narkata

8# Mini Konkursas (Playmanija.lt) (Palepinsiu šiandien jumis)

Rekomenduojami pranešimai

Jauciu tik keleta zmogeli sita zaidima turi. :) Sansai laimet sita dalyka belekaip dideli, nemiegokit kas turit!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu tu Narkata ir duodi, laimetojai nespeja atsidziaugt prizais, o jau sekantis konkursas visu grazumu.

Pavydziu PS3 savininkams! Galetum ir "pakonkursuoti" X'boksininkus :) Sansas butu ir man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galėtai kaip nors pakeist, kad nereikėtų turėt būtent šito game . :/

 

Kaip galima tureti ps3 ir netureti sito zaidimo? :)

Gaila per kaledu atostogas neturejau progos iki galo pereit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tikriems fanams , toki zaidima kas turejo ir paskui pardave ar issikeite ( tai as patiliu , cia zaidimas pasakiskas man)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narkata nepazeisiu taisykliu jeigu, ps3 ir zaidimas ne pas mane tiesiogiai namie randasi, bet svetur? :)

 

Edit: bet foto butu? ;P

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdedu savo, kas tokį žaidimą pardavė tai nagus nukirsti reikia. Čia tas pats kas ir Uncharted serijos žaidimus pardavinėti :) Gaila kad tik šitą ir esu žaidęs MGS... nors turėjau ir PS1 ir PS2 (brolio) bet ant PS1 dar mažas buvau (durnas, o čia žaidimas ne tokiem suprasti) :) PS2 spėjau tik GOW1/2 pereiti ir pardavė. :)

 

Nuotrauka

 

VIP užsisakęs, bet Impaler pamiršo uždėti turbūt. Šiandien norėjau parašyti žinutę, bet siunčiant išmetė kad negaliu ir leis išsiųsti tik po 11h (šiandienos) bet pamiršau vėliau parašyti. Tad dabar reikės į PM numesti arba pamatys čia :)

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdedu savo, kas tokį žaidimą pardavė tai nagus nukirsti reikia. Čia tas pats kas ir Uncharted serijos žaidimus pardavinėti :) Gaila kad tik šitą ir esu žaidęs MGS... nors turėjau ir PS1 ir PS2 (brolis

 

Nuotrauka

 

VIP užsisakęs, bet Impaler pamiršo uždėti turbūt. Šiandien norėjau parašyti žinutę, bet siunčiant išmetė kad negaliu ir leis išsiųsti tik po 11h (šiandienos) bet pamiršau vėliau parašyti. Tad dabar reikės į PM numesti arba pamatys čia :)

 

disko nesimato agnusai ;P taisyklese parasyta dezute ir diskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

disko nesimato agnusai ;P taisyklese parasyta dezute ir diskas

 

 

Ohh sorry einu foto kitą daryti :) Įdėjau, dabar jau gal tiks.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.