red-cat_eX

Resident Evil 6

Rekomenduojami pranešimai

Na gal tai neišdirbta iki galo grafika,nes geriausiu atveju atrodo tik ok :) bet truputi per daug nerealiai atrodo man.Na po galais,TRYS RE žaidimai ir filmas per metus? Skamba per daug neįtikėtinai.

 

na RE: Operation Raccoon City kuria ten pagrinde buve Socom kurejai ,taigi ne visai capcom ten geimas, filmas irgi lieka filmu , beja praejas CG RE filmas man labai patiko kur su Leon buvo.laukiam naujo. siaip veikejai labiau animuoti , veidai ,mimikos ir pan, na ko ir noreciau, kad butu labiau kinematografinis, is kovos judesiu biski i gears nesa is tikro, dar tas Chris slide/coverinimas uz maisu..

Nuotrauka

..ups :)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet RE ORC vistiek daugiau ar mažiau Capcom prižiūri gamybą žaidimo,live action filmas šiais metais,ar ne CG RE : Damnnation irgi 2012 metais? Plius dar Revelations,dar RE6.Na turbūt Capcom taip suplanavo atšvęst RE franchizės 15 metų sukaktį.

 

http://gamingbolt.com/resident-evil-6-trailer-analysis-heres-what-you-missed

 

trailerio analizė :) dabar viskas aiškiau.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu neturiu zodziu,treileris tai pribloske,man tai viskas ten dabar atrodo ispudingai,aisku cia tik treileris,bet jau viskas,uzsikabinau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istorijos ir gameplay prasme žaidimas atrodo neblogai,tikiuos,kad kūrėjai laikysis savo pažadų ir bus siaubo ( nu bent jo elementų).

Kolkas RE6 pranoksta RE5 žaidimą žiauriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo tai pasakiškai gerai, kadangi aš neesu žaidęs pirmų 3 dalių, tai man RE4 ir RE5 vieni iš geresnių tokio žanro žaidimų, RE6 matosi išvis afigienas, kai tuo metu Racoon City visiškai nelaukiu, nes man ten kažkoks lievas spin offas ir tiek. Traileris EPIC.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va netikejot manim. db pats capcomas irode. siaip buvo pasakyta kiek dar zmoniu mirs del tos kales. weskerio nera sitam zaidime 100%. su weskeriu dirbo ada. taigi, ar tai ada paleido virusa ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas ir nesakė ,kad netikėjo,tiesiog per daug nesitikėjo kad nenusivilti ir liko nenuvilti,kadangi daug nesitikėjau,tai ir labai nudžiugino mane.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikiamiausias mano zaidimas, pagaliau pamaciau koks jis bus mazdaug ir likau labai patenkintas! Gali but kad Ada juk ji pavoge is Leon ketvirtoj dalij losplagos virusa ar kaip jis ten... Tikekimies greitu laiku imes daugiau treileriu ir bus aiskiau kaip kas..Tik biski juokyngai atrode kai Leonas kalbejo su prezidentu zombiu nors yra nukales simtus ju ir zino jog su jais nesusitarsi :thumbsup4:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikejausi , kad RE6 gris prie savo saknu , bet ne , kurejai ir toliau seka action/shooter keliu , kazkoks CoD su zombiais , bet tikriausiai visi tokio zaidimo ir nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir negrįš prie šaknų,reikia su tuo susitaikyti,bet jei bus siaubo elementai (patys tai kūrėjai sako ir tikiuos nemeluoja),kokia nors atmosfera,būsiu patenkintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grizta per aplinkui. jie nebegali naudot ale tu statiniu kameru ir tanko valdymo, nebutu reikalo tada kurt tiek daug, db jie gali labiau nagrinejamas aplinkas ir efektus kurt. etc etc. veiksmas tas realistiskumo judejime pacio zaidimu prideda, gali ne tik su ginklu pakeles saudyt, gali begt, dashint (re3 tai jau buvo pristate), kaip matem per kojas praslyst net, spirt jiem, ir t.t. bet esme kad zombiai back, aplinkos kai kurios tikrai atgave ta jausma re originaliu, tamsesnes. beto man patiko pasakymas BUS DIDZIAUSIAS IR ILGIAUSIA ISTORIJA TURINTIS RE VISOJ FRANCIZEJ. (fuck yeah).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grizta per aplinkui. jie nebegali naudot ale tu statiniu kameru ir tanko valdymo, nebutu reikalo tada kurt tiek daug, db jie gali labiau nagrinejamas aplinkas ir efektus kurt. etc etc. veiksmas tas realistiskumo judejime pacio zaidimu prideda, gali ne tik su ginklu pakeles saudyt, gali begt, dashint (re3 tai jau buvo pristate), kaip matem per kojas praslyst net, spirt jiem, ir t.t. bet esme kad zombiai back, aplinkos kai kurios tikrai atgave ta jausma re originaliu, tamsesnes. beto man patiko pasakymas BUS DIDZIAUSIAS IR ILGIAUSIA ISTORIJA TURINTIS RE VISOJ FRANCIZEJ. (fuck yeah).

 

Zodziu 'saknys' nekalbejau apie zaidimo mechanika , o apie pati 'horror' zanro degradavima RE serijoje. Dabar Capcom tikslas ne isgasdinti zaideja , o duoti jam smagiai pasaudyti zombius.Cia tik mano nuomone ir dar karta pasikartosiu , 6 dalis daug kam patiks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu Shliuzui, dabar tokių tikrų horror žaidimų yra minimalus kiekis, RE buvo horror žanro atstovas, Capcom noras daugiau užsidirbti šlamančių čia ir paveikė RE serija, žanras kopijuoja Vakarus. Ištakų visi ir laukė RE fanai, o gavosi vėl eilinė šaudyklė-kapoklė + su 3 skirtingais veikėjais (žada kiekvieno skirtingą žanrą wtf???) tipo įtikim visiems :D kai tokie cod neša milijonus, daugeliui kūrėjų seka iš paskos vizgindami seilę..........aka hollywood blockbuster ir man labiau patiktų realesnis zombie horror žaidimas, o dabar ten slide'ina, visokias virtuškės, skrydžius daro, kur tai matyta :)

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.