cryptkeeper

merginos ir konsoles

Rekomenduojami pranešimai

del idomumo nusprendziau sukurti tokia tema kurioje butu galima diskutuoti apie merginas ir konsoles.

 

na pradziai klausimas ar cia turim merginu geimeriu? jai turim tai butu saunu jai pasireikstumet, ka megstat zaisti, kokias konsoles turite ir kaip daznai pliekiate :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokių. Va pvz. dabar žaidžiant Terraria multiplayer, ten pilna mergų (arba apsimetančių iškrypelių). Yra net tokių, kuriom COD patinka :open: Pažinojau vieną, kuri kaip ir aš Fallout 3 laukdavo. Tik pas mus forume nelabai jų yra arba nesireiškia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokių. Va pvz. dabar žaidžiant Terraria multiplayer, ten pilna mergų (arba apsimetančių iškrypelių). Yra net tokių, kuriom COD patinka :open: Pažinojau vieną, kuri kaip ir aš Fallout 3 laukdavo. Tik pas mus forume nelabai jų yra arba nesireiškia.

 

Na mėgstančių tikiu kad yra, juk net kariuomenėje mergų pilna, bet Lietuvoje geimerių tur būt vienetai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na asmeniškai, žinau tik kelias merginas kurios kartais mėgsta pažaisti. Neseniai su viena panele bendravau, tai iš kalbos išėjo, sako tu tik nesijuok, bet man patinka žaisti su Pc, ypač lenktyniu žaidimus :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas lankesi nemazai PS Home manau gerai zino kas yra tos "merginos" avatarai kurios lipa ant kaklo ten ir pan. :melvin:

o siaip pilna tu merginu kurios pacios zaidzia ,zaide ,ar pradeda zaist del draugo pomegiu jei jie nera per daug nesveiki. ypac gerai zaidesi Syberijos abi dalys ir pan loginiai zaidimai man kartu su mergina pamenu. po to PSP Locoroco ir PataPon. PS2 MGS 2,3 , SH2,3 .

o sitam forume merginu grynai geimeriu nemanau kad yra , nebent mamos kurios del savo vaiku domisi tuom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zaidziant L2 teko sutikti, ir klane turejom, ir dabar turime, ne mergina, o jau moteri :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forume šitam tik pora merginu teko matyti viena buvo mama kuri savo vaikui wii nulauzti norėjo o kita gamerė bet turbūt net nelabai skaitosi kaip mergina nes ten bicas kuris rengiasi moteriškais rūbais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada buvau užtikęs kažkokios merginos profilį Playmanijoj, ir pranešimų nemažai parašius, bet tikriausiai labai seniai nebesilanko. Yra šiaip žaidžiančių panų, bet jos dažniausiai tik no-lifina kokį vieną MMO.

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip zmogus losiantis viena ar kelis zaidimus isskirtinai ar tik MMO, nzn koks cia geimeris aplamai.labiau nerdas koks. :spiderp: visokiu zmoniu yra daugybe. svarbu kad tarp dvieju zmoniu nesikirstu per daug interesai, pomegiai. kas liecia online tai daugiau tikru mergu ir zaidzianciu tai sutikau PS Home ,realiai po to galima susimest ir palost zaidimu online kartu. LBP daugybe losianciu siaip budavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau draugių prieš gerus 15 metų, kurioms zilitono, segos kasetes skolindavau. Dabar, kai užsiminu merginoms apie pomėgį žaisti žaidimus, tai mane į durnyna nori išvešti, kas per laikai. -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.