Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu problemu su XGD3 zaidimų irasymu, as neseniai atnaujinau savo Xbox360 Fat i LT+3.0, įrasiau žaidimus (pvz.: Gears of war 3, Forza 4) ir man kazkodel per Gear of war 3 pastringa zaidimas(console užstringa, ar neužkrauna pačios misijos) kitaip pasakius sustoja kompakta sukti, o per Forza ė man baigian losti pradine trasa ismeta is žaidimo ir rašo, kad nenuskaito disko, tai sugadinau jau ne viena Cd perasant ir vistiek tas pats man atsitinka ir viska atlikinęjau pagal gidus, gal galite man padeti, Labai jums aciu už atsakymus.

 

As irgi turiu tokia problema nesuprantu kas yra gal galit man duot tikslius gidus kaip irasinet su tuo iHAS as jy nusiflesines irasineju i verbatima MKM003 ir man vistiek neveikia zaidimas is HDD o iskaompakto gali zaist kiek nori ir netik su iHAS ir verbatimu rasant as su samsungu cdrom ir acmes kompaktu irasau ir man is kopakto pasileidzia ir zaisk kiek nori tik i HDD imeti zaidimas pasileidzia bed koncoles cdromas skleidiza keistus garsus kazka skaito ir po 5 min bezaidziant ismeta is zaidimo paraso blogas cd.....

 

Turiu CDroma iHAS624-T32 B kai pirkau jy is buvo su naujausiu FW teko Daungrade daryt i GL27 poto atnauijint i GL29 ir visakita sumeciau nusiflesino. Xbox Slim LT+3.0 desas 2.0.14719.0 pac naujausias koks yra uzvakar atsinaujinau...

pasakyk ka netaip galiu daryt kad neveikia...???? nepykit jai klaidu pridariau nelietuvis esu ... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su tais XGD3 zaidimais ir iHAS'ais turi problemu nemazai vartotoju, labai individualu kiekvienam su nustatymais kad gerai isirasytu i kompakta, nesvarbu tai verbatimas ar koks pigus DL'as. gali pasiskaityt paskutini posta sitoj temoj: http://www.playmanija.lt/forumas/t32870/xgd3-zaidimu-irasymas-i-acme-dvdr-dl-ritek-s04-66/

 

tu "verify" praeini kai irasai kompakta?

 

seip siulyciau du variantus nustatymu, kaip irasineti zaidimus:

 

1) R3D's method

 

First clear OPC in EEPROM, power cycle the drive and set the following:

IMGBURN SETTINGS

Layerbreak: Calculate optimal

OPC=ON

BURN-proof=OFF

Buffer=512MB

 

EEPROM SETTINGS

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=ON

 

2) DrunkenNinja's method for MKM003

Again, first clear OPC in EEPROM, power cycle the drive and set the following:

IMGBURN SETTINGS

Layerbreak: Calculate optimal

OPC=OFF

BURN-proof=OFF

Buffer=512MB

 

EEPROM SETTINGS

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=OFF

 

is asmenines patirties: pats naudoju antraji metoda, pries kiekviena irasinejima padarau "Clear OPC history", jei nepadarau - sugadinu kompakta. su ijungtu "perform OPC" neisiraso kompaktas. kompo restartuot (power cycle the drive) bent man nereikia, nes rezultatai nepagereja, bet tai patartina (kiti irasineja net isijunge windows Safe Mode). su "Burn Proof - enabled" neisiraso kompaktas. "Buffer size" (I/O skiltis imgburn'e) dydis man nesvarbus, gali buti 40mb, gali 512mb - rezultatai nesikeicia.

Redagavo aibo77

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš su šituo irgi prasikankinau nemažai.

Lyg geriausius rezulttus pasiekiau su:

 

IMG BURN (viskas default, išskyrus):

OPC=ON

 

EEPROM SETTINGS

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=OFF

 

Padarius OPC off arba clear OPC info - rezultatai prastėdavo arba sugadindavau diską. Vienu žodžiu - jau dabar šiek tiek daugiau nei 50% verbatim'ų keliauja į šiukšlių dėžę. Taip pat daugiau kaip 5 ACME diskus sugadinau rašydamas XGD2. Panašu, kad iHAS su BurnerMax man nebeleidžia įrašyti pigių diskų (kad ir XGD3).

 

Tad atvejai yra unikalūs. Reikia turėti kantrybės ir nusiteikti, kad daaaaug diskų keliaus į šiukšlių dėžę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is viso, kai tiek disku sugadini, tai atrodo, kad labiau apsimoka originala pirkt Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is viso, kai tiek disku sugadini, tai atrodo, kad labiau apsimoka originala pirkt Nuotrauka

 

Labai gerai pastebėta. Nebežavi šis reikalas manęs visai. Ateinantys žaidimai (FC3, gal MassEffect, MoH) jau greičiausiai eis iš ShopTo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, as kad ir kiek kompaktu sugadinau, bet vistiek pigiau iseina juos gadinti nei pirkti orgus. tik KProbe2 rezultatais nelabai tikiu ir man ne toks zymus rodiklis, bet cia tik man. seip ir padarius analize kelis kartus ant to paties kompakto - rezultatai bus skirtingi. man esminis dalykas "verify" dalis kepimo procese, nes jei jos nepraeina - ragas, net ant kompaktu ties layerbrake matosi juostos (blogai irasyta). kepu, pereinu verify, dedu i xboxa, xboxas pastoviai i live pajungtas, dedu ir zinau kad isirasys i harda ir zaisis be problemu, nes perejo "verify" t.y. sutampa irasytas kompaktas su zaidimo atvaizdu. o uzblokuos neuzblokuos Live - nesuku galvos, jei ta funkcija nesinaudot tai tolygu tam paciam blokui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad pigiau iseina, tai taip, bet jei jau disku kaina sudaro puse originalo, tai bent jau man geriau originala turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esminis kompaktu deginimas buna kol surandi tinkamus nustatymus, po to "fail rate" smarkiai sumazeja arba isvis nelieka, tik neaisku kokiam laikui. trumpai tariant - bandyt apsimoka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki žodžiu bandau rašyti xdg3 žaidimus, bet jie man neisirašo, po to palandžiojau nete ir žiūriu, kad reikia iHAS cd-romo. Esu neseniai nusipirkęs cd-rom, tai dabar iHAS pirkti yra truputėli gaila. Esat kas nors be iho įsiraše žaidimą xdg3, kuris jums veikė, be jokiu išmetimų iš žaidimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki žodžiu bandau rašyti xdg3 žaidimus, bet jie man neisirašo, po to palandžiojau nete ir žiūriu, kad reikia iHAS cd-romo. Esu neseniai nusipirkęs cd-rom, tai dabar iHAS pirkti yra truputėli gaila. Esat kas nors be iho įsiraše žaidimą xdg3, kuris jums veikė, be jokiu išmetimų iš žaidimo?

 

Kai kuriem veikia, bet neįsirašo į HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu jiems tada.

 

Gerai, kad dar išleidžia žaidimus, kaip UFC Undisputed xdg2 formatu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nustos :whistling: O jei ka mano parasa skaityk jei klausimu turi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kuriem veikia, bet neįsirašo į HDD.

 

Mano tikrai ne iHAS , o kažkoks TSSTCORP room XGD3 įsiraso i HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.