Prototype

Pirmasis automobilis

Rekomenduojami pranešimai

ne, tu manes nesupratai, as pirkdamas 88m masina zinau kad jau jos nepardavinesiu, jei 2m atitarnaus tai bus zjb, ir jos dazniausiai atitarnauja ir man per 2m tiek atsibosta kad metu net jei ir dar galutinai nedamusiau...

 cia taspats kaip pirkti normalu telefona ir ji saugoti, aikyti dekliuke, ciupineti tik svariomis rankomis, arba pirkti piguti uz 20lt ir trinti negailint, taip as elgiuosi su senais wag, ir jie tai puikiai pakelia, ir kas del tepalu keitimo periodiskumo, senas wag variklis pats pasako kada reikia juos keisti, pradeda astriai dirbti, uzkuriant salta subarska kompencatoriai, o jei variklis svelniai dirba tuomet nesuku galvos, situ automobiliu gedimo netvarkymas pavede tik viena karta per beveik 10m, pusantru metu pravazinejus su braskancia granata viena grazia diena ji issinarino :troll:

 p.s. as perku tik bendzinines

 

 ir niekam nerekomenduoju taip elgtis, ir nesiulau saves kaip pavyzdzio, tiesiog noriu pasakyti kad bent as nezinau kantresnes masinos nei senas wag, o 18m vairuotojas juk ne visada tures galimybe pasiremontuoti o noras vaziuoti didziulis...

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir n metu vazinejantis "keliu erelis" gali but blogesnis vairuotojas nei tik ka teises gaves. Patirtis sakot, idomu ko patirtis belekokio vairavimo be signalu rodymo, greiciausia tokia. Dauguma ru ereliu tikrai tiesiu neislaikytu siai dienai. Tai apie patirti cia labai slidus reikalas , be to vieniem dar buna dievo dovana pvz vairuot o kiti tai laiko susisiekimo priemone tarp 2 tasku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 su antru teiginiu pilnai stinku, bet apie patirties bandyma sulyginti su egzamino laikymu, nu cia nelb pataikei... tiesiog, jei teises laikei pries bent 5m tada pabandyk isspresti dabartinius bilietus, nustebsi padares klaidu ten kur buvai 100% isitikines savo teisumu, pvz klausimas jei slidu ir masina slysta ka reikia daryti? toki klausimai egzamine bet juose pamirsta pamineti kas varo, yra ir visiskai apsurdisku klausimu, db zmona ruosiasi teises laikyti tai is pradziu galvojau biski padesiu, paaiskinsiu kur jai nel suprantama, bet paziurejes i tuos atsakymis nusprendziau nebesikisti kad dar labiau nesuklaidinciau.

 krc regitros egzamino laikymas su vairavimo igydziais nieko bendro neturi, mano nuomone tai ka as vadinu vairavimo stazu tai sugebejimas tinkamai ivertinti situacija ir tinkamai nuspresti tai kas ivyks arba gali ivykti netolimoje ateityje, t.y. ivertinti danga ir nuspresti kiek gali gaza paspausti, nuspresti kada gali sumetyti, kada ant kelio staigmena gali issokti pvz vaikas su kamuoliu ar vista (vairuotojas neturintis stazo nezinos i kuria puse vista begs, ir cia ne bajeris) ir labai svarbus dalykas "issiugdytas instinktas" sito regitra neismokys, sita turi kiekvienas pats ismokti, tai kad avarineje situacijoje negavojant - instinktyviai imtis atitinkamu veiksmu, pamenu paciam teko nukenteti kuomet ant zvyro sumete, kol prisiminiau kad reikia gazo paspausti, kol prisiminiau kad reikia zemesni begi isijungti per ta laika atsiremiau i mazdaug 70cm skersmens gluosni, susilauziau ranka ir sumusiau nepataisomai draugo masina, as kalbu apie tokia patirti kuri padeda tokiu situaciju vengti, o papuolus i ja padeda is jos issisukti arba bent susvelninti pasekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.lrytas.lt/-13596118801359021373-.htm?utm_source=facebook_applications&utm_medium=lrytas_skaitykle&utm_campaign=kiti_saltiniai#.UwD54XLma34

 

 

 jauni vairuotojai visada save laiko gerais vairuotojais, kad ir sitas targiskai zuves, pries ivyki kazin jei jo butume paklause jo nuomones apie jo vairavimo igudzius, kazin ka jis butu atsakes....

