narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien daug apie šitą baną skaičiau. Vieni sako kad jis galioja 30 dienų, kiti 60, o dar kiti kad ir po 60 dienų neatbanina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats nieko nedariau.o ar acc voktas buvo nezinau.pirkau is skelbiu.lt kur parduoda accountus.sian norejau istrinti ta paskyra tai neleido.rodo kad jis padares mano ps4 kaip savo pagrindini.del tu kad ban 30 arba 60d. Ir skaiciau.bet is to ka sony parase tai supratau kad permanent yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats nieko nedariau.o ar acc voktas buvo nezinau.pirkau is skelbiu.lt kur parduoda accountus.sian norejau istrinti ta paskyra tai neleido.rodo kad jis padares mano ps4 kaip savo pagrindini.del tu kad ban 30 arba 60d. Ir skaiciau.bet is to ka sony parase tai supratau kad permanent yra.

na pasimokysim visi. Aciu uz sia tema. Itariau kad ne tik plati.ruu nepatikima bet ir skelbiu akauntus geriau nepirkti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau seniau sakiau kad ateis laikas kai kentesite su tais vogtais acc, pradžiai visi neigia mano pranešimus kad geriau nenaudoti, o paskui verket kad banana gaunate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau gal metus perku is skelbiu, jokiu problemu, locku ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiausiai tiketina, kad jis is to acc kazka pirko. Nu bet neatmetu ir tai, kad ateina accountu pabaiga :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai tarkim jei ir užbaninta konsolė, tai su ja savo turimus žaidimus kompaktuose gali žaist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali tik konsole nepriims jokiu acc kad pasijungt online ar psn. Cia jei konsole baninta o ne acc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau is skelbiu.lt kur parduoda accountus.

 

 

lietuviškas verslas,  perparduoja plati.ru accontus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pamenu dar pats gundžiausi tais accountais, bet kad ten per daug klausimų buvo ir negarantuota, tai geriau sumokėjau brangiau, bet žinau kad nebus ateity kokių nesąmonių, nes juk negalima taip lengvai leisti savivaliauti tokiais dalykais... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lietuviškas verslas,  perparduoja plati.ru accontus.

atkreipus demesi i komentaru kieki, tai labai sekmingas verslas ! Kiti jau isjunge ir komentaru skilti... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atkreipus demesi i komentaru kieki, tai labai sekmingas verslas ! Kiti jau isjunge ir komentaru skilti... 

 

 

Sėkmingas čia faktas, pats kiek anksčiau žiūrėjau, chebra 3 - 6 kartus užsimete laisvai parduoda.  :pirate2: Čia tai talentas iždurinėti lietuvos runkelį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu patvirtint pas mane irgi vienas žaidimas užsirakino, bet lyg ir jokio ban negavau, tai ir aš siūlau labai akountu pirkimu neužsikabliuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu patvirtint pas mane irgi vienas žaidimas užsirakino, bet lyg ir jokio ban negavau, tai ir aš siūlau labai akountu pirkimu neužsikabliuot.

Turetu pakeist accounta, jeigu uzsirakino per trumpa laika. Arba uzmate, arba pats prisigavai, kai jungeisi i jo accounta, kai jis buvo online ir ji atjungei :) Nu, kad tai tikrai pigu su tais accountais, bet tai ir yra vienintelis pliusas, o toliau vieni minusai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.