Impaler

PlayManija.lt konkursas #12

Rekomenduojami pranešimai

Tu gal jau išnerk iš subinės ir nusipirkt humoro jausmą?

 

priciom as cia kazkam y subine lendu,as tik pasakau tam kas nesupranta ir viskas,jei nieks nesakys tai ir klausines veju.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu powke33 su laimejimu! Ir labai labai dekui auksini, uz tokius galingus prizus! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Čia tai šitos temos ryškiai matosi, kad nieks neprižiūri, nes off-topica varo juodai, o off-tagų nematyt. Dabar aišku kas nors pacituos mano ir sakys: "jo jo teisigai baigiam off-topic", bet kitam puslapį vėl prasidės tas pats...

 

O jei į temą, tai sveikinu tą laimėtoją, net iš tikro nežinau tiksliai kas laimėjo, bet sveikinu ir tikiuosi, kad nereiks dar kartą traukt auksiniui nugalėtojo, nes vėl prasidės spamas...

 

 

As nesuprantu. Kas cia jum dabar daros. Viskas, baiges jau konkursas, nelaimejot. Deal with it!

 

Va klausykit isstatu visi! Ir čia ne joks sarkazmas ar dar kas nors, sakau rimtai.

Redagavo ch0k3
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu ch0k3, tas powke33 dar šiandien ryte buvo prisijungęs taigi žmogus tikrai laukė prizo, o dabar gal kur išlėkęs. Galite nuraminti savo paskutines viltis.

Ne į temą

Auksini laukiam #13 konkurso, nes tavo prizai awesome!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones jus nejuokaujat? Cia rimtai? I can't believe... :) Bet kad nieko negavau kad laimejau. Jokios zinutes, nieko.

 

Sveikinu :)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, tai gerai, kad atkreipei dėmesį į šią temą. :)

 

P.S Sorry, netyčia minusą vietoje pliuso uždėjau. Uždėsiu tavo kitam post'e pliusą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ką, dar kart dėkui už konkursą, bet vat tu sakei , kad dalybių 88, o pagal mano sarašėlį 8 puslapyje, tai jų yra lygtais 94..

 

Tiesiog nepažiūrėjai, kad keli dalyviai yra be VIP'o. Taip kad viskas čia gerai :)

 

Taigi dabar kreipiuosi į powke33: žmogau, nieko asmeniško, bet ***cenzūra***, taip norėjau tą konsolę, o tu ją iš manęs atemei, ***cenzūra***... :) O jei rimtai tai sveikinu, linkiu gerų žaidimų, malonių įspūdžių, patogaus pultelio, ilgai tarnaujančio X'o, o kai visa tai pabos - atsiųsk man konsolę, pažaisti. Lauksiu, iki! :) :)

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai didelis dekui visiems forumo lankytojams, adminams, Impaleriui, o ypac Auksiniui uz toki konkursa!!! Tikiuosi siom dienom gauti savo x'a :)

PlayManija buvo ir yra geriausias geimeriu forumas!!!

ACIU dar karta visiems!!! :)

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip galetu ir koki maza konkursa padaryt nebutinai konlose ar panasiai :) ir koki kurybini o ne sekmes konkursa :)

 

 

buvo jau cia pas mus kurybinis, nematei kas dares :)

 

As nesuprantu. Kas cia jum dabar daros. Viskas, baiges jau konkursas, nelaimejot. Deal with it!

 

 

haters gonna hate

 

 

Ne į temą

beje impaleri, atsimenu buvo sukurtas atskiras useris konkursams, kas jam atsitiko, kad is savo profilio postini :)
Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

auksinis, o gal man atiduotum xbox'ą jei powke33 neatsilieps? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

auksinis, o gal man atiduotum xbox'ą jei powke33 neatsilieps? :)

 

Tu rimtai ar juokauji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.