Impaler

Ieškomi video žaidimų apžvalgų kūrėjai

Rekomenduojami pranešimai

o seip jei nepaslaptis kiek kainuoja toks rinkinys. gal ir neblogai butu turet, bet geriau jau be "kontrakto" :D

 

Ne į temą

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004SB1RVI/ref=s9_simh_gw_p63_d1_g63_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=04X53K2F6BFVTD02XVCT&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

63 svarai plius siuntimas ir laidai.

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai normalia, ir aš galvojau taip daryti kiekvieną savaitę ką duoda xbox live su nuolaidom ir parodyti to žaidimo ar dlc traileri, gameplay ir kainą.

Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktų manau ir man pabandyti padaryti bent vieną apžvalgą kokią. Jei neblogai bus, patiks, tai kas čia žino. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau maždauk nusprendėt gal ir ar yra šansų patekt į tą apžvalgininkų komandą?

 

Ne į temą

Lyg tais auksinis minėjo vienam savo poste, kad iki trečiadienio ryto nuspręs, bet tiksliai pasakyti negaliu.
Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Lyg tais auksinis minėjo vienam savo poste, kad iki trečiadienio ryto išrinks lyg tais.

 

Jau taip nori, kad net pradedi verkslenti kaip mazas vaikas nors aisku tau tik 15metu ka noreti, taigi sake pranes kas gaus juos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau taip nori, kad net pradedi verkslenti kaip mazas vaikas nors aisku tau tik 15metu ka noreti, taigi sake pranes kas gaus juos

 

Ne į temą

Aš dabar tiesiog atsakiau į žmogaus postą, o ne verkšlenau.
Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu labai labai jau uzsideges dozymay tuo darbu, jeigu gausi tai ziurek nepavesk pasitikejimo zmoniu :thumbsup4:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko asmeniško DoZyMaY, bet žadi varyt dviem frontais? Žinai juk apie ką kalbu. Aš asmeniškai nieko prieš, bet nuo to kokybė kentėtų
:P
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nieko asmeniško DoZyMaY, bet žadi varyt dviem frontais? Žinai juk apie ką kalbu. Aš asmeniškai nieko prieš, bet nuo to kokybė kentėtų
:P

 

Ne į temą

Ne tikrai ne, tik ten paklausiau ar būtų reikalingą jei atsitiktu taip, kad manes čia neatrinktu, nes neužtektų laiko per dvi vietas kažką daryti, o plm man yra žymiai svarbiau ir jei ten būtų reikalingą tai klasiokui pasiūlyčiau nes jis ir tuo norėtu užsimti ir plius ten reikėtų rašyti viską turbūt raštu kas man nesisektu gerai nes nelabai gerai moku rašyti didelius tekstus nes mintis mano šokinėja, ir darau daug stilistinių klaidų kas jiems tikrai netikų, o video daryti žiauriai noriu. Tad nepagalvok, kad darysiu per dvi vietas nes laiko tam nebūtų tiek ir rinkčiausi tikrai plm :P
Redagavo DoZyMaY
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu DoZyMaY nebe daug liko telaukt :P)) Rytoj teisingumo akimirka :P

 

Nu DoZyMaY nebe daug liko telaukt :))) Rytoj teisingumo akimirka :)

 

Edit: Nu gerbemi dedes, tai ka nusprendete? :)

 

Redagavo Sleepyfan
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kagi,

 

atrinkome du žmones,

 

Sleepyfan ir DoZyMaY sveikinam. :)

 

Trečiasis bus paskelbtas kartu su PLM PS3 konkurso nugalėtoju. :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka sveikinam isrinktuosius, tikrai pasiemat rimta atsakomybe ant savo peciu, noretsi kad pateisintumet lukescius.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edit: ne taip perskaiciau nvm...

 

Kagi,

 

atrinkome du žmones,

 

Sleepyfan ir DoZyMaY sveikinam. :)

 

Trečiasis bus paskelbtas kartu su PLM PS3 konkurso nugalėtoju. :)

 

Dekui, uz pasitikejima, impaleri klausyk jei kuris cia turesit parasyt, tai jei galima nuo 19~20 valandos dekui... :) Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.