Dowydas

Cant read the disc problema

Rekomenduojami pranešimai

Turiu Wii + Wasabi DX chipas su paskutiniu updeit'u, parsiunčiau Wipeout 2 žaidimą, įrašiau ir niekaip nepavyksta jo paleisti, tiesiog išmeta cant read the disc... Žaidimas iš BCG, todėl tikrai veikiantis, su region frii pakeičiau regioną, įrašiau kaip visad rašydavau. Kur ieškoti problemos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskas naujas, nusubraižytas?

 

Naujas, du kart rašiau, skirtingais greičiais, kiti žaidimai įrašyti taip pat, tokiu pat greičiu ir į tuos pačius diskus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Minusinis diskas? Pliusiniai, bent jau man, neveikia :) Arba, tavo wii yra naujas ir turi naują dvd drive, kuris net su čipu (jei neklystų) neskaito žaidimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Minusinis diskas? Pliusiniai, bent jau man, neveikia :) Arba, tavo wii yra naujas ir turi naują dvd drive, kuris net su čipu (jei neklystų) neskaito žaidimų.

 

Minusinis, jug sakau kad kiti žaidimai veikia.... Mano wii yra senas ir paleidžia kitus žaidimus, neturi jis jokio naujo dvd drive

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada bandyk kitą release'ą siųstis... Nes jei su disku ir su pačiu Wii viskas gerai tai tada nebežinau kas čia gali būti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

settings nueik ir virsuj raso system menu. su chipu buna problemu kai jau sedi su 4.2 ir aukstesnem, kaikuriuos geimus blockint pradeda nei is sio nei is to. pavyko isprest tik su downgrade, man ta reikala.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei wii palaiko boot mii is boot2 sektoriaus tai nebus problemu, su wiimenu region changeriu persisiunti naujai 3.2 ir bandai. :} jei nepalaiko bootmii per boot2 geriau nebandyt, ieskot workaroundo su geckoos'u launchinant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ech. norit piratkes zaist ir nk nesigilinat.

 

pradek nuo homebrew loaderiu. su jais paleist diska. gal ispres problema, nes SD downgradint bus per sudetinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pačiam tas wii buvo reikalingas tik del RE, o daugiau naudojasi brolis, todėl gilintis į tai man nėra nei noro, nei laiko :troll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.