Chuck Norriss

League of Legends

Rekomenduojami pranešimai

Patikėkit,žaidimas-nerealus,taip užkabino,kaip tik einu pc,taip jungiu šitą game. Lošiu Us serve. Chuck norris tu esi Us ? Galėtum sumest abu . :) Maniškiai champ : Cailtyn,shaco,master yi ir t.t . Laukiu pasiūlymų žaist . :) Nickas :Juodas Vanagas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne as EU. Jai randiesi lietuvoi ar seip europoi tai loginkis i eu serva pingas mazesnis bus :thumbup: nes bandziau i amerika ir as bet pingas 130~140 kai eu apie ~30 pastoviai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau,mano ten pingas apie 150 ir pan. Bet taip pačiam žaidime nelagina,bet as Us jau 30 lvl,o dabar viską iš naujo pradėt tam Eu,nelabai norisi. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lagint pradeda kai pingas 300+ buna, bet ir su 150 tu to nejauti bet tu zaidi leciau uz kitus, tarkim skill shotus leidi i prisininka ir i ji nepataikai nors prasaut tikrai negalejai, ir esme tame kad tu saudni ten kur jo jau nebera. O del levelio tai pradejus is naujo dabar tu zaisi tikrai daug geriau negu kai zaidei anksciau ir tuolab zaisdamas pries naujokus tu iki 20 levelio pasikelsi labai greitai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Us mano pingas 250. Patikėjau tavim,ir perėjau į eu. Tikiuosi bus gerai. :thumbup: Sakai tikrai taip nesijaučia,bet žaidi lėčiau už kitus? eisim sumest šiandien ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar visa diena su ANNIE prakaliau. Kolkas man ji labiausiai tiko ir patiko. I pagalba pasitelkiau kelis gidus, tai tikrai palengvina zaidima. Bet kaip teko pastebeti yra tokiu kurie visai nemasto strategiskai. Tada tenka gedingai pralaimeti. Arba dar geriau kai viduryje raundo tiesiog palieka zaidima. Mano nick "laumius" . Paprastomis dienomis zaidziu nuo 10 val. ryto. Nera jokiu eiliu. Servas neapkrautas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Džiaugiuosi,kad daug kas jungiasi,aš iš us servo,taigi,1lvl kolkas. O kaip jungiatės,jum nebūna to,kad skaičiuoja ten kažką kai suvedi duomenis prisijungti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten del serverio apkrovimo eile pastate. Neuzilgo sita turetu ispresti nes eu serveri padalins i dvi dalis. Planuoju si vakara prisijungti porai matchu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eile prasideda kiek pastebejau nuo 16 val. (cia aisku as apytiksliai sakau). Geriausia junktis diena, jokio trugdymosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,greitai čia sutvarkis tą eilę.

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.