red-cat_eX

Apklausa dėl Visų Šventųjų specialios programos

Rekomenduojami pranešimai

Labiausiai uzstrigo RESIDENT EVIL 2, buvo ziaurus, kraupus zaidimas. Net tusciuose kambariuose jausdavai baime, o atidarinejant duris atrodo sirdis issoks is krutines - nezinai kas lauikia, ko tiketis. Manau man jis geriausias nes jis ir buvo tas pirmas siaubo zaidimas.

I sekancia vieta statau beabejo SILENT HILL 1 (kai kuriems jis pirmoije), po tokio streso gali ir neatsigaut ir vaiksciot gatvemis su isverstom akim kaip pritrenktas :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant re2 ir sh1 yra pirmi matyti mano siaubo zaidimai ant psx ir siaip bene pirmi, bet drisciau teigt, kad tai buvo sh. (cia pasidalinu savo nuomone kartu), as net kai pirma karta jau pasiruosiau iseit re2 isjungiau muzika, nes efektai ikomponuoti i ja, kaip duru duziai ar vel kazkas mane dirgindavo neigiamai :lock:. bet tiek galiu pasakyt, kad saunuoliai, ir re2 tikrai prenteduoja i virsu. kartu su juo sh. Keep it coming folks. Kolkas dziugu, kad gan aktyviai dalinates. :D nuo jusu priklauso laidos idomumas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dead Space 2 mano baisiausias. Na šeip ne siaubo mėgėjas, bet tą tai perėjau. Jeigu gerai pamenu tai buvo tokia vieta - eini kažkur panašioje patalpoje kaip "orouosto lagaminų pasiiėmimų kambaryje" ir ten taip dingsta šviesa su garsais keistais, ir iš ventiliacijos angos nusileidžia vienas iš tų "zombių" (laabai garsiai) tai mes su broliu (sėdėjo šale manęs) net sudrebėjome. Visai to nesitikėjau ir kalonėlės buvo užsuktos taip kad kaimynai po manimi gyvenantys turėjo išgirsti. Dėl to po to ir baisu žaisti kai taip išgąsdina pradžioje ir paskui ant kiekvieno kampo dairaisi bauboko...

Žinoma man dar ir Alan Wake patiko labai, bet jis nebuvo toks baisus (gal net ne siaubo žaidimas?) dėl to ir pasirinkau Dead Space 2

Ne į temą

Atsimenu kaip 6 metų diablo 2 įsijungiau, tai buvo pilnos kelnės... :lock:
Redagavo Patinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident evil ant Playstationo. Pirmas tiksai zaidimas buvokai as, budamas 16 pacanas(ir gana ,,kietu,, save laikydamas :D ) baisiai bijojau tu letai sliauziojanciu zombiu, o kai pamenu bebegant koridorium pinceriai issoko pro langa, tai vos infarkto negavau. Ir dar pamenu baisu labai buvo iseiti is namo ir susitikti naujas pabaisas-hunterius, jei gerai pamenu.

Kitas palikes superini siaubo ispudi buvo Resident evil 3. Nu fiziskai erzino, kai uzgrodavo muzika ir zinodavai, kad tas prakeiktas Nemesis tave atseka. Cia tai buvo super elementas-eini eini ir atbega padla STARS BEKRIOKDAMAS :)Eina sau kaip siurpuliai begiodavo. Bet kiemo draugams tokiu dalyku nepasakojau, butu uzjuoke, tai tyliai sau kalenau is baimes dantimis pries telika, vienatveje tikedamasis kad netapsiu eiline zombiu auka :D:lock:

O daugiau jokiu siaubo zaidimu neteko zaisti. Na taip budavo jie taip vadinami, bet siaubo tiek kiek pas sauktini motyvacijos tarnauti-lygus nulis.

O del Silent Hillu seriju, tai nematau jokio baisumo nei vienoje dalyje, man asmeniskai jie nuobodus ir tiek.Aciu uz demesi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident evil ant Playstationo. ....

 

deku kad pasidalinai, tavo irgi jau i gera sarasa itraukiu, ir dar 2 postai labai patiko, isviso jau 4. bet kiti neliudekit, pamineti liksit turbut irgi :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma F.E.A.R dalis. Gal ne tiek pats žaidimas, bet j pradžia, kai dar nieks labiausiai nesišudo. Tada ir jaunesnis buvau, tad pojūčiai stipresni tada buvo :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Top 3:

1. Penumbra serija

2. Amnesia: The Dark Descent

3. Zero/fatal frame/project zero 1,2: director's cut.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deku kad pasidalinai, tavo irgi jau i gera sarasa itraukiu, ir dar 2 postai labai patiko, isviso jau 4. bet kiti neliudekit, pamineti liksit turbut irgi :}

 

Ok, dekui uz demesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja man neteko išbandyti RE žaidimo dalių, (Žinau, žinau that was a noob move) Turiu prisipažinti, kad labai mėgstu siaubo žanro žaidimus, o labiausiai išgąsdinęs žaidimas buvo Dead space 1,2 nes atsimenu kaip lošiau jį tai eidavau labai lėtais žingsniai, nes labai bijodavau, kad kas neiššoktų iš po kampo. Labiausiai išgąsdinusi vieta buvo kai (labai nespoilinsiu) tas nekromorfas kuriam nukirtus rankas, kojas ar galva ataugdavo viskas, tai labai, labai bijodavau kai jis mane vydavosi, nes nematydavau kur jis yra ar toliau ar visai už manęs :) Tai va. Ai tiesa dar labai kažkaip bijodavau lošdamas Metro 2033 eiti per tą mirusį miestą būdavo kraupu tiesiog. O kai mažas būdavau siaubiaku nelošdavau, nes būtų smegenys pro ausis išvarvėjusios. Tai va. Ačiū kas skaitėt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo to as ir biski prisibijodavau, ne baimes jausmu,o tuo, kad jis kaip nemesi vaikos, ji "nuzudysi", bet jis gris, tik sitas akimirksniu grizdavo. ir nebuvo kur sleptis nes vienu smugiu uzmusdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip man rodos aš nei vieno siaubo žaidimo nesu perėjęs :), bet vat kažkada ėjau ant psp silent hill shattered memories, tai patiko, poto psp subrikinau ir užsimiršo tas geimas :/

 

Edit: Kaip jau užsiminėt žemiau esantys, tai ir aš lošiau dead space 2, tik, kad pastrigau ant 9 chapterio su mažai gygybių ir atidėjau geimą porai mėnesių :)

Redagavo igns

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziauriai issigasdavau per fear 2 ir per criminal origings ten kazkoky nepamenu pavadinimo,o seip ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neesu siaubo žaidimų megėjas ,bet man patiko Dead space 2 ,ypač tokios vietos kaip darželių kambariuose tokie kudikiai maži vaikšto lėtai ir jei sprogsta ,tam man baisu buvo ,kai girdėdavau kudikio balsą :D.Arba pačioje pradžioje ,kai net nesėji pradėti iškarto ja ubėgi nuo tų vių monstų.Taip pat viena kartą sumasčiau pažiūrėti ar eina peršauti ventilaicijoz angą ,priėjau pažiūrėjau į viršu ir šoviau į angą ir išlindo ir tiesiai ant mano galvos pradėjo jodinėti ,toliau net nežiūrėdavau į tas ventiliacijos angas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.