Hawkie

Video seting

Rekomenduojami pranešimai

...

 

Seniau viskas buvo normalei dabr tik nustatau 720p nors pas mane Hd Ready tv ir grafika belekoke leva :/

 

plz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man irgi tajp budawo, taj pasikejceu vajzdo plokste boxe ir viskas normalei, net heavy rain ir god of war paleido Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaizdo plokshte boxe? Ka tu cia pezi? Ar trollmode ON?

Redagavo GMR
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...

 

Seniau viskas buvo normalei dabr tik nustatau 720p nors pas mane Hd Ready tv ir grafika belekoke leva :/

 

plz

 

plz paaiskink daugiau nes nlb ka suprasi. HD ready ir yra 720p. o grafika niekur konsolej isvis nesikeicia. tai kaip seniau buvo . ka per ka kaip jungdavai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keices bet as noriu 720p pasidarit o ne 1366x768 tiek isnesa jei resolution ar skirtumas labai yra tarp jus ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar per HDMI laida pasijunges?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keices bet as noriu 720p pasidarit o ne 1366x768 tiek isnesa jei resolution ar skirtumas labai yra tarp jus ?

 

tai tu naudok tiek kiek tau max leidzia. nesuprasi ko tu cia ieskai. :npoker: priklauso nuo laido naudojamo ir reza pasirenka. "as noriu pasidaryt " ..taip nebuna. pajungi laida ,eini i rezoliuciju meniu ir matai kas yra. viskas. daugiau nieko nepakeisi ten .nebent laida pajungimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas geriau 720p ar 1366x768

 

tai gal pirmiau susirask kokia yra 720p rezoliucija. tam dalykui skirata google. bet jau jei taip sunku pasieskoti tada pasufleruosiu: 720p yra 1280×720.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau ir pats :P bet man smalsu kodel man ant 480p 720p 1080i 1080p grafika leva :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinau ir pats :P bet man smalsu kodel man ant 480p 720p 1080i 1080p grafika leva :(

 

ka reiskia lieva ir kas tau gera. ? gal laidas parejo ir rodo lievai .arba tv nusmigo kas nors. kiekvienas tv skirtingai gali rodyt,ypac rezas kuriom jis realiai nera pritaikytas jis ir nerodys gerai. geriausia ta reza max imt kuria max palaiko tv. o p oto jau jei rodomas paveiksliukas ten kazkas jam darosi tai ieskok priezasciu pirma laide , kistukuose gal, ar paciam tv.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zaidimo HD teksturos neirasytos? Per koki laida jungi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia nieko nepasakyt ..o jus man cia padekit :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

perviskas normalei tik su rezoliocijom o su p leva grafika aiskiai matos skirtumas ;D o as noriu p pasidarit ;D

 

Nervina viskas normalei buvo n* :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.