narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Aš žinau kad seniau ps3 su senais lcd lg TV blogai veikdavo su dabartiniai tokiu problemų neturi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo nustatymuose nustaciau, kad zaidimas veiktu 30 fps. Lagas dingo, veikia labai gerai, grafikos pakitimu mano akis nepastebejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo nustatymuose nustaciau, kad zaidimas veiktu 30 fps. Lagas dingo, veikia labai gerai, grafikos pakitimu mano akis nepastebejo.

Hm ant monitoriaus kaip tik mazesnis lagas turi buti nei ant TV. Man jautesi labai ant Pinball zaidimo, fliperiai siek tiek veluoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

issiusti i garantini. kad atliktu autorizuotas playstation servisas. Remondiexpert (Keemia 11-5, Tallinn, 10616, Estonia)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ismintingieji, pasidalinkit savo ismintimi ir pasakykit kaip sustabdyti (pause) atsisiuntimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iš kur perkat geimus? naujus/devėtus išskyrus lietuviškas pardes ir skelbimus.

Redagavo robZombie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ismintingieji, pasidalinkit savo ismintimi ir pasakykit kaip sustabdyti (pause) atsisiuntimus?

Ištrauk laida ir bus Pause :) o šiaip eini į kategorija Download užeini ant siunčiamo failo ir spaudi X arba Options ir Pause bus (kiek atsimenu aš)

iš kur perkat geimus? naujus/devėtus išskyrus lietuviškas pardes ir skelbimus.

Naujus daugiausiai visi perka iš UK , Voketijos ir t.t. 

Naudotus irgi perka iš UK nes pigiau yra negu Lietuvoje, bet senus žaidimus galima tikrai rasti pigiai ir Lietuvoje per skelbimus arba net iš pačios PLM 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai suprantu šitą :) gal kas kokių nuorodų pasiūlys? (išskyrus zavvi,game,shopto,ebay,amazon)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@robZombie

 

Kiti nelabai siunčia į LT arba kainos didesnės būna, arba ima už siuntimą 6€
Tai kad šitie zavvi,game,shopto yra pigiausi 

http://www.gamestop.co.uk nesiunčia į LT (bet čia pigiausiai pardavinėja naujus žaidimus net už pačius zavvi,game,shopto skirtumas būna kartais net ant 10£)

http://www.graingergames.co.uk/ siunčia į LT bet kainuos tau 6£€ ,bet turi pirkti du žaidimus, jei pirksi viena vistiek mokėsi 6£€ tai kad du labiau apsimoka
 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klaipedoja turiu zmogu kur po 55-60 eur naujus game parduoda ir ta pacia diena jau turi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po 55 ir as perku naujausius, tai nelabai apsimoka ir siustis is kur nors, bet daugumoj perku devetus is skelbiu, galima tikrai geru kainu uzgaudyt ir veliau parduot uz tuos pacius pinigus ar net siek tiek brangiau, arba issikeist I kita patinkanti zaidima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal yra kokia pigi  alternatyva  ant pultelio nes reik vieno pulto kuris bus panaudotas gal pora kartu nes uz orga 60eu i ora ismest negundo

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot kur gaut playstation now 7 dienu numokamo trail koda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad davė viena karta 1mėn nemokama trial visiems (bet čia buvo ant betos)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.