Rekomenduojami pranešimai

Zmones nesupranta, kad pageinde akis gadina ne telikas ar kompos, o ziurejimas i vienoda atstuma suzoominus, reikia kartais kazkur toliau paziuret, perfokusuot akis.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia vienas scalman visur matau komentarus tai toks ir įspūdis susidaro, kad jis vienas čia žaidžia non stop žaidimus.. :D O į tema šiandien gavau savo MGS tik gaila, kad kol kas žaisti nėra laiko, tai lauksiu kito mėnesio. Gal todėl scalman, ir pavydžiu turi žmogus laiko savo žaidimams. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na praėjus 40 valandų, jau galima kaip ir apžvalga rašyt, supratau, kad iš rembo stiliaus kilerio tapau "Tyliuoju mygdytojų", migdantis automatas (užduslintas), migdantis snaiperis (užduslintas) ir vandens pistoletas (ištikrujų visai naudingas ginklas, žinoma ne žudymui.)

 

Mano Loadout:

1. Riot SMG mubqrq.png

2. Renov TP 72atxx.png

3. Water Pistol 205s675.png

 

Vandens pistoletas, netgi labai reikalingas (Ir aš ne juokauju), jį gauni kai afrikiečių vaikus atveži į bazę, su juo galima naikinti Communication Equipment tyliai ir minas naikint. Ir šiaip labai smagu su juo trolinti priešų kareivius.

24lsg78.jpg

 

Aišku prieš kiekvieną misija rekomenduojų šitą įvykdyti 9viftd.png, kad priešai be šalmų būtų ir juo lengviau būtų įmanoma užmygdyti.

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pradžia perėjau nors pusdieni suvalgė, bet žaidimas reikalauja bent man rimtai sėlinti nors nelabai pavyksta dar sunkiau negu kokiam Hitman ar splinter cell žaidimusia, nors čia mano pirmas MGS žaidimas sunku ta valdyma atkalti, kai daug pasirinkimu duoda kaip nori daryti. Ir turiu klausima MGS fanams ar jis yra fantastinis? Nės pradžioja degantis žmogus mane gaudi ir mergina su kauke kur moka skraidyti? Ir po to misija pirma buvo kur zombai 6 buvo kažkokie prie tilto per jos sraigtasparnis nenutūpi, nes tipo pavojinga buvo. Šaip pradžia visai nieko buvo užkaitau.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pradžia perėjau nors pusdieni suvalgė, bet žaidimas reikalauja bent man rimtai sėlinti nors nelabai pavyksta dar sunkiau negu kokiam Hitman ar splinter cell žaidimusia, nors čia mano pirmas MGS žaidimas sunku ta valdyma atkalti, kai daug pasirinkimu duoda kaip nori daryti. Ir turiu klausima MGS fanams ar jis yra fantastinis? Nės pradžioja degantis žmogus mane gaudi ir mergina su kauke kur moka skraidyti? Ir po to misija pirma buvo kur zombai 6 buvo kažkokie prie tilto per jos sraigtasparnis nenutūpi, nes tipo pavojinga buvo. Šaip pradžia visai nieko buvo užkaitau.

 

Pirmos 30 misijų galima sakyti AWESOME, likusios tik pritempimas, tikriausiai nebuvo laiko ir pinigų ar kažko nes jaučiausi, kad skubėjo chebra. Taip čia yra fantastikos elementų, kaikurie veikėjai net iš mirusiųjų pasaulio grįš, ir bus kaip boso kova su ugniniu žmogum 20-oj misijoj (Fantastikos elementai tik pagrindinėse misijose).  Žinoma didžiąją dalį tai sėlint reikės ir fultoninti žmonęs, kurie yra svarbūs. 

Redagavo Mason13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pradžia perėjau nors pusdieni suvalgė, bet žaidimas reikalauja bent man rimtai sėlinti nors nelabai pavyksta dar sunkiau negu kokiam Hitman ar splinter cell žaidimusia, nors čia mano pirmas MGS žaidimas sunku ta valdyma atkalti, kai daug pasirinkimu duoda kaip nori daryti. Ir turiu klausima MGS fanams ar jis yra fantastinis? Nės pradžioja degantis žmogus mane gaudi ir mergina su kauke kur moka skraidyti? Ir po to misija pirma buvo kur zombai 6 buvo kažkokie prie tilto per jos sraigtasparnis nenutūpi, nes tipo pavojinga buvo. Šaip pradžia visai nieko buvo užkaitau.

Jo Metal Gear serijoj yra daug Sci-Fi Fantastikos, visokie ten paranormalus sugebejimai, nano technologijos, cyber technologijos. Dazniausiai tai bosai turi visokiu nerealiu sugebejimo, bet tuo jie ir idomus. O seip tai 80% realybes. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmos 30 misijų galima sakyti AWESOME, likusios tik pritempimas, tikriausiai nebuvo laiko ir pinigų ar kažko nes jaučiausi, kad skubėjo chebra. Taip čia yra fantastikos elementų, kaikurie veikėjai net iš mirusiųjų pasaulio grįš, ir bus kaip boso kova su ugniniu žmogum 20-oj misijoj (Fantastikos elementai tik pagrindinėse misijose).  Žinoma didžiąją dalį tai sėlint reikės ir fultoninti žmonęs, kurie yra svarbūs. 

prirase, prispoilino ir dar padiskutaves su konami mum atskleide,jog devai skubejo (7m paskubom dirbo turbut) ir isleido tik varganus 80mln doleriu. tai nevykes zaidimas,gailiuosi dabar kad pirkau :/ ....

nors iki sio pono komentaro nuomone lyg ir gera buvo...

