narkata

PlayStation 4 (bendra tema įvairiems klausimams)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ne už kalnų šventės, tad nusprendžiau pasidovanoti sau dovaną, tad pagalvojau apie žaidimų konsolę. Kol kas iš savo biudžeto šiam "daikčiukui" noriu skirti 300€. Aišku, galite pasiūlyti ypač gerus variantus virš 300€ extra atveju, tad, prašau Jūsų forumo lankytojai, specelistai, pasiūlykite iš kur patikimiausia pirkt konsolę ir kokį versiją geriausiai pasirinkti (Sony Playstation 4). 

Kokios nuomones apie šitus variantus?:

1. PS4 500GB Slim balta

http://www.skytech.lt/711719816669-sony-playstation-500gb-slim-balta-zaidimu-konsole-p-343787.html

2. PS4 500GB Black

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/zaidimu-konsoles-priedai/zaidimu-konsoles/zaidimu-kompiuteris-sony-ps4-500gb-playstation4.html

3. PS4 1TB Ultimate Player Edition

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/zaidimu-konsoles-priedai/zaidimu-konsoles/zaidimu-kompiuteris-sony-playstation-4-ps4-1tb-ultimate-player-edition.html

4. 
PS4 500GB Slim Black

https://www.topocentras.lt/kompiuteriai-ir-plansetes/zaidimu-konsoles-priedai/zaidimu-konsoles/zaidimu-kompiuteris-sony-ps4-500gb-slim-black.html

 

Iš anksto dėkoju už pagalba, draugužiai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visada sakiau kad jeigu jau daug isleidi, tai damesk dar biski ir nusipirk dar geresni, vistiek daug isleidi :D as imciau PS4 Pro. tik gal palaukciau Black Friday. ir jeigu patinka koks zaidimas, gal net Bundle, nes buna pigiau.

 

siaip kaip as pirkau Pro, tai ne tik del grafikos upgrado, bet OG PS4 buvo tik 500gb, tai islosiau nes gavau 1TB, nauja pulteli V2, wifi geresnis, aisku grafikos geresnes bet ir hdmi 2.0 palaiko kas leidzia man isnaudot 4K TV, bei VR geresnis.

bet cia jau tik paciam sprest pliusus ir minusus.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku su brangesnem prekem gal ir kitaip, bet is Pigu bent jau as nepirkciau. Nezinau is kur jie ima tas prekes, bet jau ne karta teko nusivilti jais. O keleta prekiu net ir grazinti teko. Pigu pas juo atitinka prekiu kokybe. Aisku pirkdamas koki USB rakta ar kazka panasaus kas ipakuota, sakykime stipriai, nusivilti neteko. Bet siaip.. Jeigu ir pirkti tai siulau pirma persiskaityti grazinimo salygas.

 

O siaip pritariu, kad geriau rinktis Pro versija. Cia kaip ir investicija i prieki. Jeigu turi ar turesi 4K tv tai bus papildomas pliusas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku su brangesnem prekem gal ir kitaip, bet is Pigu bent jau as nepirkciau. Nezinau is kur jie ima tas prekes, bet jau ne karta teko nusivilti jais. O keleta prekiu net ir grazinti teko. Pigu pas juo atitinka prekiu kokybe. Aisku pirkdamas koki USB rakta ar kazka panasaus kas ipakuota, sakykime stipriai, nusivilti neteko. Bet siaip.. Jeigu ir pirkti tai siulau pirma persiskaityti grazinimo salygas.

 

O siaip pritariu, kad geriau rinktis Pro versija. Cia kaip ir investicija i prieki. Jeigu turi ar turesi 4K tv tai bus papildomas pliusas.

 

esu pirkęs iš pigu nešiojama, telefonus ir smulkesne elektronika, tai viskas gerai. Šiaip net jeigu reikėjo grąžinti (dėl mano kaltės sugedo), tai apkeitė nauju greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu pirkęs iš pigu nešiojama, telefonus ir smulkesne elektronika, tai viskas gerai. Šiaip net jeigu reikėjo grąžinti (dėl mano kaltės sugedo), tai apkeitė nauju greitai.

