red-cat_eX

Apklausa dėl Visų Šventųjų specialios programos

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Sveiki, taigi pradinis įrašas, į Visų šventųjų specialaus blogo temą.

 

Koks jūsų mėgstamiausias siaubo žaidimas, ar žaidimas kuris privertė jus pašokti iš vietos, ar tikrai įstrigo jūsų galvoje.

 

Atsakymus rašykite į komentarus, prašau rašykit iki 4 variantų - ir paminėkite kas jums įstrigo ar kas jus privertė pašokt, o gal buvot ne vienas, o buvo žiūrovu kurie taip pat isigando. Praneškit kitiem atsakę.

 

Ačiū.

 

Šablonas

 

Žaidimo pavadinimas:

Kas jus privertė išsigąst ar kas privertė įstrigt žaidimą jūsų atmintyje:

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent Hill 1 - didžiausias horror'as EVAR.

 

Toliau Resident Evil 1 irgi baisus buvo.

 

Pusę velnio buvo ir SH 2, 3 ir Homecoming.

 

O toliau sekę žaidimai tiesiog nebebuvo tokie ypatingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu mėgėjas siaubo žanro žaidimų, bet kiek teko tai RE 4 prie baisesnių pasirodė. Tokia pastovi įtampa tvyro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident evil 1 2 ir 3, mažas buvau kai lošiau, tai šokinėjau aš iš išgąsčio :D Resident evil pirmos trys dalys man yra geriausi horror žaidimai, nes naudoja tuos greitus ir garsius priešų išlindimus, išokimus ir t.t. paskui, patys priešai baisiai atrodo ir labai mane gąsdina, pvz MR X arba Nemesis, tiesiog negaliu pakęsti, kai tave sekioja 2.5+ metrų ūgio "čiuvakai" ir dar tie kameros cutai, kai eini ir nežianai kas tavęs laukia kitame kadre :D Mane pvz. aplinka ir atmosfera retai gąsdina arba kraupina, todėl silent hill iš vis nebuvo baisus, net tada kai lošiau 10metų, priešai taip pat nebaugina, juos bandė padaryti kuo šlykštesnius, o ne baisesnius, be to, šuniukai visai panašūs į re šuniukus :lock: Bet šiaip žaidimas yra geras, patinka suteikta didesnė laisvė, visa ta aplinka, ta mokykla, apleistas miestas, motelis, ligoninė, rūkas mieste ir t.t. viskas tobulai ir gerai sukurta :D Ir čia tiem kurie myli Sh serija- Čia tik mano nuomonė ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident evil 1 2 ir 3, mažas .......

 

aciu uz toki gera komentara, galeciau 10 pliusu uzdeciau. bet dabar tiesiog tavo komentaras eina prie atrinktu. :}

 

keep it coming folks :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz toki gera komentara, galeciau 10 pliusu uzdeciau. bet dabar tiesiog tavo komentaras eina prie atrinktu. :}

 

keep it coming folks :}

 

Ne į temą

Tai ačiū tau red cat'ai :lock: Blogas lapkričio 1 bus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ačiū tau red cat'ai :lock: Blogas lapkričio 1 bus?

 

Ne į temą

mazdaug :} reiks pasiruost dar. i kirpykla nueit nesifilmuosiu su tokia sukuosena ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent Hill 1 Pirmasis mano siaubo zaidimas, atsipalaiduodavau tik tada kai tik rukas buna, kaip sakoma diena , o kai vel tamsa budavo dar muzika tokia paleisdavo kad net begiodavo man siurpuliukai, ipac ji zaisdavau naktimis

Resident Evil 1-2-3 , kas patiko kad ten labiau gasdindavo netiketai,

Parasite eve 1-2, man patiko patis Filmukai ipac PE2 dalies,ipac kai nakti zaisdavai , net baisu budavo ziureti juos, o pac zaidimas man tikrai patiko

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

mazdaug :} reiks pasiruost dar. i kirpykla nueit nesifilmuosiu su tokia sukuosena ;D

 

Ne į temą

O cool video bus :lock: laukiam laukiam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai pirma Silent Hill dalis, pati jo pradžia kai tie kūdikiai ar kas ten eina link tavęs, o tau nėra kur bėgt, jokiam kitam žaidime nebuvau toks išsigandęs . O dar tas radijo šnypštimas priešui artėjant, oda pašiurpdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu mėgėjas siaubo žaidimo, bet atsimenu mažas būdamas žaidžiau Return To Castle Wolfenstein ir ten su zombiais požemiuose buvo ir eini, ir iš sienos išlenda staigiau, ir melodija tokia pasigirsta, tai nesveikai bijodavau ir kviesdavau kitus pereit už mane. :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas žaidimas mane išgąsdines buvo Resident Evil 2. Pasijungdavau per AV kabeli, bet ant televizoriaus neveikė garso iėjimas , tai žaisdavau su ausinėmis. Oi krūpčiodavau kai iššokdavo koks biesas. :D Ir taip jau ieini į patalpa ir negirdi nieko išskyrus savo žingsnius. Tada supranti , kad kažkas tuoj turi atsitikti tik nežinai kas ir kada. Tai dar labiau padidina įtampa. Niekad neužmiršiu šio žaidimo ir to palengvėjimo kai jį perėjau. :lock:

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Silent Hill pirma dalis ir Resident Evil 2, tiesiog visas žaidimų siužetas buvo baisus, taip aišku buvau mažas, bet manau dar ir dabar nemalonu butų įsijungt šiuos žaidimus tamsiu paros metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Resident Evil 2,3 dalys buvo žiauriai baisios,ypač 2 ir po to kažkodėl dar siaubą keldavo Dino Crisis 2...dabartiniai žaidimai kol kas tokio jausmo man nėra sukėlę,bet dar nebandžiau nei vienos Dead Space dalies,tad vilties gal dar yra :lock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.