drake345

2012 egzaminai

Rekomenduojami pranešimai

Na ką gi buvo paskelbti paskutiniai egzaminai šiandien..taip netikėtai juos čia šiandien paskelbė ;D Tai vat abiturientai pasiguoskit/pasigirkit savo rezultatais. Ir šiap pasidalinkit savo mintinis apie šių metų egzaminus ir kur ketinat stoti.

 

Mano rezultatai tokie:

 

Lietuvių - 24

Anglų - 79

Istorija - 58

Fizika - 10

Matematika - 5

 

Nepatenkintas tikrai likau tik lietuvių kalba..kažkaip visad man ji labai gerai būdavo, tiek rašiniai geri, tiek suvokimai neblogai, o čia susimoviau kažkaip ;D Matematikos irgi tikėjaus daugiau, bet ehh...o dėl fizikos tai laimingas :DD Pats bandysiu į KTU technologijų sritį kažkur lįsti. Na, o dabar jūsų eilė :)

Redagavo drake345

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as nevisai abiturijentas, nes metus praleidau, bet siais metais planuoju stot ir jau istojau galima sakyt i Dantu technika KK :) Egzas islaikytas, dabar liko sulaukt mokama/ nemokama vieta bus, bet su mano balu dauguma sako, kad gali nesukt galvos ir i nemokama tikrai papulsi, bet nepersokes griovio nesakyk op :) Siaip jai stojamojo egzo neislaikai, tai tu turek kad ir 20 stojamaji bala vitiek neistosi i DT be islaikyto stojamojo egzo :)

 

O rezultati tokie:

 

Biologija - 64%

Lietuviu - 46%

Matematika - 21%

Chemija B lygis - 10

Stojamasis balas 16.3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I am the best :) tuoj pamatysit kodel :) matkes mokytoja sake as neturiu sansu islaikyt ta egza.

Tai pradedu

Lietuviu 39

Anglu 14

Matieka pasedejus 30min surinti procentai gana normalus 1% :)

O seip tai dzin man svarbu 12 baigaiu :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia tipo kuo daugiau tuo geriau ar kaip cia ?? :) nes vienur matau ir 50 o kitur vos pvz 5 tai tipo taip skirtingai ant dalyku mokotes ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia tipo kuo daugiau tuo geriau ar kaip cia ?? :) nes vienur matau ir 50 o kitur vos pvz 5 tai tipo taip skirtingai ant dalyku mokotes ?

 

Nu tai logiskai mastant gavus 2 ar 10, kuris geriau? :) Aisku kuo aukstesnis balas tuo geriau. Procentais matuojama kiek zmoniu aplenkei tais metais kada laikei :) Esme skirtingai procentai, nes vienus dalykus geriau moki kitus blogiau. Lietuviu isviso ten vertina kaip nori, va mache priklauso apibreztai kiek tu ten uzdaviniu isspresi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anglų- 76%

lietuvių 45%

matematika 64%

chemija 53%

biologija 62%

Na gal matematika su chemija galėjo būt geresni ,bet iš esmės esu patenkintas , tuo labiau ,kad nė velnio aš toj mokykloj nesimokiau :spiderp:

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anglų- 76%

lietuvių 45%

matematika 64%

chemija 53%

biologija 62%

Na gal matematika su chemija galėjo būt geresni ,bet iš esmės esu patenkintas , tuo labiau ,kad nė velnio aš toj mokykloj nesimokiau :spiderp:

 

Sveikinu :D Kur bandysi stot, jog laikei biologija ir chemija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia tipo kuo daugiau tuo geriau ar kaip cia ?? :spiderp: nes vienur matau ir 50 o kitur vos pvz 5 tai tipo taip skirtingai ant dalyku mokotes ?

 

Savaime aišku, kad kuo daugiau tuo geriau, 50 procentų iš šimto yra geriau nei 5 procentai iš šimto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaime aišku, kad kuo daugiau tuo geriau, 50 procentų iš šimto yra geriau nei 5 procentai iš šimto.

 

Ne į temą

Nuotrauka
Redagavo mp3magas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinu :spiderp: Kur bandysi stot, jog laikei biologija ir chemija?

 

KTU chemijos inžinerija .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matkės egzas šiais metais ? Praeitais metais surinkau 68%, nes buvo lengvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lietuviu 42%

anglu (nereikalingas) 67%

stojamieji: dar nezinau rezultatu ;/

informe ;DDD beveik nereikalingas tik tiek kad butu 10% fuck yeah

daile mokyklinis 92.5%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip matkės egzas šiais metais ? Praeitais metais surinkau 68%, nes buvo lengvas.

 

Struktura visai kita, bet sudetingumas tai taspats sh.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Struktura visai kita, bet sudetingumas tai taspats sh.

 

Bent jau man praitų metų palyginus su šių buvo daug lengvesnis . Išviso šeis metai nė vieno tekstinio uždavinio nebuvo ,o vietoj jų 3 jobanus grafikus įdėjo :thumbup: Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.