Rekomenduojami pranešimai

Aš jau mastau CP2077 vis tik ant ps4 pre-order'int o lošt ant ps5 nes taip nukėlė, kad man regis kartu su ps5 CP2077 išeis ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ju tie RTX gali labai nukentet jei pasirodys kad tam reikia labai geru geleziu kad pasiekt. o po to tai parodys tiesiog next gen konsoles uz labai nedidelia kaina palyginus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cyberpunk 2077 Campaign Will Be Shorter Than The Witcher 3's Because A Lot of People Didn't Finish It https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-campaign-will-be-shorter-than-the-witcher-3s-because-a-lot-of-people-didnt-finish-it

 

8MjfPnkQfS6jKEtpgAhswH.png

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pats wither 3 ilgai žaidžiau su pertraukomis, gal geriau aišku biški trumpesnis, bet daugiau įdomybių. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tai nedideli reikalavimai... bent jau be RT efektu. pirma valhalla dabar is sitas eis puikiai dar ir ant senesniu specu . o jei dar pats pasireguliuosi tarp nustatymu tai galima ir geresnius rezultatus turet numazinus tai kas daugiausia ryja fps kaip seseliai greiciausia. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fantastines naujienos.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.