GTx

Ar Verta Pirkti PS3 o gal xbox 360 ar PC (Sunui)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, iš kart atsiprašau jei tema sukuriau ne čia "Moderatoriai" perkels, Norečiau kurie išmano paklaust tai vat.

 

Sunui noriu pirkt Konsole kaip jis sake ir pats ieškojo sake kad PS3 geriau nes kaip supratau

1.nereik mokėti už internta pinigu papildomai.

2.Daugau Žaidimių nei ant PC, GTA Liberty City Stories, Vice City Stories, Heavy Rain, Cod3 ir taip tuojau.

3.Kažkur skaičiau kad PS3 nepatogus pultelis ypač šaudyklem ar kaip čia?

4.Žadų Pirkti originalus diskus o topo centre būtų? aišku nepirksiu ten kas savaite nupirksiu ir 1men kokus 2 nu maniau užteks

 

bet takrim nusiperki PS3 diska isidedi diska ir žaidi ar kaip? ar dar ką reik padaryt paaiškinkit nes neturėjom niekad jokių iškyrius zitoną geltona ten su mario ir kitais gamais o kaip su tom Konsolem būtų taip

o ar PS3 dar kurs žaidimius iki 2014 ar jau šia metai yra paskutinti ir laukti PS4 ?

 

Ar aš čia klystu dėlto na ar pirkti sunui xbox 360

 

kas visdėlto geriau? paaiškinkit jeigu galit ir išmanot ir kur geriau būtų pirkti Jonavoja, kadangi Jonava netoli yra kauno, o kauną irgi pažistų ten galėčiau paieškot taip pat, bet kokiuose parduotuvese buna ar topo centre būtų?

 

nes man atsibodo matot zyze ir zyze kiekviena diena aš sakiau geriau nupirksiu nauja pc jis vistiek nori konsole ir viskas bet ar apsimoka nes ant pc sedi gal juokinga bet kaip dabar sakoma Nolifer, tai jeigu žaistu visa diena su Konsole tarkim su PS3 ir ar tiktų toks televizorius pirktas prieš 3 metųs 42 colių HDMI 2x ar reiktu dar ir naujo TV?

ir jei žaistų visa diena nesugadintu PS3 ir TV kartais ir aš pažaičiau ypač būtų man idomu WWII ir kartų pasakykit koks geriausias yra PS3 žaidimas kad įtrauktų ir veiksmą ir kartų būtų gera istorija.

 

Dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo ps3 tada geriausias variantas.orginalai ir nemokamas netas.ir na zaidimu yra butent geru ir ne vien skerdyniu. Sakyciau x360 tai na grynai shooteriam ar racingam na bendrai krauju taskymui labiau.su ps3 gali daugiau rast ivairesniu zaidimu.

 

Tv tiktu pilnai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 geriau jeigu žadi pirkt originalius žaidimus. Ant tokio TV tai bus gerai aišku. Žaidimų yra labai daug ant ps3 ir dar kuria ir kurs. Dėl geriausio žaidimo tai čia kaip kam, bet Uncharted 2 ar Uncharted 3 ant ps3 yra žmonių mėgstamiausi.

Redagavo er1kazd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ww2 shooteriu jau nekuria senokai nauju tai cia butu problema galbut.kazka is senesniu medal of honor galima bet jie senesni tikrai.

 

Siaip tu naujo nori butinai? Hmm gal sitas forumas kazka parduoda paziurek.na parduotuves tai permeti per didziausius shopus nete palygini kainas ir imi.

 

Del to ar kurs dar zaidimus...tai pirma is jau esamu viska suzaist.be to nauji zaidimai dar iseis ir esamom konsolem kazkiek laiko na galima sakyt dar po viena nauja dali pagrindiniai zaidimai iseis.o toliau jau next gen aisku. Tai zaist dar bus ka.

 

Pultelis cia pripratimo dalykas labiau.xboxo masyvesnis sunkesnis gal patogesni trigeriai bet is kitos puses kai po to paimi ps3 pulteli toks lengvas patogus ir nereikia batareikem rupintis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na asmeniskai man, xboxo pultelis patogesnis, del zaidimu...na skonio reikalas, as matau tik 2 zaidimus kurie mane kamuoja, kad neturiu ps3 :D.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai priprates prie PS3 pultelio, tai pabandes Xbox pulteli is kart nusprendziau, kad PS3 pultas geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei geimai originalus, tai PS3. Abi konsoles turi nedieliu pliusu ir minusu. Bet jei nezadi piratauti, tai PS3 butu optimaliausias variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nepiratausi - imk ps3.

Vienintelis dalykas del ko xbox'a galeciau siulyt, tai Forza/GoW. Bet asmeniskai ps3 exclusives man zymiai labiau prie sirdies ir yra daug ivairesniu (japonai labiau prie sirdies Sony laiko).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai priprates prie PS3 pultelio, tai pabandes Xbox pulteli is kart nusprendziau, kad PS3 pultas geresnis.