 

 toki staripsniai jau tape kasdienybe ir nelb besusilaukia visuomenes demesio, visi jau priprate prie to, daugelio atrimoje aplinkoje ar draugu rate buve panasiu pavyzdziu, as pats panasiai galvojau apie save, bet niekam nepatariu saves vertinti teigiamai, ypac siuo metu kuomet tokios salygos o vairuoju galu varoma prie ko neesu prates, daznai leidziuosi pralenkiamas, daznai vaziuoju leciau nei kiti, stengiuosi saves nepervertinti, seniau pamenu vaziuodavau siekdamas kartais biski perzengdamas ta riba kuria as lakydavau savo galimybiu riba, db ta riba daug arciau atitraukiau ir jos niekada nesiekiu, aisku as ne pavyzdys, bet stenkites buti saugus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daug prirašei, daug prifilosofavai, bet nereikia būti tokiam paranojiškam. O bet tačiau, dažniausiai žmogui daeis kai kažkas atsitiks, o iki to aiškink neaiškines.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 @Fray kodel as?

 

 bet jei klausi tai mano nuomone jei pirkt bmw tai tik bendzina, ne maziau kaip 3.5l bent v6 nu o jei dar M3 tai visai neblogai, aisku tu tokio nepirksi, pirksi 1.6 ar 1.8l su dujomis ir is viso to busi eilinis vaikezas kuris dziaugiasi kad vaziuoja bumeriu ir isivaizduoja kad su M# vaziuoja, nors iki tikro daigto jam kaip man iki menulio.

 krc mano nuomone jei perki tai pirk tikra, nori palakstyti tai ir pirk didesniu varikliu kuris tures daugiau kw kurios bent kazkiek bus svorio centras bandytas skaiciuoti, pakaba pritaikyta agresyvesniam vaziavimui ir t.t. nu o jei nori vaziuoti pigiai tai ir pirk automobili kuris nebando sukelti kazkokiu asocijaciju su kazkuo kuo jis nera.

 kaip pvz jei man neiketu rinktis tarp e36 ar honda civic nenedvejodamas imciau civika, traukia geriau, agresyviam vairavimui geriau pasiduoda, laiko ilgiau, puva taippat.

 

 bet aisku pargrindinis kriterijus ko tu pats nori, tu neturetum pirkt to ko as noriu.

 

 

 p.s. mano nuomone 90% kregzdziu pirkeju masina perka del asocijacijos su m3, tai cia taspats kaip pirkti cl golfa ir galvoti kad turi gti

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 @Fray kodel as?

 

 bet jei klausi tai mano nuomone jei pirkt bmw tai tik bendzina, ne maziau kaip 3.5l bent v6 nu o jei dar M3 tai visai neblogai, aisku tu tokio nepirksi, pirksi 1.6 ar 1.8l su dujomis ir is viso to busi eilinis vaikezas kuris dziaugiasi kad vaziuoja bumeriu ir isivaizduoja kad su M# vaziuoja, nors iki tikro daigto jam kaip man iki menulio.

 krc mano nuomone jei perki tai pirk tikra, nori palakstyti tai ir pirk didesniu varikliu kuris tures daugiau kw kurios bent kazkiek bus svorio centras bandytas skaiciuoti, pakaba pritaikyta agresyvesniam vaziavimui ir t.t. nu o jei nori vaziuoti pigiai tai ir pirk automobili kuris nebando sukelti kazkokiu asocijaciju su kazkuo kuo jis nera.

 kaip pvz jei man neiketu rinktis tarp e36 ar honda civic nenedvejodamas imciau civika, traukia geriau, agresyviam vairavimui geriau pasiduoda, laiko ilgiau, puva taippat.

 

 bet aisku pargrindinis kriterijus ko tu pats nori, tu neturetum pirkt to ko as noriu.

 

 

 p.s. mano nuomone 90% kregzdziu pirkeju masina perka del asocijacijos su m3, tai cia taspats kaip pirkti cl golfa ir galvoti kad turi gti

Visai tau susisukę... Nemanai, kad žmonės perka dėl to jog mašina gražiai atrodo? Netgi dabar labai gražiai atrodo kregždės ypatingai su M-Tech apdaila. Ir nereikia čia kišti savo haliucinaciju apie asociacijas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fray kodel as?