Tavo atveju visai dar gerai. Gi viena is idomesniu istoriju kas buvo pas mane. Mano mama pirko stikliniu ir asociu rinkini. Zodziu pristacius ir ispakavus vaizdelis buvo tikrai ne koks. Puse stikliniu buvo subraizytos, isorine isvaizda buvo kaip mesku apdraskyta. Zodziu ne tas, ka noretum rasti. Buvo penktadienis, tai nuvezus pirmadieni nenorejo priimti. Sake, ko jus is kart ju neatvezet. Na, as sakiau, kad nebuvo kam ir t.t. Zodziu pasake, kad tokiu priimti negali nes + jos dar buvo kaip panaudotos. Tada man teko jas isplauti namuose. Cia buvo kazkas tokio.. Man atveza panaudota, subraizyta preke ir as dar apsiemu ja valyti. Zodziu po tokiu proceduru atlikimo tik tada jas prieme. Kaip pasakiau, kad jus net neapziurote ka dedate siuntejui emociju is ju puses buvo nulis.

 

Aisku moralas toks, kad reikia apziureti kai atveza, bet kai perki internetu atrodo, kad prekes turetu buti geros ir i perkanti tokiu budu tiekejas turetu ziureti labiau atsakingai nes zmogus ir taip aisku, kad negali tu prekiu paciupineti ir apziureti, bet.. Zodziu tokia mano istorija. Gal ne visiems taip sekasi. :)

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su skytech teko pirmąjį ps4 gauti tai dėžė atrodyti wtf lyg dėvėta butu, bet viduje viskas tvarkoje buvo tada panika dingo, tolab ps4 tada nebuvo daugiau Lietuvoje rasti, o topo centras tada fantastinė kaina buvo užsimetė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@gedunex o Lietuvoje dar būna tokie black Friday, nemanau aš 

Lietuvoje black friday pas mus 10/15% procentu skalbimo masinom. O jeigu truputi rimciau tai pamenu kazkur nuo 5 iki 25% buvo pernai ar uzpernai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku su brangesnem prekem gal ir kitaip, bet is Pigu bent jau as nepirkciau. Nezinau is kur jie ima tas prekes, bet jau ne karta teko nusivilti jais. O keleta prekiu net ir grazinti teko. Pigu pas juo atitinka prekiu kokybe. Aisku pirkdamas koki USB rakta ar kazka panasaus kas ipakuota, sakykime stipriai, nusivilti neteko. Bet siaip.. Jeigu ir pirkti tai siulau pirma persiskaityti grazinimo salygas.

 

O siaip pritariu, kad geriau rinktis Pro versija. Cia kaip ir investicija i prieki. Jeigu turi ar turesi 4K tv tai bus papildomas pliusas.

Telikas tai 4K, bet biudžetas mano dar 2 metam apkarpytas, nes fotiką pasiėmęs išsimokėtinai, tai turbūt Pro versija netilps į 300€ limitą, nes kainos vaikšto žymiai aukštesnės. Turbūt antras geriausias variantas Slim versija, nebent turite pasiūlyti kažkokį kitą gerą variantą. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Telikas tai 4K, bet biudžetas mano dar 2 metam apkarpytas, nes fotiką pasiėmęs išsimokėtinai, tai turbūt Pro versija netilps į 300€ limitą, nes kainos vaikšto žymiai aukštesnės. Turbūt antras geriausias variantas Slim versija, nebent turite pasiūlyti kažkokį kitą gerą variantą. ;)

Iš kur esi? Šiauliuose su metų oficialia parduotuvės garantija galiu pasiūlyti slim 1tb su vienu pulteliu už 250€ CUH-2016B

Išvaizda kaip naujas. Veikia idealiai.

Redagavo pilstuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur esi? Šiauliuose su metų oficialia parduotuvės garantija galiu pasiūlyti slim 1tb su vienu pulteliu už 250€ CUH-2016B

Išvaizda kaip naujas. Veikia idealiai.

Aš iš Plungės. Pasiūlymas visai sudomino, jei kas, parašysiu į až. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš Plungės. Pasiūlymas visai sudomino, jei kas, parašysiu į až. ;)

Aš tau norėjau asmeninę žinutę parašyt, bet neradau kaip. Parašyk man atsiųsiu savo skelbimo nuorodą, galėtume sutarti, kad atsiųsiu paštu ar panašiai, jokios problemos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasipasakokit kas kokias ausines naudojat su PS4 ir kokie atsiliepimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.