crew

ipad vs samsung

Rekomenduojami pranešimai

Nu aš kalbu apie tuos samsung tab ir ipad 2

 

tada dar prie ju pridek ir asus transformer TF300. kuris jau eina su tegra3. ir kainuoja 1500LT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada dar prie ju pridek ir asus transformer TF300. kuris jau eina su tegra3. ir kainuoja 1500LT

 

Ir kuom ta tegra isnaudosi pasakyk man? :D

 

 

Pats ziurek kas tau labiau patinka ios ar android? kokie app'sai ;)

 

Appwhise tai iPad'as ir ner nera apie ka ten sneket. :D Cia jau labiau kokia iOS, nors ir taip aisku kad Andoidas nei puses tiek netures su kuriais galetu isnaudoti Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš kalbu apie tuos samsung tab ir ipad 2

 

cia kaip S2 pries iphone 4 lygint. trukt uz vadziu vel is pradziu. blablabla ..blablabla...bla... kuris labiau patinka ta ir imk.juk ji tik pasimsi ,baksnosi stikla ir ziuresi ..viskas ,visas panaudojimas. ka labiau patinka baksnot ta ir imk.o ne fanboju cia nuomones klausyk. :D

o jei nori grynai sausu palyginimu tai ju pilnas netas, kiek tik nori vs. yra tiek tekstiniu ,tiek video palyginimai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas naudoju Samsung Galaxy Note paliko labai gerą įspudį , ekranas tiesiog super , internete naršyt tik malonumas filmai ir t.t nėra problemų žiūrėt juos tai pat nuotraukų kokybė super , bet svarbiausia viskas telpa į kišenę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas naudoju Samsung Galaxy Note paliko labai gerą įspudį , ekranas tiesiog super , internete naršyt tik malonumas filmai ir t.t nėra problemų žiūrėt juos tai pat nuotraukų kokybė super , bet svarbiausia viskas telpa į kišenę.

 

Telefonas man irgi telpa i kisene...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na note yra toks tarpas tarp plansetes ir telo, bet man tokie ne kazka.

Asmeniskai as rinkciausi androida, tiesiog principo reikalas :D Labiau man google politika patinka - atviro kodo, nera jokiu apribojimu programom, laisvai gali siustis appsus is visur, ne tik ju pardes.

--

Nors istikruju neizvelgiu planseciu prasmes, kazkoks nereikalingas overpriced daiktas :D

Redagavo nestas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kuom ta tegra isnaudosi pasakyk man? :D

 

tik nereikia..... tegra isnaudosi su jai pritaikytais zaidimais...

ir mano pasiulymas buvo daugiau del samsungo pakeitimo asus'u. kadangi samsung eina su tegra2 ir kainuoja tiek pat kiek asus su tegra3.

o toliau jau tegu renkasi tarp ios ir android.

ios turi dideli pasirinkima softo, bet juk vistiek viso kas isleista nenaudosi.

o android'as daugiau customizinasi pagal poreikius.

taip, tagu pats renkasi. yra juk youtube'as galima pradine nuomone susidaryti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kaip tu vienoj temoj parasiai imk Iphone 4s nesigailesi, Nu tai cia beveik tas pats Imk Ipad 3 nesigailesi

 

Ir kuom ta tegra isnaudosi pasakyk man? :D

 

Cia tas pats butu toks pat klausimas, o su Ipad 3 ka jau galima taip isnaudot, sulaiku isnaudos apple su savo tuo a5x procu kaip ir sulaiku Tegra 3

tiesiog suometu dar reikia palaukti, aisku tokiu galingumo procu daugiau kaip sakoma zaidimams reikalingi, softai tikrai tiek nepraso , kad butu reikalingas buten tokie procai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip iPad 3 isnaudot? Zaidimai / appsai pecialiai retinai skirti ir kas pora dienu visi atnaujinami / nauji atsiranda, 4G net nesneku apie tai, berods 50 000 jau specialiai retinai appsu yra, ir kaip sakau auga vis dar. Atrodo geriau, veikia sklandziau. Idealus userio experience'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet isdalies jo viso pajegumo neisnaudoja

Po kolkas cia tik gincas bus tarp musu

Nes man kaip iOS patinka, bet man nepatinka pati Ipad specification, kad daug ko nepalaiko, nu bet mes jau snekejom apie tai ant Sienos

Gristam prie temos

 

Tiesiog temos autorius apsisprendzia ka isai nori iOS ar android, o visa kita pasake scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieni sako, kad tas samsung geriau, kiti, kad ipad tai net nežinau kuris geriau. Jis būtų naudojamas daugiausiai naršymui internete. Aš pats galvoju, kad ipadas geresnis, bet nežinau, gal klystu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.