Džekeris

Need for Speed: Underground (2013)

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka


Kūrėjas: Criterion Games
Leidėjas: EA
Žaidimo variklis: N/A
Žanras: Race
Režimai: SP|MP
Išleidimo data: 2013
Reitingas: N/A
Metacritic įvertinimas: N/A
Platformos: PC|PS3|X360
Puslapis: N/A


Criterion Games is rumoured to be rebooting Need for Speed: Underground for parent company EA.

In recent years the UK-based studio rebooted the Hot Pursuit and Most Wanted strands of the publisher’s racing franchise, and an anonymous source has told EGM that it’s soon to do the same with Underground. The site was sent the logo pictured and told that it came from the title's box art for the Xbox 360 version of the game.

The source also claimed that the game will be set in a new version of the Bayview location featured in Need for Speed: Underground 2. While EA declined to comment on the report, EGM says this isn’t the first time it’s received information suggesting the publisher intends to return to Underground’s urban street racing and high performance car tuning scene.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SUPER, dar vieną Burnout paradise rip off gausim? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man asmeniskai labai patiko naujas Most Wanted. Burnout man visad buvo pati geriausia arkada lenktyniu ir neturiu zaidimui priekaistu, kaip tik, tikiuosi, kad Criterion toliau laikysis savo Burnout stiliaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad ten net į Burnuot nepanašu, kažkos š padarytas sumaišytas.

Burnout Paradise va geras buvo tkrai, bet čia nei NFS, nei Burnuot maišytas primaišytas. Tegul kuria Burnout, o ne NFS jie, bet gi EA liepe kurt NFS, o jie nori Burnout, ta ir padarė mišinį kažkokį kuris buvo tiras mėšlas, net EA saė, nebeduos jiems kurt, bet pasirodo vėl duos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kuo toliai tuo levesni game... Ner nei tiuningo nieko, isvis neidomu zaist. Na kaip yra sakoma viskas kas nauja tai uzmirsta sena, taigi tikiuosi geriausio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man asmeniskai labai patiko naujas Most Wanted. Burnout man visad buvo pati geriausia arkada lenktyniu ir neturiu zaidimui priekaistu, kaip tik, tikiuosi, kad Criterion toliau laikysis savo Burnout stiliaus :)

 

Tai geriau tegu jiems ir leidžia kurt tuos burnout žaidimus, o ne blogint Need for speed seriją. Nesakau, kad burnout blogas, man jis kažkada labai patiko, tiesiog manau, kad need for speed neturėtų pavirsti į burnout'ą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://uk.gamespot.com/news/criterion-shoots-down-nfs-underground-reboot-rumors-6406908

 

Taip ir turėjo būt, nes EA pasakė,kai MW patyrė fiasko, kad Criterion neduos kurt žaidimo.

Tad pasirodė, keista, kad kurs, nors buvo sakoma, kad neduos jiems kurt. Gerai, kad viskas paaiškėjo, nes jie būtų sugadinę dar vieną žaidimą.

Na ne jiems kurti Underground'o remake

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebijok, jei ir kurs šitą žaidimą, tai tikriausiai criterion nebekurs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA games. Tikiuosi nepriskis shooterio elementu, kaip dabar kiekvienam zaidime EA megsta :D Gausim Need For Speed: Carmagedon :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EA games. Tikiuosi nepriskis shooterio elementu, kaip dabar kiekvienam zaidime EA megsta :D Gausim Need For Speed: Carmagedon :o

 

Pralinksminai :) Na bet jo tikėtis reikia, kad nepadarytų veiksmo flmo iš NFS :D

Čia jau būtų Need for Speed: Death Race :D o ne Carmagedon :D

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo kad visdelto kazko tikites...

 

as seniai netikiu naujais zaidimais, vien tai kad pvz 1998m metu begyje bent 15 tikrai geru buvo o 2012 gal 5...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.