Impaler

Ieškomas moderatorius (-iai)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, PLManai

 

Šiandien buvo sukurtas naujas forumas su subforumais.

 

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai

- Android

- Symbian

- Windows Phone 7

 

Todėl dabar ieškome moderatoriaus šiems forumams.

 

Man svarbu, kad moderatorius būtų žmogus, galintis užsitarnauti kitų pagarbą ir neturintis praeities dėmių. Taip pat būtinas noras prisidėti prie tvarkos palaikymo bendruomenėje - šis statusas skirtas tam, jog juo būtų naudojamasi. PLM nereikia moderatorių, kurie nemoderuoja.

 

Kokius veiksmus gali moderatorius? Trinti pranešimus ir temas, duoti ir matyti kitų narių įspėjimus, atimti rašymo teisę nustatytam laikui, kai taisyklės yra pažeidžiamos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visai norėčiau. Palyginus daug laiko praleidžiu prie PC ir vis dažniau ir dažniau spoksau į Desctopą ir nežinau ką veikt...

 

Ne į temą

Taip, įspėjimų turėjau, tačiau tada dar nebuvau skaitęs taisyklių...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš noriu aš noriu! :) Jei rimtai tai gal 4 metus turėjau symbianus, tai pakankamai nusimanau, o dabar turiu android`ą, tai susižinau viską, ko reikia. :) Galiu prisidėt prie tų forumų prižiūrėjimo, o ir jokių teisių nereikės keist man jau :D Bet aišku reikia papildomo mod`o, kad galėtų užsiimt tik tų forum prižiūrejimu.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai reikia moderatorio kuris turi patirties ir išmano šitą sritį, o ne to kuris tik nori tvarką palaikyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai pat ilgokai sedejau ant symbianu ko tik nedariau as su juo, perejau i iOS (nenulaustas)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu matau nelabai yra norinciu kurie nusimanytu Android ir Windows Mobile. Galiu padeti daug kuo kas susije su Android ir Windows Mobile 5 - 6.5.5. Windows Phone 7 dar silpnokai, bet jau isejo isirasyt. Aisku ir Symbian s60v3 ne viena rageli turejau, taciau dar tada nei nulauzt nei softa perrasyt neteko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As noreciau buti moderatorius, bet ne sitos skilties. Beje, ka daro strike team nariai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As noreciau buti moderatorius, bet ne sitos skilties. Beje, ka daro strike team nariai?

 

Ne į temą

strike team nariai, Priziuri visa foruma ir tuo paciu kitus Moderatorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu buti android moderatorium deti naujienas, atsakyti i klausimus ir priziureti visa android skiltį.

Pats turejas 2 androidus ir seip pasiskaitau naujienas visokes daznai.

Ir seip jau rasiau del to i skype ,bet neatsakei.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.