red-cat_eX

Apklausa dėl Visų Šventųjų specialios programos

Rekomenduojami pranešimai

As tai nelabai tokius geimus zaidziu (isvis nelabai zaidziu pats) tai vienas geresniu 'baisiu' geimu buvo dead space pirmas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai mėgstu žaisti siaubo žaidimus,bet atsimenu pirmasis buvo Resident Evil 2,kai tie zombiai tamsoj gaudė,tai tikrai teko šokti iš vietos,ypač toj trobelėj kai lavonas pakabintas prieš akis. :0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel as jokios tamsos re2 nepamenu kur gaudo, ir lavono pakabinto trobelej ? ;D primena labiau kazkoki alone in the dark

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Doom 3 , visi islendantys is ventiliaciniu angu gyviai isgasdindavo. Paskui toks gasdinimo budas tapo populiarus daugelyje horror zaidimu ir nebepalikdavo tokio ispudzio.

Serious Sam: The First Encounter, nors ji nepriskiriu prie horror, bet tie visi mutantai atbegantys is visu pusiu ir kulku trukumas sudarydavo tokia savotiska itampa ir baime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel as jokios tamsos re2 nepamenu kur gaudo, ir lavono pakabinto trobelej ? ;D primena labiau kazkoki alone in the dark

 

Ne į temą

Vo vo, aš ir nesuprantu apie ką jis :D Čia gal left for dead :D

Beje baisiausias žaidimas yra minecraft, ne kartą teko pašokt iš išgąsčio, ypač kai creeperiai išlenda iš niekur :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vo vo, aš ir nesuprantu apie ką jis :D Čia gal left for dead :D

Beje baisiausias žaidimas yra minecraft, ne kartą teko pašokt iš išgąsčio, ypač kai creeperiai išlenda iš niekur :DDD

 

Ne į temą

Visom keturiom už kai jau priminei :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vo vo, aš ir nesuprantu apie ką jis :thumbup: Čia gal left for dead :D

Beje baisiausias žaidimas yra minecraft, ne kartą teko pašokt iš išgąsčio, ypač kai creeperiai išlenda iš niekur :DDD

 

Ne į temą

Per minecraft tai eina n* jeigu creeper sprogsta ne iš šio nė iš to už nugaros vieną kartą net esc iš išgasčio paspaudžiau :D pritarčiau kad siaubo žaidimas taip pat :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Per minecraft tai eina n* jeigu creeper sprogsta ne iš šio nė iš to už nugaros vieną kartą net esc iš išgasčio paspaudžiau :thumbup: pritarčiau kad siaubo žaidimas taip pat :thumbsup4:

 

Ne į temą

Nezinau ar man ce vienam ar tu rimtai visiem i subines lendi?? No offence

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įsimylėjau RE žaidimus tuose vadinamose kompiuterinėse.Oi kaip aš bijodavau žaist,bet tas baisumas visad traukdavo(jo,skamba keistai).Jetau ,tikrai labai išsigąsdavau zombio už kampo,tie jų stūgavimai,šlepsėjimai įvarydavo man belekiek kraupumo,jei netikėtai pagaudavo,galvodavau,kad apsišiksiu iš baimės.Dar kai kurios žaidimo melodijos irgi man baimės pridėdavo,jei grodavo pvz per re1 tokia muzika,jei blogai išsprendi mįslę su paveikslai,tada niūri melodija pradeda,vos ją išgirdęs norėdavau kuo greičiau išeit iš kambario.

Kokio nemesio irgi belekaip išsigąsdavau :) Vietose tai išvis galvodavau ,kad širdis iššoks,panašiai buvo ir prieš 3 metus,nes seniai tebuvau lošęs re3.Jei žaidimas man baisesnis už re4 ir re5 kartu sudėjus,tai jau kažką sako.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirmas siaubo zadimas buvo Fear 1, tai tikrai pridejau i kelnes, kaip pirma karta losiau, ta mergaite labaiusiai uzknisdavo, kai is kokio kampo islenda aina sau :) sekantis RE dalys, pirmosios yvare siaubo, bet po to jau tik linksmytis gali su tais zombiais :D Condemend tikrai ziaurus game, kelis kartus net uzsimergdavau ar uzsisugdavau, bet po to isizaidi tai apsipranti ir viskas ok :D Po to dead space patiko kaip siaubo zaidimas, yvare siaubo tikrai vertas zaidimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.