HeliX

Perkame iš DealExtreme

Rekomenduojami pranešimai

Si kart man idomiai buvo. Uzsisakau 4 daiktus NDS lite uz 90lt, viska sulaike muitinei, turejau invoice siust ir dar sake uz muita reikes susimoket, niekad nieko nereikejo, dabar prireike, nesprantu. Lauksiu kol ateis i Siauliu pasta. Nuo kokios sumos dedamas muitas is Kinijos?

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si kart man idomiai buvo. Uzsisakau 4 daiktus NDS lite uz 90lt, viska sulaike muitinei, turejau invoice siust ir dar sake uz muita reikes susimoket, niekad nieko nereikejo, dabar prireike, nesprantu. Lauksiu kol ateis i Siauliu pasta. Nuo kokios sumos dedamas muitas is Kinijos?

Nuo 160 litu.

Paskutiniu metu beveik visas siuntas siustas is Dealextream sulaiko muitine ir reikalauja invoice.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane toli grazu iki 160lt, o sake reikes uz muita susimoket, nu ateis i Siaulius bus matyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas mane prekes 4 ir nei viena is ju nevirsija sumos, jos kartu sudaro tik 86lt. bet jas paskaiciavo kaip viena.

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va 16lt sumokejau muita

Muita ar PVM'a ? Nes skirtingi cia mokesciai, o apmoketi ir viena ir kita gali pareikalauti.

Plius kokiu pagrindu ? Ar paaiskino kodel reikejo moketi mokescius?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PVM, tipo todel kad mano siuntinys yra komercinis ir virsijo 75lt, nors ta kaina susidejo is 4 prekiu tik buvo viskas vienam paki, bet siaip pagalvojau, kai man sake atsiust invoice i email, tai sake arba screenshot arba per worda, tai jeigu per worda as galiu pakeist kaina ir viskas, be to kai nusiunti jiems, turi paskambint ir jie iskart paziuri ir tau pasako, tai cia gali uzsisakyt koki daikta is USA ir nusiust jiem invoice su 174lt suma, uz kuria nereikia PVM moket.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PVM, tipo todel kad mano siuntinys yra komercinis ir virsijo 75lt, nors ta kaina susidejo is 4 prekiu tik buvo viskas vienam paki, bet siaip pagalvojau, kai man sake atsiust invoice i email, tai sake arba screenshot arba per worda, tai jeigu per worda as galiu pakeist kaina ir viskas, be to kai nusiunti jiems, turi paskambint ir jie iskart paziuri ir tau pasako, tai cia gali uzsisakyt koki daikta is USA ir nusiust jiem invoice su 174lt suma, uz kuria nereikia PVM moket.

Aisku. Tai tau tiesiog pritaike FIRMA - ZMOGUI siuntimo varijanta.

O skaiciuojamas visas paketo turinys, o ne atskiros prekiu kainos.

 

Problemos sprendimas:

perkant sumoketi papildomus centus:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1888

 

tada nebus DX logo ir siuntinys atrodys kai ZMOGUS - ZMOGUI t.y. ne komercinis.

 

O invoice siulau nepadirbineti, nes jei netycia patikrins gali buti labai daug nemalonumu. O patikrinti galima labai paprastai: susisiekti su pardaveju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir nezadu padirbinet, bet nustebau ka taip neatidziai ziuri i invoice, o tuo sprendimu reikes pasinaudoti kai kaina virsis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, sulaike mano preke ir praso atsiust invoise bet kadangi galva nedirba pamirsau ju el pasto adresa, o prisiskambint ten sansu lb mazai.... gal kas galetu pagelbet ir parasyt ju pasto adresa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar užsisakiau PSP ekraną, batarėją ir mašininį pakrovėją. Paskaičiau atsiliepimus tai biški susiparinau xD Man automatiškai lyg pridėjo kažkoką daiktą už 0,01dol. įdomu ar ten tas DX emblemu nuėmimas :/

 

EDIT: prie invoice rašo tą drop shipment uz 0,01 ar ne?

Redagavo boy pk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.