DozY

Telefono pasirinkimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, tagi kaip ir nusprendžiau atsinaujinti savo telefoną ir esu nusižiūrėjas kelis mano manymu neblogus telefonus. Tai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę apie šiuos telefonus, nes kaip ir visi šie telefonai kažkuo traukia. Gal esatę tūrėją ar ir dabar turite ir galėtumėte apie šiuos telefonus savo atsiliepimus pasakyti? Būčiau labai dėkingas :)

Telefonai:

Sony Xperia acro S

Samsung Galaxy SIII

HTC One X

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Xperia acro S nuo Xperia S beveik nieko nesiskiria parametrai tokie patys , tik Xperia acro S nebijo vandens ir įbrėžimu o šiaip jie abu geri yra

 

Bet pardavime dar nemačiau Xperia acro S

Redagavo narkata
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony Xperia acro S nuo Xperia S beveik nieko nesiskiria parametrai tokie patys , tik Xperia acro S nebijo vandens ir įbrėžimu o šiaip jie abu geri yra

 

Bet pardavime dar nemačiau Xperia acro S

 

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/sony_mobile/lt26w_acro_s.html

 

O kaip kamera? Nes labai šiame telefone ji mane patraukė.

Redagavo DozY
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iphone 5 :troll:

 

Kaina būtų padoresnė tai imčiau :D

 

Dėkui visiems už pagalbą ir nusprendžiau SIII imti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina būtų padoresnė tai imčiau :D

 

Dėkui visiems už pagalbą ir nusprendžiau SIII imti.

 

tesingai kad s3 tik man jis truputi per didelis atrodo :D
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu sony acro s cia visai kita kategorija kaip sakant. atsparus dulkem ir vadeniui siek tiek.ko kiti neturi.tai cia jis be konkurencijos, jei kada noresi duse atsiliept i skambuti ar netycia imesi ji i bala ar kibira su vandeniu ar siaip kur iskris. plius ir dulkes nesikaups, ka telefai megsta labai. is S3 ar htc tai abu panasus , specai panasus, kameros panasios. tai imi kuris labiau patinka tiesiog. tikrai blogo nera ne vieno jei jau taip sakyt.

mano manymu visi smartai turetu but atsparus tiem dviem dalykam.cia kaip ir standartas tada butu, be baimes naudotis.

be to draugu ar siaip kompanijoj rodyt fintus su savo tlf ko negali kiti juk yr kietai :megusta:

Redagavo scalman
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vertėtų palaukt Nokia lumia 920 kolkas jam konkurentų nematau :nunchuks: Dizainas super , windows phone kiekvieną diena vis tobulėja aplamai reikia mažinti to androidinio Š.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vertėtų palaukt Nokia lumia 920 kolkas jam konkurentų nematau :nunchuks: Dizainas super , windows phone kiekvieną diena vis tobulėja aplamai reikia mažinti to androidinio Š.

 

Geras jis bus manau, bet asmeniškai manęs jis netraukia, nelabai Windows Phone patinka, bet čia jau kiekvienam skirtingai. Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as imciau sony, bet tau patariu rinktis kuris tau patinka

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.