 

 bet jei klausi tai mano nuomone jei pirkt bmw tai tik bendzina, ne maziau kaip 3.5l bent v6 nu o jei dar M3 tai visai neblogai, aisku tu tokio nepirksi, pirksi 1.6 ar 1.8l su dujomis ir is viso to busi eilinis vaikezas kuris dziaugiasi kad vaziuoja bumeriu ir isivaizduoja kad su M# vaziuoja, nors iki tikro daigto jam kaip man iki menulio.

 krc mano nuomone jei perki tai pirk tikra, nori palakstyti tai ir pirk didesniu varikliu kuris tures daugiau kw kurios bent kazkiek bus svorio centras bandytas skaiciuoti, pakaba pritaikyta agresyvesniam vaziavimui ir t.t. nu o jei nori vaziuoti pigiai tai ir pirk automobili kuris nebando sukelti kazkokiu asocijaciju su kazkuo kuo jis nera.

 kaip pvz jei man neiketu rinktis tarp e36 ar honda civic nenedvejodamas imciau civika, traukia geriau, agresyviam vairavimui geriau pasiduoda, laiko ilgiau, puva taippat.

 

 bet aisku pargrindinis kriterijus ko tu pats nori, tu neturetum pirkt to ko as noriu.

 

 

 p.s. mano nuomone 90% kregzdziu pirkeju masina perka del asocijacijos su m3, tai cia taspats kaip pirkti cl golfa ir galvoti kad turi gti

Taves klausiau, nes tu cia daugiausia esi visko parases :D

Zinoma neipirkciau M3, tiesiog norisi kad pirma masina nebutu brangi ir butu galima patogiai vaziuoti. Dar yra: passatai(kuriu nemegstu ziauriai), golfai ir dar ziurineju Omegas, bet "bumeriai" patraukliausiai atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 i omegas neziurek....

 

 pagal tavo kriterijus geriausiai tinka japonas, aplamai jaunimui tinkamiausia masina yra japonas, pagrindiniai bruozai, reciau byra, daliu kainos nera aukstos (bet ne pacios pigiausios) remontuoti reikes retai, salyginai lengvos ir varikliai labiau megsta aukstas apsukas, visa tai sudejus i kruva nu gal ir nedalyvausi varzybose bet kartais pasilinksminti uz vairo galesi

 

 nu ir aisku neimk kazko is aukstesnes klases, uz komforta tenka moketi...

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 i omegas neziurek....

 

 pagal tavo kriterijus geriausiai tinka japonas, aplamai jaunimui tinkamiausia masina yra japonas, pagrindiniai bruozai, reciau byra, daliu kainos nera aukstos (bet ne pacios pigiausios) remontuoti reikes retai, salyginai lengvos ir varikliai labiau megsta aukstas apsukas, visa tai sudejus i kruva nu gal ir nedalyvausi varzybose bet kartais pasilinksminti uz vairo galesi

 

 nu ir aisku neimk kazko is aukstesnes klases, uz komforta tenka moketi...

O ko blogos omegos? Pažįstamas žada pirkti 2,5L dyzeli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

svarbiausia kad pirmas nebutu ir paskutinis  :troll:


omegos neblogos , cia kam reikia labai minkstu laivu su dideliai dizeliais.

kam nereikia laivu ir nereikia dizeliu tai imi japaske su dujom . ir vazinet pigu ir pakeleiviu nereik imt kad kuras atsipirktu nes gaunas jei vienas vazineji tai autobuso kaina , o jei dviese tai jau pliusas aisku. niekad neemeiau ir nesiruosiu imt jokiu pakeleiviu tam ten kad kazkur i kita miesta nuvaziuot . niekad nepirkciau masinos su kuria negaliu sau leist vazinet kur man reikia nes tada geriau tikrai autiku vaziuociau jau. yra zmones aisku kad masina tik iki darbo nusiperka koki bmw ir laksto iki darbo ten 5 km pirmyn atgal. svarbu palaksto pasirodo o po to laiko kieme likusi laika  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar apsimoka nusipirkti pirmą automobilį benzininę, paskui į ją dujas dėti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklauso nuo būklės. Jei grabas bus tai manau neverta nes apie 2k sukiši papildomai į dujas. Tada jau geriau iš kart su dujom žiūrėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot apie Opel Astra G 1.7l dyzelį?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.