Impaler

PlayManija.lt konkursas #12

Rekomenduojami pranešimai

Na, ką, dar kart dėkui už konkursą, bet vat tu sakei , kad dalybių 88, o pagal mano sarašėlį 8 puslapyje, tai jų yra lygtais 94..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

igns gal tu daug pakartojai dalyvių, gi sakiau net mano nick'as buvo du kartus, nes tada kai tur rašei mano post'ų buvo du. Tai kiti irgi parašė ne tik po vieną post'ą.

Dar ten ir auksinis pats buvo.

Beto sveikinu powke33!

Redagavo Patinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziauriai norejosi islost, bet ka laimingesnis momentas, powkei :first:) sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinu nugaletoje :first:

 

Cngrets nugaletojui :) Sveikinimai ir hugsai. Aciu uz dar viena puiku konkursa!

 

P.S.

AUksini, man labiau aptiko tas variantas, kai tik vienas lapelis tame puodelyje buvo :)

Redagavo ashmile
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai powke33,smaugaus žaidimo. :)

 

Ne į temą

Ten su tuo postu jei jis neparašis,juokavau. :first:
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

igns gal tu daug pakartojai dalyvių, gi sakiau net mano nick'as buvo du kartus, nes tada kai tur rašei mano post'ų buvo du. Tai kiti irgi parašė ne tik po vieną post'ą.

Dar ten ir auksinis pats buvo.

Beto sveikinu powke33!

 

Taigi aš tau sakau, jis yra ištaisytas ir pasikartojančių nick nebuvo, bet kadangi jau traukimas buvo baigiam ginčus :first:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prisidedu prie sveikinimu,aisku gaila kad ne as laimejau bet tiek to,laukiu sekencio konkurso :first:

P.s jei laimetojas su auksiniu nesusisiek kaip suprantu bus pakartotinis traukimas,istiesu iskarto galejo 2 ar 3 traukimus daryt kaip praeitam berots konkurse,pirmas netsako laimi antras antras prisimutines buna neiima prizo atiduoda treciam.

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebus jokio pakartotino traukimo jai neatsilieps as jau sakiau kam atiduosiu as savo zudziu nemetau kur papauole

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.