narkata

8# Mini Konkursas (Playmanija.lt) (Palepinsiu šiandien jumis)

Rekomenduojami pranešimai

Man tai visos mgs dalys patiko ir geros yra :) net neina jų vietom suskirstyti, bet tikrai žinau, kad mano tope paskutines vietas užima psp mgs žaidimai, per silpni pasirodė ir labai nepatiko, kad duoda misijom žaisti. Paskui eina mgs2, labai sunervino, kad ne su Snake reikėjo žaisti, istorija ir veikėjai pasirodė silpniau nei pirmojoje dalyje, bet tai yra mgs ir aš jį visai maloniai pražaidžiau. Likusios 3 dalys dalinasi pirma vieta, tikrai neįsivaizduoju kaip jas suskirstyti, super žaidimai, tikrai nėra vieno kažkokio kuris imtų ir išliptų į viršų kaip geriausias, na nebent, jie visi kartu išlipa į viršų kaip geriausi :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane va toks. Si dalis vadinas Metal Gear Solid: Ghost Babel.

post-218-0-88687100-1328273567_thumb.jpg

post-218-0-10079400-1328273578_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu parsisiuntęs Metal Gear Solid 3: Subsistence versiją,o jame daug ko visko,įskaitant pačias pačias dvi pirmasias dalis,dar nice padaryta,kad mgs3 cutscenes sudėti į vieną apie 3h filmą :) ir t.t.Reiks kada išsikept ir vėl iš naujo pereit ir išbandyt subsistence versijos ypatumus.

Redagavo cookeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai :DDne tas cia pirmas..http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_%28video_game%29 <--- sitas pirmas

 

 

as ten omeni turejau MGS 1 ant psx dali, jos remake noreciau labiausiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg ir ne, tik Impaler'is rašė, jog sudalyvaus.

 

Man pirmas labai patiko, tik gaila, kad susiprotėjau po dešimt metų konsolės turėjimo, nes dar ir protas minkštas būvo tokiems žaidimams, o dabar ant Xbox360 žaidžiau HD remake'us ir tikrai nenuvylė :thumbsup4: Gaila, jog dabar žaidimus daro, tam, kad užsidirbtu ir gaunasi žaidimai menkaverčiai, pažaidi kelis kartus ir gatava :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau man labai patika stealthinti nors ir kaip sunku bet smagu, o kai as moku stealthinti ,tai man sunku tikrai nebus :thumbsup4: iprates as :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

good 4 you. splinter cell'e stealthink 100 kartu lengviau. cia daug realiau viskas :}... bet prajuokino tie pasislepimai dezej :DD ir backoj. b****** galvojau prikolina geimingo pasaulis kol rimtai neilipau i deze pasivaiksciot. p*** sargas what is this ? a box ? pakele :DD uzstirinau, vel i deze.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas jo SC zimiai lengvesnis yra, Bet mgs siektiek sunkesnis , bet man iveikentis yra, ipac man patinka visuokie tie prikolai su MGS, ipac 4 dali kiek ten kartu prisijuokiau, peirmam maziau buvo, 2-3 nelabai pamenu, nes zaidziau tiek kiek oasdrauga pazaidziu, pasidalindami zaidem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D jo prikolu yra yra. ;DD Akiba ypac ;DD ziaurus. bet kaip supratau jam tas viduriavimas, tuos nano botus jis istriede ten taip ? kad nepaveike liquido planas jo. nes jei jis nebutu turejes ju jam gi gunas nebutu veikes. ar FOX'ai su standartiniais ginklais vaiksto, ne lockintais ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl šito žaidimo ir pirkau PS3 Nuotrauka

 

Uploaded with ImageShack.us

Vip uzsisakiau, nusiunciau zinute Impaler

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

eee sudalyvausiu, jei susiseksiu su UK :huh:

 

Edit: Impaleri patikrink VIP uzsisakiau! :)

 

Come to daddy MGS :)

 

Nuotrauka

Redagavo Sleepyfan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narkata tau turėtų patikti MGS collection trofus rinkti, yra ant kažkurios dalies (2 lyg) kur visą žaidimą reikia pereiti nieko nenužudžius :huh:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.