Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

NESAMONĖ... Aš jau geriau žaisčiau su amerikonais/Australais/Anglais nei su visokiais debilais kurie net anglų nemoka ir tyli visą game. :/ bet aišku labai daug žaidėjų buvo ir iš ispanijos,vokietijos,prancūzijos :) gal dabar lošdami daugiau Lietuvių sutiksim solo Queue :whistling:

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su amerikonais zaisti niekas nemaiso nors ir dabar, susikuri us acc, atsisiunti us client ir go go, as asmeniskai taip ir darau, nes paskutiniu metu, prisijungti po darbo prie eu praktiskai nerealu, atmetus 40+ min eiles, serveris dazniausiai paprasciausiai buna busy...

 

Aisku reiketu pamineti viena niuansa del amerikos serveriu, ten pingas bus ~200, "sioks toks" skirtumas palyginus su europos 40 (ar ~110 kai lagina).

 

Ir beja, jei kazkam labai nepatiks ir netiks ju naujais regionas, riot zadejo viena nemokama transfer.

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu siatas grajus man tai narkotikas, kasdien nors palost nors po karteli, losiu USA regione gal yra dar tokiu, butu malonu su sawais papliekt...kvieskit jei ka: rEVIL8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Assassinai, magai, fighters

Redagavo jAr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isvardinai kogero visas klases. As bandziau sendien su boba kazkokia kur su sautuvu laksto. tai zjb visai, bet silpna visumui ji yra, nors iki raundo galo pasikeliu iki 18lvl. nzn cia daug ar mazai, na bet dekui uz pagalba. sendien pirma karta isbandziau sita reikala

Redagavo laumius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasiau tik 3 champ'u taip pasakyt rases, losk uz magus, max lvl game yra 18 :unsure:. Losej uz champa ranged pusher turbut, tai caitlyn buvo geras champ. Su laiku priprasi jaigu losi sita game, seip negaliu patart uz ka lost, tik galiu pasakyt uz ka pats megstu lost. Testuok champ'us pries bot'us custom game. Kada surasi savo meile losk normal game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia pradeti zaisti su tanky/dps. Turi pakankamai health delto netaip daznai mirsti. Siuliciau koki Jarvan IV. Su ranged dps ar magais yra sudetingiau zaist nes dazniausiai buni visiskai stiklinis, o kaip naujokas tai dar nelabai zinai savo galimybiu ir neteisingai pasirenki pozicija. Zodziu ziurek tokius charus kaip: Jarvan, Sion, Jax, Mordakaiser, Trundle, ar net Rumble

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai dekui uz informacija. Pabandysiu pasitestuoti ir atsirinkti sau tinkamiausia. O kas liecia paty zaidima, tai jis tikrai ligotai uzkabinantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nikas sausis, dar nepamirsk masteries susitvarkyt ir runas...man prie sirdies akali ir teemo...

beto uz zaidime nukautus priesus ar mobus gauni auksa uz kuri perki daiktus kurie pakelia statiskika. Bazinius daiktus pataria pirkti, bet gali pgal save pirkti, yra aprasymai. sekmes ! AS europos serve gaila.

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nikas sausis, dar nepamirsk masteries susitvarkyt ir runas...man prie sirdies akali ir teemo...

beto uz zaidime nukautus priesus ar mobus gauni auksa uz kuri perki daiktus kurie pakelia statiskika. Bazinius daiktus pataria pirkti, bet gali pgal save pirkti, yra aprasymai. sekmes !

 

o mano nikas rEVIL8(favoritiniai champ: Swain, Nunu, warwick, nidalee, udyr...) jei kas is north americos pliekia ,ir geriausia tai masteries BUILD pasiziureti is cia, jau atrinkta ir dagelio isbandyta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazaidziau kazkiek visai nieko bet Warcraft 3 much better

 

 

As taipogi bandziau ir lol ir Hon, bet neuzkabino kaip senoji dota ;) jau 6 metus pliekiu ir niekaip nepabosta. Beje siu metu gale turi pasirodyti Dota2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na idomu ka naujo valve pasiulys...man HoN kazkaip netaip, Neuzkabino... gal kas nori pirkt acc Hon ?

Redagavo fotobich

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano nikas rEVIL8(favoritiniai champ: Swain, Nunu, warwick, nidalee, udyr...) jei kas is north americos pliekia ,ir geriausia tai masteries BUILD pasiziureti is cia, jau atrinkta ir dagelio isbandyta...

 

maniskiai: Heimerdinger, jarvan IV, dabar pasinesiau ant jungle rammus ir udyr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.