 

Sent from my B1-A71 using Tapatalk HD

 

Ne į temą

Pas tavęs gal rankos kaip pas nykštuką, kad ps3 pultelis geresnis? :D Aš irgi visą gyvenimą maniau, kad nieko patogiau už dualshock'ą negali būti, bet va, pradėjau rinkti įvairias konsoles ir galiu pasakyti, kad xbox/xbox 360 pulteliai yra patys patogiausiu, tiesiog paimi juos į rankas ir pirštai patys patogiai atsigula kur jiems vieta, kadangi pultelis didelis jį malonu ir patogu laikyti, analogų išsidėstymas, bent jau man, labiau priimtinas ir ką jau kalbėti apie "triggerius", dualshock 3/sixaxis labai nusileidžia jų atžvilgiu :D Playstation pultelis geras, vienas mano mylimiausių, bet xbox'o, man tikrai patogesnis :)

Atsakant į temą, jeigu originalių žaidimų įsigijimui nėra jokių kliūčių, tai ps3 geriausias variantas, nes xbox 360 ir ps3 dalinasi visais pagrindiniais tais pačiais third party žaidimais (neskaitant visų xbox arcade ir psn žaidimų), tik skirtumas toks, kad xbox 360 turi *sarcasm* 2 ekskliuzyvinius žaidimus, o ps3 *once again sarcasm* 50, tad pirkdamas ps3 gausi dvigubą naudą- visi paprasti third party žaidimai ir dar plius superiainiai ekskliuzyviniai ps3 žaidimai! Nuotrauka

Televizorius ir ps3 nesugadins nuo ilgo žaidimo tikrai nesusigadins, labiau kiti faktoriai gali būti kalti ;) Topo centre yra žaidimų pirkti, bet kainos ten OHO kokios, geriau internetu pirkti arba per skelbimus. Beje, nieko ten įpatingo su ta konsole daryti nereikia, nusiperki žaidimą, jį išpakuoji, atsidarai dėžutę, įdedi diską, spaudi ant atsiradusios įkonėlis playstation menu ir žaidi sau :)

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiems kurie padėjo jo tikausia ir pirksim PS3 Konsole tik dar paaiškinkit žaliam kuom skirasi slim, super ir kuri geresni ar nera skirtumo ? ir beto galvojam pirkti iš pigu arba kilobaito

 

beto dar vienas klausimas su garsu bet ten ten tikausia nebūtų jokių ausinų ir būtų garsas toks kaip TV žiūrį ir ar garsas ten reaguosi kaip nors ar kaip?

Redagavo GTx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slim ar Super Slim - skirtumas nedidelis. Pagrindinis skirtumas ko gero tai dizainas, diskasukis naujame super slime yra kiek kitoks, diskas jau nėra įsiurbiamass automatiškai, o reikia dėti rankiniu budu. Bet čia mažai svarbi detalė. Svarbiau yra disko talpa. Pigiausias Super Slim modelis yra 12GB, kurių užteks, jei nežadat pirkti žaidimų skaitmeniniu budu. Bet patariu pirkti su didesniu HDD. Galbūt susidomėsi Playstation Plus prenumerata, kai už 48 Lt per 3 mėn. mokestį gauni labai daug įvairių žaidimų parsisiuntimui. Čia ir pravers minėtas talpesnis HDD. Super Slim dar yra kiek mažesnis ir jei gerai pamenu mažiau elektros naudojantis nei Slim. Abudu yra geras ir kokybiškai pagamintas daiktas, kuris tinkamai prižiūrimas tarnaus tikrai ilgą laiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tavęs gal rankos kaip pas nykštuką, kad ps3 pultelis geresnis? :D

Atsakant į temą, jeigu originalių žaidimų įsigijimui nėra jokių kliūčių, tai ps3 geriausias variantas, nes xbox 360 ir ps3 dalinasi visais pagrindiniais tais pačiais third party žaidimais (neskaitant visų xbox arcade ir psn žaidimų), tik skirtumas toks, kad xbox 360 turi *sarcasm* 2 ekskliuzyvinius žaidimus, o ps3 *once again sarcasm* 50, tad pirkdamas ps3 gausi dvigubą naudą- visi paprasti third party žaidimai ir dar plius superiainiai ekskliuzyviniai ps3 žaidimai!

 

Xboxas daugiau exclusives netgi turi, jeigu skaiciuoji kinect. Atmetus kinect ir gaunasi panasiai apie 2-3 :whistling:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_360-only_games

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_3-only_games

 

O del pultelio, tai skonio reikalas, bet man labiau prie sirdies pultelis, kuriam uzkritus ant kojos nereikes i traumatologini vaziuoti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui visiems kurie padėjo jo tikausia ir pirksim PS3 Konsole tik dar paaiškinkit žaliam kuom skirasi slim, super ir kuri geresni ar nera skirtumo ? ir beto galvojam pirkti iš pigu arba kilobaito

 

beto dar vienas klausimas su garsu bet ten ten tikausia nebūtų jokių ausinų ir būtų garsas toks kaip TV žiūrį ir ar garsas ten reaguosi kaip nors ar kaip?

 

na kilobaite kiek matau dabar tik vienas modelis aplamai super slimas 12gb ten. uztai su nuolaida. dar dalykas del super slimo , ziurint na kokio amziaus vaikai ir na aplamai kas delios tuos diskus kadangi tai reiks daryt kas karta rankiniu budu, gal geriau imt tada praeita slimo modeli kur diska uzteks tik pastumt i anga ir viskas. o siaip tai rinkis pagal tai kuris graziau. 12gb nelabai uzteks jeigu nepirkt atskirai hdd ir nedet i ps3, cia jau del garantinio neaisku kaip butu jei detum HDD pats.

 

kazkaip 500gb modeliai tik skyteche matosi ,bet uz gera kainele tokia. nelabai apsimoka. kur 12 gb modelis tik apie 750 kainuoja su nuolaida kilobaite ar varlej.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.