Fisherman

Koks Lietuvos žaidėjų/playmanų amžius

  

172 nariai prabalsavo

  1. 1. Koks jūsų amžius?

    • iki 16
      39
    • 17-26
      98
    • 27-36
      31
    • 37-46
      2
    • 47-56
      0
    • 56 ir daugiau
      2


Rekomenduojami pranešimai

22, kaip ir daugelis pradėjau su zilitonu, dabar užsiimu su PS3 ir tikrai nesiruošiu sustot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

32. tai kaip supratau iš temos mes tik su scalman'tu virš tracoko forume :)

geiminu nuo kokių 5-6. ar tuo metu žaidimų buvo? o kaip gi. Alley Cat'as, Digger'is, kompai, atsiprašau, skaičiavimo mašinos tuo metu buvo nedidelio buto dydžio :) 

po to zilitonai. PC. Nuo '06 metų konsolės PS2->PS3->PS4 :)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 17. Pradėjau žaisti kažkur nuo 8-9 metų. Tai buvo PS1 ir Crash Bash žaidimas. Kai prisimenu, kaip mes su draugu žaisdavom, kokios emocijos tada būdavo, tai uch... geri prisiminai užeina. :) Žaisdavau tik pas draugus, nes pats neturėjau nei konsolės, nei gero kompo. Net Safari Biatlono nepaleisdavo. Tada, kokių 12 metų nusipirkau PS2. Prisirašiau gal 70 žaidimų, o perėjau tik kokius 10. :D Po metų labai užsimaniau pereiti GTA IV ir dėl jo nusipirkau Xbox 360. Juo įvairius žaidimus, daugiausia BC2 ir BF3, lošiau apie tris metus. Na, ir 2013 metų kovą dėl BF3 nusipirkau gaming PC, tad dabar su juo ir sėdžiu. Dar turiu Xbox'ą, bet visiškai nenaudoju.

 

Kažkaip susidomėjimas žaidimais dar nemažas, bet žaisti noras silpnėja. Nelabai kas vilioja, visus man patikusius SP perėjau, o iš MP nelabai kas betraukia.

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man 27 pradejau zaisti  nuo segas aisku pries tai buvo zilitonas su draugais  bet geriusi prisminmai ir aisku su ps1     ir  resident evil 3 ps1

zaidavom naktimis su draugais   :)   su laiku aisku pasikete zadimu skonis mp  viskai ne domina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@T0shis atrodo yra dar keli "senukai"  :trl:  bet svarbu kaip jautiesi ir ...ar mergos myli o ne kiek metu  :yea:

geiminu nuo zx spectrum 48k ruskeliu versijos ir po to lietuviskos "Santakos" analogo ir zaidimus krovem is kaseciu. telikai mirdavo nuo ju konkreciai. pirma programavimo kalba kuria ir domejaus siek tiek nes reikejo ir mokykloj buvo aisku "Basic". budavo easy parasyt paprastas programas savo zx spectrumui su ja.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@T0shis atrodo yra dar keli "senukai"  :trl:  

 

 

 29m, tuoj isipaisysiu i kluba  :hi:

 

 tik kad as veliau pradejau, trumpai su ziliton o rimciau sudomino nuo 386 laiku. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai dar prisimenu,kad pirma kart apskritai zaidima zaidziau prie PC (berods tai buvo Amiga kompiuteris,kuris man atrodo pas kaimyna dar ir dabar kazkur ant auksto palepeje metosi),is didelio flopiko,tas zaidimas buvo su masinom,berods Lotus ar kazkas panasaus :D

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 30, forume gal tai jau ir daug, bet tarp draugų pas mane tai įprastas amžius. Lineage 2 kai žaidžiau tai pas mus "Constant party" buvo vienas lietuvis 56 metų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jau cia taip apie amziu snekant,tai man jau 31 :D zinau dar viena kedainieti cia forume,tai jam jau irgi virs 30,tik db galvoju koks jo nickas nes kazkaip jis cia retokai beapsilanko,aaaa inpeace berods :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemazai ir bendraamziu ziuriu cia yra :D man 29m. Tikrai dar ilgai kompinsiu ir geiminsiu bei lankysiuos PLM :D.

I don't give a shit kiek tu metu, svarbu smagu gyvent ir plius zaidimu yra tokiu geru, kad tiesiog nuodeme ju neisbandyti! :D

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Good, ne as vienas matau vaikysteje "uzstriges". Man 35. Perskaiciau visa tema, uzpludo silti prisiminimai, deja, kurie tik ir liks prisiminimais siame gyvenime. Pradejau nuo tada, kai tik atsirado pirmieji zaidimai, t.y. nuo kaseciu. Vieni pas kitus vaiksciojome, zaideme. Tu laiku "petis i peti" mp nieks neatstos. Zhiliton, sega mega drive, kompiuterinese eilese stovejimas n valandu, kad uz is tevu iskaulytus pinigus galetum 15 minuciu pazaisti ..... Bent jau laukimas malonus budavo - vien ziurejimas, kaip kiti losia teikdavo malonuma... (matomai del to dabar pries miega ne tv paziuriu, o Twitch.com :D)

Pirmas doom'as, carmagedonnas, quake, commandos isbandyti pas drauga ant pc, ilgas laukimas, kada vel bus galima isbandyti .... Ech ...

 

PS: keista, bet niekas nepaminejo is "seniu", apie nacionalinius tu laiku zilitono joysticku lauzimo ypatumus :D. Nebudavo pas Jus taip? Pas mus tai gan placiai buvo paplites sis reiskinys: zhilitone kiek pamenu "save" funkcijos nebudavo ir kai koki zaidima praeini labai toli ir mirsti, budavo tokia keista pykcio ir nevilties kombincija, ko pasekoje tie trapus pigus joystikai luzdavo, laidai trukdavo :D. Aisku, po 10 minuciu jau tu sedi su pavogtu is tevo lituokliu ir kruopciai tvarkai - Kad tik veiktu ! O vakare savo pilos gauni, mat su lituokliu laidus sulytavus, ateidavo eile ir plastmases sujungti/sulituoti :D

Redagavo nobelis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

17 ir dabar jaučiuosi kaip koks darželinukas  :poker:

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man 32 ziliton laikus nepamiršiu niekados nes kiekvienas žaidimas buvo savitas originalus, o dabar nieks žaidimo story nebežaidžia tik multiplayeri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

22m. Kaip ir dauguma pirma nuo zilitono, tik vat žaidimus pamenu tik kaip ten jie žaidžiasi ir kokio tipo, pavadinimai kažkaip neišlikę. Toliau sekė Sega, PS1 tada perėjau ant PC, ir taip gavosi kad PS2 praleidau ir peršokau ant PS3. Dabar žaidžiu labai mažai, užeina laiko tarpai kada nesinori nieko žaisti, nebent labai minimaliai, bet esu įsitikinęs kad pagausiu kabliuką ir vėl žaisiu viską iš eilės, kaip kad ir pernai taip buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.