Dwėsk

XGD3 era prasidėjo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Pas mane 2.0b fw Hitachiui, kiek skaiciau nepalaikanti truncated disku. Klausimas: kokiu metodu irasinet? Overburna ar tik per imax? Diskai verbatimo, tai kaskaip gaila, 1 sugadintas per overburna, tai net nebesmagu ji naudot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik su maxburn fw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal šį gidą http://www.playmanija.lt/forumas/blogas/4/i80-xgd3-zaidimu-irasymas-su-imgburn-v2560/ prašoma pakeisti layer break *.dvd failiuke. Tai jis visiem žaidimam išlieka taspats?

 

perleidi geimo iso faila per agbx ir sukuria tau .dvd failiuka, o jai jis jau yra tai patikrina ar viskas ok... xgd3 ir xgd2 layerbreak skirtingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problemu su XGD3 zaidimų irasymu, as neseniai atnaujinau savo Xbox360 Fat i LT+3.0, įrasiau žaidimus (pvz.: Gears of war 3, Forza 4) ir man kazkodel per Gear of war 3 pastringa zaidimas(console užstringa, ar neužkrauna pačios misijos) kitaip pasakius sustoja kompakta sukti, o per Forza ė man baigian losti pradine trasa ismeta is žaidimo ir rašo, kad nenuskaito disko, tai sugadinau jau ne viena Cd perasant ir vistiek tas pats man atsitinka ir viska atlikinęjau pagal gidus, gal galite man padeti, Labai jums aciu už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problemu su XGD3 zaidimų irasymu, as neseniai atnaujinau savo Xbox360 Fat i LT+3.0, įrasiau žaidimus (pvz.: Gears of war 3, Forza 4) ir man kazkodel per Gear of war 3 pastringa zaidimas(console užstringa, ar neužkrauna pačios misijos) kitaip pasakius sustoja kompakta sukti, o per Forza ė man baigian losti pradine trasa ismeta is žaidimo ir rašo, kad nenuskaito disko, tai sugadinau jau ne viena Cd perasant ir vistiek tas pats man atsitinka ir viska atlikinęjau pagal gidus, gal galite man padeti, Labai jums aciu už atsakymus.

 

Kai rašai ne su nuflešintu iHAS ir ne į Verbatim diskus, tai būna tokie bajeriai. Rašyk pagal visas tasykles ir tada veiks tau tie žaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei mano dvd romas yra ATAPI DVD A, tai vistiek man reik pasikeist jį, ar neverta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei mano dvd romas yra ATAPI DVD A, tai vistiek man reik pasikeist jį, ar neverta?

 

Kaip suprast neverta? Su situo rom'u tu normaliai xgd3 zaidimu niekaip neirasysi. Tad jeigu nori juos losti, ieskai iHAS B rom'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip suprast neverta? Su situo rom'u tu normaliai xgd3 zaidimu niekaip neirasysi. Tad jeigu nori juos losti, ieskai iHAS B rom'o.

 

Necesink. Jei nori losti uztenka ir paprasto dvd rom'o + verbatim disku. Cia tik jei i hdd nori isirasyt, tada pirkt iHAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Necesink. Jei nori losti uztenka ir paprasto dvd rom'o + verbatim disku. Cia tik jei i hdd nori isirasyt, tada pirkt iHAS

 

Bet nevisiem pasileidžia net įsirašius su paprastu DVD-rom'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat ir nepasileido, tai beliko viena iseitis pirkti CD-ROOM nauja, kad galeciau normalei losti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne ant visų Xbox'ų eina jį padaryti.

 

aš kažkaip kitaip girdėjau, bet galibūt kad ir tu teisus ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.