mega

Problemos del "YouTube"

Rekomenduojami pranešimai

Problemos del "YouTube"

 

Nuotrauka

 

Kasko nebeina itraukti filmuku i adresyna su PC bei Mobile Phone.... :) pastebeta prie keleta dienu....

 

Viskas aisku ant mobilaus tele isisaiskinau uzejus su narsykle yra limituota...

i Adresyna telpa tik iki ~3000 Nuorodu...

Ziureti veliau iki ~200

 

Reik kurtis atskirai grojarasti... :\

 

Susikti apribojimai... In The DIGITAL WORLD..... Idomu kiek maksimum galima ikelti filmuku su visna paskyra i Youtube ??? turbut taipat yra limaitas... jau apie 300 sukelusi esu... gal 3000 ??? :)

 

Geriausia gyventi reliame pasaulija kurioja yra viskas paremta begalybes reiksme :)

 

iki :) Mielieji berniukai .... Zaisliukai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problemos del "YouTube"

 

Nuotrauka

 

Kasko nebeina itraukti filmuku i adresyna su PC bei Mobile Phone.... :( pastebeta prie keleta dienu....

 

Viskas aisku ant mobilaus tele isisaiskinau uzejus su narsykle yra limituota...

i Adresyna telpa tik iki ~3000 Nuorodu...

Ziureti veliau iki ~200

 

Reik kurtis atskirai grojarasti... :\

 

Susikti apribojimai... In The DIGITAL WORLD..... Idomu kiek maksimum galima ikelti filmuku su visna paskyra i Youtube ??? turbut taipat yra limaitas... jau apie 300 sukelusi esu... gal 3000 ??? :)

 

Geriausia gyventi reliame pasaulija kurioja yra viskas paremta begalybes reiksme :)

 

iki :) Mielieji berniukai .... Zaisliukai...

 

Viso, Antanai. We will (not) miss you.

Redagavo Dwėsk
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ontani uzdaryk longa sneiga gal prikresti...

 

O kaip liksma su jusmis Patineliai !!!! Katineliai Taip kibinat nekaltas mergaites ??? :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip liksma su jusmis Patineliai !!!! Katineliai Taip kibinat nekaltas mergaites ??? :(

 

Esu pakankamai tolerantiškas,bet šitą tavo postą reiktu ištrynti.Neduok dieve koks playmanas valgydamas skaitys ir apsivems.Viskam yra ribos Redagavo Mykola
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As nesuprantu tu visu transseksualu .. Netrugdytumete jus, bet kad specialiai viesinates, prasotes demesio, nesuprantu jusu... :(
Redagavo bebras
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu pakankamai tolerantiškas,bet šitą tavo postą reiktu ištrynti.Neduok dieve koks playmanas valgydamas skaitys ir apsivems.Viskam yra ribos

 

Jau per vėlu.. :(

 

Nuotrauka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukit, palaukit. Aš kažko nesupratau. Kur būtent yra problema? Perskaičiau pirmą postą, ne viską supratau, bet pranešimas labiau panašus į monologą. Pakalbėjo, padarė išvadas ir iki. Cool story, bro. Bet ko temos autorius tikėjosi sulaukti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaukit, palaukit. Aš kažko nesupratau. Kur būtent yra problema? Perskaičiau pirmą postą, ne viską supratau, bet pranešimas labiau panašus į monologą. Pakalbėjo, padarė išvadas ir iki. Cool story, bro. Bet ko temos autorius tikėjosi sulaukti?

 

Paprasciausiai nebegalejau itraukti i adresyna... filmuku... su PC Web narsykle ir tiek... Ant telefono Youtube aplikacijos taipat... itraukdavau juos bet ten tuscia nieko kaip buvo ~3000 ir daugiau nepadaugejo.. per mobilu internet narsykle uzsukau i savo YouTube kanala tai itraukiau filmika i adresyna ismete pranesima kad perpildyta.... ir tiek visakas aisku... O ant Android Youtube aplikacijos bei PC narsykles nieko neinformuodavo... kad perpyldytas susikuriau grojarasti... ir ten issaugau visaks OK :) Atia....

 

Paprasciausia yra limituota...viskas... skaitmenineja erdveja...

 

galit uzrakin tema Troliu zinutes istrinti... nes viskas isaiskejo.... dar Trolius nubausti... :( uz trolinima...

Redagavo mega

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Nesupratau ko tu norėjai paklausti iš mūsų, bet aš nieko nesupratau

Temos pavadinimas gerai, bet postas toks kad net neturiu ką pasakyti

Tai malonėk rašyti į tema ir konkrečiai

 

Temą :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.