Impaler

Ieškomi video žaidimų apžvalgų kūrėjai

Rekomenduojami pranešimai

raso : "m" Šiame vaizdo įraše yra „UMG“ priklausančio turinio. Jis nepasiekiamas.

 

Pagūglinus UMG - Universal Music Group, jaučiu panaudojo kažkokią muziką ar dainą ir todėl užblokavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gera idėja iš playmanijos pusės, tačiau tie kas neturi panašios patirties ir kelia ranką į orą ir šaukia, aš noriu, aš, raginčiau gerai pagalvoti, nes man, regis, jūs neįsivaizduojate, kiek darbo reikės įdėti į aukštos kokybės video paruošimą visomis prasmėmis, kad po to gėda nebūtų prieš svietą. Dabar visi kupini entuziazmo, praeis pora menesių bei suvoks kas ir kaip, niekas nenorės į tą pusę net pasižiūrėti. Tokie dalykai pasiteisina tik tuomet, jei daromi sau, "for fun" ir yra neįpareigojantys arba yra darbas, už kurį gauni pinigus, kalbu iš patirties. Nenorėjau nuskambėti labai pesimistiškai ir tikrai nenoriu numušti ūpo ar pasirįžimo, tačiau būkit geriau realistais, kad po to netektų krimstis :D

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gera idėja iš playmanijos pusės, tačiau tie kas neturi panašios patirties ir kelia ranką į orą ir šaukia, aš noriu, aš, raginčiau gerai pagalvoti, nes man, regis, jūs neįsivaizduojate, kiek darbo reikės įdėti į aukštos kokybės video paruošimą visomis prasmėmis, kad po to gėda nebūtų prieš svietą. Dabar visi kupini entuziazmo, praeis pora menesių bei suvoks kas ir kaip, niekas nenorės į tą pusę net pasižiūrėti. Tokie dalykai pasiteisina tik tuomet, jei daromi sau, "for fun" ir yra neįpareigojantys arba yra darbas, už kurį gauni pinigus, kalbu iš patirties. Nenorėjau nuskambėti labai pesimistiškai ir tikrai nenoriu numušti ūpo ar pasirįžimo, tačiau būkit geriau realistais, kad po to netektų krimstis :D

 

Viskas teisingai pasakyta, bet kad tai ir bus praktiskai for fun, nes tau uz tai pinigu niekas nemoka, tesiog aisku turesi jaust bent menka atsakinguma, jei jau pasirasai :) O nuo tokiu eksperimentu galime atrast savyja, to ko iki siol nezinojom, turiu bendrai omeny, kad gali atsirast tokiu kurie gime tam :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gera idėja iš playmanijos pusės, tačiau tie kas neturi panašios patirties ir kelia ranką į orą ir šaukia, aš noriu, aš, raginčiau gerai pagalvoti, nes man, regis, jūs neįsivaizduojate, kiek darbo reikės įdėti į aukštos kokybės video paruošimą visomis prasmėmis, kad po to gėda nebūtų prieš svietą. Dabar visi kupini entuziazmo, praeis pora menesių bei suvoks kas ir kaip, niekas nenorės į tą pusę net pasižiūrėti. Tokie dalykai pasiteisina tik tuomet, jei daromi sau, "for fun" ir yra neįpareigojantys arba yra darbas, už kurį gauni pinigus, kalbu iš patirties. Nenorėjau nuskambėti labai pesimistiškai ir tikrai nenoriu numušti ūpo ar pasirįžimo, tačiau būkit geriau realistais, kad po to netektų krimstis :D

 

Patikek gerai pagalvojau ir tikrai noriu tai daryti, kitaip tikrai nerasyciau kad noriu tai daryti, nenoriu pasisiukslinti ar nuvilti kitu. Bet tavo zodziai tikrai geri Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

raso : "m" Šiame vaizdo įraše yra „UMG“ priklausančio turinio. Jis nepasiekiamas.

 

ok uplaudinsiu per nauja ir tada ydesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek gerai pagalvojau ir tikrai noriu tai daryti, kitaip tikrai nerasyciau kad noriu tai daryti. Bet tavo zodziai tikrai geri

 

 

Ne į temą

Nežinau kaip jus,bet jis mane įtikino,ir manau,kad gali pateisinti lūkesčius. :D
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai liūdna, jog tai neliečia PC turėtojų. Sėkmės dalyvaujantiems! :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonę reikia 2 komandų tam darbui..viena komanda viena savaitė video, kitą sekančia savaitę. Kadangi vis gi ne katino dienos: kas mokos, kas studijuoja, kas dirba. Ir video būtų dažniau ir aplamai būtų geriau..galima, kad ir po 2 video, tarkim vienas review, o kitas koks trumpas, ten kokia retro skiltis..ar kokie top countdown'ai. Pabaigoj menėsio kaip kažkas minėjo abi komandos galėtų bendrą video padaryt su naujienom mėnesio ir pan...

 

Labai liūdna, jog tai neliečia PC turėtojų. Sėkmės dalyvaujantiems! :whistling:

 

Liečia, juk multiplatforminių žaidimų daug Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia atrodo labiau tapo diskusija, nei konkursas kazkoksai tai ar atrantka, ir vis gi nesupratau kas dalyvauja, kas ne? :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepasileidzia aukseli ,nes ten idejom muzikini klipa is vidzone.nieko tokio dek shopo ka nufilmavom ir dar viena stebukla :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jus nesėdėkite. Paimkite ir parašykite kokią trumpą apžvalgą ar pristatymą, įgarsinkite, prilipdykite prie iš youtubės ištraukto gameplayaus ir parodykite. Mes įvertinsime, jus pasirodysite, turėsite galimybę išsiskirti, parodyti iniciatyvą :whistling:

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas dalikas jei bus metamas video i Youtube

Ziurekyte kad paskui to video neistrintu is youtube, aisku perskaitykite Uplaudo teisias youtubei ,nes gali del muzikos ar seip patis zaidimo kurejai istrinti uz kopijavima be ju teises leidimo aiku yra daug priezasciu del kuriu gali panaikinti tavo video is Youtube, ar net gali uzblokuoti net tavo Logina

As jau buvau gaves kelis ispejimus is Youtubes ir net esu prarades viena Logina

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia atrodo labiau tapo diskusija, nei konkursas kazkoksai tai ar atrantka, ir vis gi nesupratau kas dalyvauja, kas ne? :whistling:

 

taigi cia nera konkursas,reik tik atsirinkt zmones kas tikrai nori tai daryt,jei atsibos daryt video,galetumet kas gaus tas roxio perleist kitam,kad neuzsiristu tas darymas.gi niekas cia nieko neteis,gerai isejo ar blogai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.