megatronas

Neveikiantis chipas

Rekomenduojami pranešimai

Taigi neveikia mano chipas pradejo jis neveikti kai zaidziau piratini gta sa ps2 restartavosi ir chipas nebeveike. Buvau isardes laidai atrodo visi kontaktuoja. Gal zinote kame problema gali buti?

 

EDIT: Dar ps2 isijungia tik ji parestartavus ispradziu kai tik viena karta paspaudi rodo juoda vaizda, bet vintiliatorius dirba, diska suka

o telikas rodo kad ps2 ijungtas kartais buna, kad is pirmo karto isijungia gal tai susyje su chipu?

 

 

P.S. Chipo modelis MODBO 760

Redagavo megatronas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi neveikia mano chipas pradejo jis neveikti kai zaidziau piratini gta sa ps2 restartavosi ir chipas nebeveike. Buvau isardes laidai atrodo visi kontaktuoja. Gal zinote kame problema gali buti?

 

Iš kur tu žinai, kad čia būtent chipas nebeveikia? O gal tavo lazeris šaibom parėjo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

orginalius zaidimus tai zaidziu :):)

 

Tai iš pat pradžių taip reikėjo parašyti ;) koks čipas pas tavęs?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai iš pat pradžių taip reikėjo parašyti :) koks čipas pas tavęs?

 

nzn koks tas mano chipas isardysiu ir scrennshota idesiu ;) nu gal jis ir isjungtas tada kaip ji ijungt?

 

EDIT: katik isardziau ps2 chipas vadinasi MODBO 760

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip kai tik įjunginėji ps2 laikyk nuspaudęs :) ir :kede: tada turėtum patekti į chipo meniu, gal ten rasi kokių nustatymų kurie pagelbės :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip kai tik įjunginėji ps2 laikyk nuspaudęs :) ir :kede: tada turėtum patekti į chipo meniu, gal ten rasi kokių nustatymų kurie pagelbės :mml:

 

Pabandziau spausti nieko neismete

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista... Aš turiu ps2 kuriame yra matrix infinity chipas, tai tokiu būdu man išmeta meniu su nustatymais, kadangi Modbo chipas yra matrix infinity klonas galvojau, kad ir pas tave tas meniu bus :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.