scalman

PC geležies naujienos / Renkamės PC / Laptopus

Rekomenduojami pranešimai

Koki ssd pasiulytume kainos ir kokybes atzvilgiu detis i loptopa?Planuoju kazkur isleist apie 150e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausi vis dar samsung 850 evo serija, geriausias biudzetinis crucial mx300 serija, biudzetinis M.2 intel 600p

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, ka manote apie si varianta:

 

73402a092ff6.png

 

Nezinau, bet man nepavyksta rasti kazko panasaus i sia komplektacija. Gal gali cia buti sudetos detales? Amazone kazkas panasaus yra, bet vistiek ne taip, kaip cia.

https://www.amazon.com/dp/B01M0P3R96/ref=twister_B01N4FLRM9?th=1

 

Beje, prie visos info nera motinines modelio. Gali ji buti prasta su tokiom detalem? Ir dar vienas dalykas, i7-7700 vs i7-7700K. Kiek maciau su K 30/50 doleriu brangiau. Kuom sitie du modeliai skiriasi?

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, ka manote apie si varianta:

 

73402a092ff6.png

 

Nezinau, bet man nepavyksta rasti kazko panasaus i sia komplektacija. Gal gali cia buti sudetos detales? Amazone kazkas panasaus yra, bet vistiek ne taip, kaip cia.

https://www.amazon.com/dp/B01M0P3R96/ref=twister_B01N4FLRM9?th=1

 

Beje, prie visos info nera motinines modelio. Gali ji buti prasta su tokiom detalem? Ir dar vienas dalykas, i7-7700 vs i7-7700K. Kiek maciau su K 30/50 doleriu brangiau. Kuom sitie du modeliai skiriasi?

Kaip už tokia kainą tai čia fuflo. Pats iš dalių susirenki kurkas geresnį už tokią sumą kaip pvz http://www.skytech.lt/krepselis-87184.html dėžę tik išsirenki pats, ir Win 10 neįtraukiau.

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip už tokia kainą tai čia fuflo. Pats iš dalių susirenki kurkas geresnį už tokią sumą kaip pvz http://www.skytech.lt/krepselis-87184.html dėžę tik išsirenki pats, ir Win 10 neįtraukiau.

O kas butent fuflo? Cia as ne sau. Zmogus uzsieni gyvena ir ten detales ne taip lengva susirinkti kaip lietuvoje. + kaina yra 1700 euru. Del to ir klausiu ar apsimoka.

 

Beje, o sitas variantas:

 

42c460e226d8.png

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas užsienyje kaip uk labai lengva eshop susirinkti sau pc

Man asmeniškai tas variantas neblogas, bet aš ne imčiau, bet žiūrint ką jis daris su juo, jei jis žais ant 1080p grafikos tai tiks jam, ir šiaip surinkti pc daugiau kainuoja negu pats renkiesi, Nu bet kai aš renku tai pas mane brangiau gaunasi :) aišku dar reik žiūrėti koks jo biudžetas iki kiek jis gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@narkata, tu apie Predatoriu kalbi? O kaip tas antras variantas/setupas is nuotraukos? Siaip ka jis nori daryti tai losti zaidimus naujausius ir.. Kad tarnautu kaip visada kazkiek metu i prieki.  Jo akis kaip ir man kazkaip nereikalauja, kad zaidimas atrodytu kaip ledas. Zinai kaip kiti nori isspausti maximuma. Kad ten kazka pamazinti reiks nebus problema manau jam.

 

Dar gilinausi i CPU. Pagal testus 7700K geriau negu kad Predatoriaus dezeje 7700. O jeigu imti 7700 vs 6700K tai antras variantas geriau. Nelabai as specas tai nelabai ir zinau kur kas nukentetu del galios. Ar grafika ar kazkas kita.

 

Bent jau as siuliau jam, kad rinktusi kazka uz 2000 euru minimum. Jis is Norway.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar bent jau gpu testai kur daromi nete , tai aisku imant i galva su kokia reza / moniku tu losi ten. na kokiais galais reikia gtx 1080 ar net 1070 jei tu losi tik FHD. gtx 1060 per akis losiant FHD reza. tada 1070 jei jau QHD ir VR, o 1080 tai jau kai i 4k eini. viskas labai aisku yra sudeliota ir istestuota n kartu kas kam yra skirta kokiem tikslam. 

visiska beprasmiska FHD rezoj lost ten su 1080. pinigai isleisti bet tolko nulis isvis. cpu tai aisku i7 . jei ne OC tai nereikia ir su K. velgi yra testai daromi ir rezultatai labai aiskus gaunami . 

tie kas vaikosi max kazko max fps ten max nustatymu ir pan tai gincys ten iki pamelynavimo kad reikia kuo geresnes gpu ir pan. bet cia su realybe tas niekaip nesusija. cia liga tokia PC maxinimo. 


tuo labiau zmogui kuriam isvis ten grafika nera svarbiausia tai cia paskutinej vietoj tas aplamai bus. stebetinai bet didele dalis tu "geimeriu" net nezino kokia video nustatymai ka daro ir kiek itakoja performance ir kaip tai susireguliuot reikia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu full hd monitoriu 144hz,yra galimybe pasikeisti i 1440p 60hz,sakykit ar bus didelis skirtumas??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu full hd monitoriu 144hz,yra galimybe pasikeisti i 1440p 60hz,sakykit ar bus didelis skirtumas??

Vaizdas tikrai gražiau atodys (jeigu ips 1440p dar ir spalvos daug geresnės) ir jei pratęs mp fps žaidimus žaisti, 60hz irgi matysis... Draugas praeitą rudenį pakeitė benq xl2411z į Dell 1440p 25" tai sako jam geriau. O aš šalia xl2411z tiesiog nusipirkau 4k tv.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu full hd monitoriu 144hz,yra galimybe pasikeisti i 1440p 60hz,sakykit ar bus didelis skirtumas??

Dėl 60fps pasigailėsi. 1440p neatpirks to ką prarasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau 1440p su 144hz, aišku kaina didesnė yra negu su 60hz

Nes paskui gailesis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.