woze

Lineage2

Rekomenduojami pranešimai

Stai sita tema bus apie Lineage2 zaidima kuris mazdaug privilevo 10000000 zmoniu zaisti sita zaidima :) Pasirasynekite linksmai apie l2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

monotoniskas ir labai liewas zaidimas. Is pradziu gal ir pats losiau bet dbr tik sudo vertas. Dbr WoW TBC valdo mano pc ir mane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su L2,CS ir visokiais kitokiais NEPRASIDĖKITE! Jūs vėlaiu gailėsites, kad žaidėt kaip ir aš. Žodžiu neprasidėkit ir į rankas konsoles imkit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada seniai zaidziau "Mu Online" dabar atsisakiau tu visu MMORPG ar kaip jie ten ;] Ir sedziu sau su linux patenkintas :) ir siaip manau,kad tie MMORPG yra blogis, Nes jie labai itraukia, o poto kai negali atsitraukt tada jau didele beda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir idomu butu losti koki mmorpg, bet jeigu tik kartu su draugais, pamenu kaip senais gerais laikais visa klase l2 losdavom, echa smagu budavo :D Vat del to ir isejau, nes si geima uzvalde tokie 10-12 metu berasciai mokinukai (kaip ir temos autorius, sprendziant is rasybos klaidu), o su jais losti kartu menkas malonumas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi lošiau ...

šū*das grynas tik priviliot o patys $$$ sau darosi....

geriau pa2iam padirbt internete o ne sedet prie ka6kokiu geimu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Omg, kodėl? kodėl kažkas turėjo sukurti temą apie šitą nesamonę? Iškeikti galėčiau, čia grynas smegenų plovimas ne žaidimas, pilna mažvaikių kurie daugiau nieko ir neveikia tik l2 lošia o vėliau mokyklose kalbasi: "koks lvl?" "tu a grade?".. feh net vemt verčia, mano tėvas lošia jau lb ilgai ir jam jau nebeįmanoma atsitraukti, net nesuprantu kuo šitas gaidynas sudomi žmones, gal ir smagu palošti bet kai jau plieki kelis metus tai jau išvis.. šiurpas net nuėjo, turėtų užbanint visose šalyse tą nesamonę kaip čia vaikeliai prisigaudo žodžių visokiu, ir kai eina per gatvę tik girdi kaip koks 10-metis sako: "eina na.." ..

Truputį pratrūko nervai, atsiprašau. Bet tikrai nepatarčiau šitos nesamonės lošt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl priklausomybės tai daugelis jūsų šneką tiesą. Aš nuo 10 metu žaidžiu įvairius mmorpg online. Tiesa dabar man jau 18. Viskas prasidėjo nuo tokių žaidimų kaip Diablo 2, Neverwinter nights. Vėliau sekė MU Online, Lineage2, Another World ir pagaliau World of Warcraft. Pradžioje praleisdavau daugybe valandų prie kompiuterio žaisdamas šiuos žaidimus, tačiau vėliau sugebėjau valandų skaičių sumažinti. Dėja praeidavo savaitė, kita ir vėl priklausomybė užkildavo iki auksčiausio laipsnio. Galų gale vos prieš 3mėnesius suprates, kad galiu netekti artimiausio žmogaus(savo panelės) nusprendžiau mesti žaidimą World of Warcraft. Pradėjau sportuoti, daugiau dėmesio skirti mokslams ir viskas sekėsi puikiai. Šiuo metu World of Warcraft žaidimu pasitenkinu pažaisdamas vos valandėlę vakare. Na žinoma čia nuo žmogaus priklauso, viena įtrauks labiau, kita mažiau. Tačiau tokie genijai kaip Blizzard, patikėkite moką sudaryti nerealia atmosfera žaidėjams, kurie tikrai nenorės iš jos pasitraukti.

Kas liečia žaidėju kultūrą, tai turbut visi kalbate žaide piratiniuose servuose. Taip ten vyksta balaganai, tačiau išbandykite globalinius serverius. Tiek L2, tiek WoW ten yra propaguojama graži kultūra. Beje smulkiau kalbant apie World of Warcraft, tai ten apskritai žaidėjų amžiaus vidurkis europoje yra netgi 23metai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1- privilioja ? tai susiraskit serva normalu.

2- pinigus kisat i l2 ? tai dar karta GAL SERVA SUSRASKIT NORM ? yra servu su x5 rates tai priklausomynes begausit manau

3-š****,meslas-puikus komentaras tiesiog parodo jusu mokejima reiksti mintis,jei prisijungei nukarmino istrynei nereiskia kad š****

4-L2 losiu nuo c1 po 2h mazdaug kas diena ir nematau jokios priklausomybes jei kitus itraukia tai tik tokius kur draugu neturi,seimos ir visiskai be kontroles

5-sveiki.

 

p.s. turiu gta LCS kaip psp nulauzt yra update 2.00 zaidime :angry:

Redagavo QuitLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dėl priklausomybės tai daugelis jūsų šneką tiesą. Aš nuo 10 metu žaidžiu įvairius mmorpg online. Tiesa dabar man jau 18. Viskas prasidėjo nuo tokių žaidimų kaip Diablo 2, Neverwinter nights. Vėliau sekė MU Online, Lineage2, Another World ir pagaliau World of Warcraft. Pradžioje praleisdavau daugybe valandų prie kompiuterio žaisdamas šiuos žaidimus, tačiau vėliau sugebėjau valandų skaičių sumažinti. Dėja praeidavo savaitė, kita ir vėl priklausomybė užkildavo iki auksčiausio laipsnio. Galų gale vos prieš 3mėnesius suprates, kad galiu netekti artimiausio žmogaus(savo panelės) nusprendžiau mesti žaidimą World of Warcraft. Pradėjau sportuoti, daugiau dėmesio skirti mokslams ir viskas sekėsi puikiai. Šiuo metu World of Warcraft žaidimu pasitenkinu pažaisdamas vos valandėlę vakare. Na žinoma čia nuo žmogaus priklauso, viena įtrauks labiau, kita mažiau. Tačiau tokie genijai kaip Blizzard, patikėkite moką sudaryti nerealia atmosfera žaidėjams, kurie tikrai nenorės iš jos pasitraukti.

Kas liečia žaidėju kultūrą, tai turbut visi kalbate žaide piratiniuose servuose. Taip ten vyksta balaganai, tačiau išbandykite globalinius serverius. Tiek L2, tiek WoW ten yra propaguojama graži kultūra. Beje smulkiau kalbant apie World of Warcraft, tai ten apskritai žaidėjų amžiaus vidurkis europoje yra netgi 23metai.

 

Ecchh, amzinas :angry: A dar nemetei to brudo? As jau beveik metus kaip WoW-free

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar prisėdu šaltais žiemos vakarais kartas nuo karto :angry:. Beje gal gali priminti kas toks būsi? Nickas labai matytas :angry:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar prisėdu šaltais žiemos vakarais kartas nuo karto :). Beje gal gali priminti kas toks būsi? Nickas labai matytas :D.

Nepamenu, kuriam serve mes su tavim ten kovėmės petis į petį, mano nikai buvo "Nicckas" (nuskuręs magas) ir "Ekstra" (toks pat nuskuręs warlockas) :) :) Dar atsimenu goldo kažkiek buvai skolingas ir galvojau jau pasiplovei :) :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man regis Al'Akire žaidem :D. Vėlaiu pradėjau žaisti už horda kėliau druida Skullcrusher realme, įstojau į Kershto Demonus ir taip prabėgo man 2 metai :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.