Fisherman

Koks Lietuvos žaidėjų/playmanų amžius

  

172 nariai prabalsavo

  1. 1. Koks jūsų amžius?

    • iki 16
      39
    • 17-26
      98
    • 27-36
      31
    • 37-46
      2
    • 47-56
      0
    • 56 ir daugiau
      2


Rekomenduojami pranešimai

Jaučiuosi, kaip naujagimis pries jus, tik 14 metų, su žaidimais draugauju nuo darželio :D ( turiu sese vyresne tai kai mazas buvau nemazai torejom konsoliu, sega ir t.t. :D)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

15, taip pat patirtis nemaža, pradedant nuo žaidimo kaime SEGA, iki xbox'u. Labai dažnai pasišaudyt CSS nueinu. :D Pripažinkit, juk be žaidimų būtų blogai, kažko trūktų! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita menesi bus 19.

 

O tamsta temos autoriau,gal atskleistumete savo amziu?

 

Lyg 21 man, nebeseku po 18, nes nebėra to azarto kai iki kol sulauksi 18 ir atrodė galėsi viska. Dabar tiesiog metai eina ir galvoju kaip taip greit. Šiaip matau dauguma 90's vaikai, dabar suauge ir toliau žaidžiantis. Nežinau kaip jūs, bet atsimenu dienas kai visas kiemas pas koki draugą susirinkdavom ir pliekdavom iki kol tėvai gryždavo. Ech seni geri laikai, dabar nors ir dauguma žaidimų su online multiplayer ir pan, bet niekad neatstos man gyvo mp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

15, bet subrendes ne pagal metus :D Turejau pakankamai konsoliu: Dreamcast, ps1, ps2, psp, nintendo ds, dabar turiu ps3 ir xbox360

Esu vienas is tu oldschool zaidimu/filmu megeju, retas paauglys dabar yra mates: Star wars filmu serija, Godfather trilogija, Goodfellas ar kita puikiu filmu serija :) jauciu lyg ir siokia tokia geda del siuolaikinio jaunimo :D:D :badass:

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyg 21 man, nebeseku po 18, nes nebėra to azarto kai iki kol sulauksi 18 ir atrodė galėsi viska. Dabar tiesiog metai eina ir galvoju kaip taip greit. Šiaip matau dauguma 90's vaikai, dabar suauge ir toliau žaidžiantis. Nežinau kaip jūs, bet atsimenu dienas kai visas kiemas pas koki draugą susirinkdavom ir pliekdavom iki kol tėvai gryždavo. Ech seni geri laikai, dabar nors ir dauguma žaidimų su online multiplayer ir pan, bet niekad neatstos man gyvo mp.

 

Pritariu visu 100%, dabar dažnai su draugais susirenkam pas kurį nors, visi po pultelį savo susinešam ir varom kokius coop, split screen ar, kad tuos pačius MP, bet ant vieno TV, vienoje vietoje. Tikrai labai smagu susirinkt buryje, žiūrėt, komentuot ir pašiept vienas kitą :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu jum abiem.Mes su draugu taip pat sueidavom pas jį ir pleikdavom ką nors co-op ar pan. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

26 metai, bet žaidimai pasąmonė kiek atgamina prasidėjo nuo 7-8 metų :notworthy:

 

iki snd? as pan amziaus tai kas del zaidimu tai tik pasyvus stebetojas, kazkaip nera noro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki snd? as pan amziaus tai kas del zaidimu tai tik pasyvus stebetojas, kazkaip nera noro

 

Tai tu tik labiau mėgsti stebėti, o nežaisti? Aš atsimenu kai kompiuterinėse budavo susirinkdavom ir stebėdavom kaip kiti kurie geriau žaidžia žaisdavo žaidimus kurie tuo metu būdavo gan sudėtingi mums. Aš manau žaisti ir stebėti gan smagu, neveltui P.Korėjoje tai e-sportas nacionalinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

stebedavau tik kol pats neturejau to ka stebedavau.o kai jau turi tai kiti stebi i tave galbut. siaip aktyviausias geiminimas prasidejo su PS1 isigijimu.tais laikais kompiuterines buvo pacioj aukstumoj. zmones butuose isirengdavo nuomas, tu eidavai ir rinkdavaisi zaidimus ar visa konsole pasimdavai keliom parom. tuo paciu tiesioginio bendravimo budavo daugiau su kitais zmonem,. taciau kai viska pradedi keptis savo pc, tai kazkur eit ir nebuna reikalo. tiek pliusas ,tiek ir minusas. kazkaip kai budavo sunkiau gauti ,isigyt tuos zaidimus , juos labiau vertindavom. perki ta piratine kopija ir dziaugies, nesiesi namo ir nesulauki kada galesi pasikurt . dabar viskas paprasta ir visiem prieinama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

26, pirma konsolė buvo sega mega drive, bet kuo toliau, tuo mažiau laiko lieka tokiems malonumams, namie gal kokie 15 žaidimų net nebandytų laukia :working:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu tik labiau mėgsti stebėti, o nežaisti? Aš atsimenu kai kompiuterinėse budavo susirinkdavom ir stebėdavom kaip kiti kurie geriau žaidžia žaisdavo žaidimus kurie tuo metu būdavo gan sudėtingi mums. Aš manau žaisti ir stebėti gan smagu, neveltui P.Korėjoje tai e-sportas nacionalinis.

 

stebetojas, tai reiskia kad domiuosi, zn apie koncoles, idomios iskilusios problemos sprendimai, ir pan, bet mano koncole dulkes renka jau koki 2metai nejudinta, kompe jokio zaidimo nera, nu retsykiais koki sena gera prisimenu, isirasau bet kelios dienos ir dingsta susidomejimas, krc technologijos idomu o zaidimus zaisti nelb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.