ziuriu jus dar normalus kalat , o kai pasieksit 30lvl prasides rankedai , ten tai normalai palyginus vanduo :innocent: Ai ir nepamirskit ,iskart po splito EU servu visi gausim 14 dienu IP boosta (daugiau IP tasku uz game'us) taip , kad neisvarykit niekur atostogaut <_<

 

as realiai tik savaite normaliai zaisti pradejau (ta prasme dazniau)..IP boostas gerai, pinigu niekada nebus per daug. Juk visokiems sudniekiams daug nueina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka serveriai jau atsigavo :innocent:

 

,iskart po splito EU servu visi gausim 14 dienu IP boosta

 

net ne 14, o 15 paru ir 13 valandu <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunu,ip BOOstas labai praverčia. Serveriai jau atsigavo,pradėsim nolifint. <_< Nerealiai man jis patinka. Magnumas,esu viska patyręs,ir žaidžiu gerai,buvau us 30 lvl viska preaėjęs,labai gerai lošiu . :mml: Bet norėčiau su chebryte. Sakykit nikus,aš jus pakviesiu. :):innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano ingame Magnumas :innocent: seip mes ir komanda lietuviu zadam sukurt , turim 5 zmones tik 1 neaktyvus o kitas prastas , ypac reiktu supportu kad kasnors lostu <_< nors galim ir seip kada normala sumest :mml: zodziu kvieskit i draugus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Magnumas,labai noriu prisidėti prie jūsų komandos. :innocent: Esu geras žaidėjas. <_< Pakviesiu tave,ir tu mane gali pakviesti,mano in game Dookes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.