Nuggles

Windows 7 rašymas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,manau reikia jau persirašyti widowsus iš Vista į windows 7. Mano pc Yra 2Gb ram,1.86 , 1.87 Ghz. 32 bit. Padėkit surast www.linkomanija.net tinkamus. Kai įsirašysiu man juos veš normaliai ? Dabar yra vista tai lyg normaliai.

 

Ačiū iš anksto už suteiktą informaciją. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš bandžiau taip daryt susižinojau viska tipo paaiškino ir atsisiunčiau persirašiau. Ir tada prasidėjo visokie bug`ai ir pan. kartais rodo kad windows krauna ir nieko nevyksta ar pan.. Beto kam tau iš Visots į w7 siūlyčiau nesigadint sau nervų ir negadink nuotaikos jeigu kas nepavyktų ;;D... Nes man potokio dalyko teko kviest meistrą :) Na ,bet jei norm nurauki apie tokius dalykus bandyt gali..

Mano nuomonė geriau nebandyk :)

 

Beto ten linkomanijoj tai pilna jei bandysi persirašyt, nenoriu reklamuot ;D

Redagavo xxjudgex
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš bandžiau taip daryt susižinojau viska tipo paaiškino ir atsisiunčiau persirašiau. Ir tada prasidėjo visokie bug`ai ir pan. kartais rodo kad windows krauna ir nieko nevyksta ar pan.. Beto kam tau iš Visots į w7 siūlyčiau nesigadint sau nervų ir negadink nuotaikos jeigu kas nepavyktų ;;D... Nes man potokio dalyko teko kviest meistrą :dribble: Na ,bet jei norm nurauki apie tokius dalykus bandyt gali..

Mano nuomonė geriau nebandyk :)

 

Beto ten linkomanijoj tai pilna jei bandysi persirašyt, nenoriu reklamuot ;D

 

.....gerai nenusikalbek cia , maziau filmu ziurek , jau ta vista isvis meslas yra resursu kiek ryja , win 7 nera ka lyginti zmogus klausia del nuorodos o ne tavo nuomones nesamoningos ............

cia krekas naujausias http://www.linkomanija.net/details?189073.Windows_7_Loader_v2_0_9

o cia tau win. tinkantys tavo sistemai 32 bit. http://www.linkomanija.net/details?187346.Microsoft_Windows_7_Ultimate_with_SP1_Updated_12.05.2011_x86_English_MSDN

parsisiusi bus iso failas turesi irasyti kad butu diskas bootable ...sekmes .....

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siunti windousus. gauni atsiuntes .iso faila ir kepi kaip zaidimo image tokiu paciu budu. tiesiog iskepi image i dvd . ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą iso failą su Img burnu įrašau į diską, tada iš disko įrašyt,ar kaip ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tą iso failą su Img burnu įrašau į diską, tada iš disko įrašyt,ar kaip ?

 

idedi i cdroma ir perkrauni kompa...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip paprasta ? Įsijungus,bus nauji windows ? O dar ten tuos drivers reikės susirašyt ? To kreko ten reik ? Kaip su juo elgtis ?

Redagavo Nuggles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No, no, no, varai į pievas jau.

 

 

Pirmiausia savaime aišku nusikopijuok kurnors reikalingus dokumentus.

Nueik į BIOS nustatymus, nustatyk kad bootintų iš disko.

Idedi diska su Win ir perkrauni PC.

Pasileidzia windows installas, nusistatai kalba, sugalvoji visokius ten kompo vardus, varai next, next kol daeini iki partitionu, ten arba istrini visus partitionus jei nori visiskai svariai instaliuot ir visus failus kompe istrint, arba palikt kaip yra ir tada tau visi failai liks.

Beje kai duos pasirink apie updeitus tai spausk kad neupdeitintu automatiskai.

Tada win instaliuosis.

Tada susirasai driverius ir parsisiunti Windows Loader ir ji instaliuoji.

 

Pasiziurek per youtube Win 7 instaliacijos video, bus lengviau suprast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekmes proto bosktai ;;D bus kaip man nepasileis isvis nieks jei taip rasysi ;D

 

Gynga dar normaliau pasnekejo.... labiau paaiskino bet vistiek nelabai gausis todel ir sakau ,kad neverta paciam persirasinet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip paprasta ? Įsijungus,bus nauji windows ? O dar ten tuos drivers reikės susirašyt ? To kreko ten reik ? Kaip su juo elgtis ?

 

n su tokiais aiskintojais keliais tai tikrai jauciu cia ir visa diena uztruktum bedarydamas,. gal tu geriau ka nors per skype susirask kad tau padetu , bent jau domukentus pries tai isirasyt i kokia laikmena arba jei kelias particijas HDD tiesiog i kita particija perklek. o Win7 aisku instalink i C: diska. bet cia jei taip po viena klausima klausinesi i foruma tai nzn kiek uztruksi. sakau su kuom nors susijung live kad ir per skype ir pades ir bus viskas aisku.

o siaip tai

1. issikepi win7 diska.

2. restartini pc , ir tada arba einu i setup kol neuzsikrove,arba spaudi BootMenu knopke ir ten parenki kad bootintu kompa ne is HDD bet is DVD pirma.

3. pasileis win7 instalas, ten galesi kas ir geriausia butu parinkt C: diska ir ji formatuot pilnai rasant naujus windousus.

4. priklausomai koki win realyza pasimsi , galesi arba cracka daryt,arba tiesiog su loaderiu pasikurt bet kada per 30 dienu ir viskas.

 

Sekmes proto bosktai ;;D bus kaip man nepasileis isvis nieks jei taip rasysi ;D

 

Gynga dar normaliau pasnekejo.... labiau paaiskino bet vistiek nelabai gausis todel ir sakau ,kad neverta paciam persirasinet.

 

jei isvis nieko neismanai tai aisku nepasidarysi.o siaip cia nera kam nesigaut.nebent istrinsi visa diska aisku arba nemokesi sukurt particijos. buna visko :D

 

p.s. if need help , call scalman helpline ..on skype :D

Redagavo scalman
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zymiai lengviau viska atlikt kai vizuoliai matai taigi tam pasitarnauja youtube.. Imam tarkim si video:

http://www.youtube.com/watch?v=pf408Rkc5IA

 

Jai kas neaisku ieskai kitu video pradedant nuo: How to boot bios and set primary device ir baigiant how to instal video drivers..

As nematau tikslo moket 100LT+ kompiuteristui uz windowsu instaliavima, ypac kai dabar windows instalai labai aiskus ir be jokiu papildomu nereikalingu funkciju padaryti. Is esmes tas pats kas instaliuot programa ir spaudinet next, next.. ir minimaliai anglu kalba suprast :D

Redagavo Shotgun
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtina rašyti į DVD. Galima instaliuoti iš USB atmintinės. Tam yra skirta programa "Windows 7 ISO to USB tool". Linkomanijoj yra. Per boot menu nusistatai, kad krautų pirmiausia iš "removable disk". Tikiuosi žinai kaip įeiti į boot menu? O kai jau pakrauni Windowsų instaliaciją, su minimaliomis anglų kalbos žiniomis seki instalo nurodymus. Paskui gali tekti aktyvuoti naujai įrašytą sistemą, bet toj pačioj Linkomanijoj prie "loader" programos (ir komentaruose) yra paaiškinta kaip tai padaryti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.