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal atrodo taip įdomiai, iš pradžių galvojau jam čia su galva negerai po tos traumos po GZ dalies, GZ neturėjo fantasy elementu. O čia p*** vos ne velnia žino kas, tolab kaip sakiau šitas mano pirmas mgs ( neskaitant to GZ kur labiau, į demo panašus, bet vien dėl to kad patiko  demo tai ant ps4 nusipirkau va šita nauja dali.) ir maniau jis toks military game, be jokiu iškreiptos fantazijos. Kai grįšiu damušių Watch dogs, ir po to pritęsiu savo MGS žaidimą, ir tikios neužknis kaip The Witcher 3: Wild Hunt  jis geras, bet man per įlgas gal nesugebėjo pritraukti ta įstorija iki galo.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prirase, prispoilino ir dar padiskutaves su konami mum atskleide,jog devai skubejo (7m paskubom dirbo turbut) ir isleido tik varganus 80mln doleriu. tai nevykes zaidimas,gailiuosi dabar kad pirkau :/ ....

nors iki sio pono komentaro nuomone lyg ir gera buvo...

 

Bendrai paėmus žaidimas tikrai fantastiškas, savo žaidimo eiga, tačiau istorijos prasme tikrai po 30 misijos važiuoja žemyn, ir atvirai pasakius nesigaliu 60 eurų, kurių neišleidau, gavęs review kodą.

Be to labai daug cut- content kurį žaidėjai atrado žaidimo kode http://www.windowscentral.com/data-miners-discover-entire-chapter-metal-gear-solid-v-phantom-pain-warning-possible-spoilers

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O klausykit kai priesu gunkla paimi ir vel savo pasiimi, tas ginklas bus mother base? Ar butinai su juo turiu exfiltruoti, kad liktu? Ir kaip yra kai priesu ginklas su prierasu 10000, tai tipo nuima saibu, kad paimi ir lieka jis mother base?

Beje kam reikalingos avys, pauksciai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tuo Gunsmith naudotis? Tipo gavau jį, bet nežinau kaip custom ginklus daryt, noriu silenced tranq sniperio :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tuo Gunsmith naudotis? Tipo gavau jį, bet nežinau kaip custom ginklus daryt, noriu silenced tranq sniperio :/

uzeini i mother base skilti ir ten customise. bet veikia tik is malunsparnio berods.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tuo Gunsmith naudotis? Tipo gavau jį, bet nežinau kaip custom ginklus daryt, noriu silenced tranq sniperio :/

jo kaip sake. is ACC veikia atsiranda naujas punktas prie Customize / Weapons. ir is daliu aisku is turimu gali susideliot ginklus. jei nedaug turi ju tai nekazkas ir susidesi. bet duslintuva jau ant visko galesi det. ir dazyt pagaliau . po to ir suniui kaili pasirinkt spalva. :grt:  jo maziau ten spoilinkit. gerai kad neskaiciau beveik nieko.

15, 16 misijos kazkoks crap is tiesu buvo. ir kuo toliau tuo labiau nu nenoriu imt Quiet as su savim. nes ji arba kazkur laksto ten random, arba kazka nuzudo ir po to jau alarmas visur. ji aisku cool ir viska, bet mano stiliuj zaidimo nelabai tinka vistik. gal kai reikes labiau action lost kazkur veliau. 

siaip dauguma zmoniu skundziasi story prasme,kad jos kaip ir nera arba labai silpna. tai na... kazkaip man irgi cia toks vaizdelis. nors ir labai idomu ten per misijas eit, bet kad story butu vientisas ir kazkoks itraukiantis... na as kol kas nelabai zinau koki gala ten mano bazej veikia tie ciuvai kurie ten yra. kazkaip nelabai emociju is tikro sukelia. pamenu peace walker pradzia...buvo wow.isimintini charai kurie ir GZ dar buvo . o cia jau isvis nieko negirdejau is PW as. siaip maluosi ir tipo noriu ta graziu veidu priciupt. na ir kas is tikro. jokiu kodecku pokalbiu, isvis sneikas tiek jau mazai sneka cia. kaseciu tokia kruva bet nera kada klausyt. tai per loadinga issijungia tai per misija trukdo , tai vel ner kada.

vandens pistule gali ir i veida saut..biski pasimeta hebra o tau duoda laiko pribegt arciau. 

gali mieganciam ant kelniu pavaryt po to jis prabunda ir ...  :trl:

su vandeniu gali labai daug visko ir nebereikia dideliu sprogimu kelt kad elektras ten visokias pagadint jiem. viskas labai paprasta ir veiksminga.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal istorija sunkiau ispesti, kai jis open world, ir del pokalbiu as galvojau tas snake visada toks rimtas, ir nera iskalbus. Kai nezaides kitu daliu, tai nezinau koks jis turi buti. :D Pradzia tikrai wow kaip koks cod. :) Gal kai grysiu ka nors dar paupdaitins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.