scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Kalbant apie X-one visi labai dažnai akcentuoja dizainą ir kainą. Man svarstant pirkimo klausimus šie argumentai buvo niekinei. Žinoma pinigas yra pinigas, bet keli šimtai litų situaciją mažai keičia, kai galvoji apie pirkinį kuris kainuoja kelis tūkstančius litų. O dar jai pradedi skaičiuoti visokių internetinių paslaugų prenumeratas ir pačių žaidimų pirkimus tai tas šimtas eurų skirtumas visai ištirpsta.  

Kitas dalykas - dizainas. Čia grynai mados reikalas. Vienais metais madingos tiesios linijos kitais lenktos, vyrai galvoja kuo didesnis tuo geriau, moterys meluoja kad dydis nesvarbu ir t.t. Man asmeniškai X-one dizainas kambario nesugadino. Pirmas įspūdis išpakavus įrenginį buvo labai neutralus. Neprivertė aikčioti iš susižavėjimo, bet ir slapstyti įrenginio nuo svečių nekilo pagunda. Šiek tiek pagyvenus su įrenginių susiformavo ir tam tikra nuomonė apie jo įvaizdį. Susiformavo tokios asociacijos - solidus, patikimas, modernus. Mano grožio suvokimo receptorius gali būti sugadinusi mano profesija. Esu inžinierius ir žiūrėdamas į daiktą visų pirmą matau jo gebėjimą optimaliai atlikti savo funkciją. Man visi daiktai kurie sugebės puikiai atlikti sau paskirtą darbą bus grąžūs. Ir kuo geriau ir ergonomiškiau įrenginys atlieka savo funkcijas, tuo gražesnis jis man bus.  Taigi ir X-one dizainieriai tikrai nieko nesugadino. Įrenginys dirba puikiai.

Kai kam X-one panašus į seną video grotuvą. Ir kokias tai kelia asociacijas - pasenusi technologija, nepatogus, praeitis. Bet patikėkite manimi. X-one su video magnetofonu nieko bendro neturi, ir tik įjungus šį įrenginį visos šios asociacijos jums dings. Ir konsolė kažkokiu būdų staiga pasidarys patrauklesnė. Ir seni magnetafonai pagražės :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruosiam , maitinam stiprinam, apsildom interneta, ryt system update :)

http://www.totalxbox.com/71051/februarys-xbox-one-update-new-details/

 

 

... ir dar...

Straipsnis kodel ant xbox sunkiau zaidimus paleist ant 1080p. TIK NEPRADEKIT KURI KONSOLE GERESNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

cia tik del idomumo pasiskaitymui.

citata:

"The Xbox One is a bit more multimedia, a bit more hub-centric so its a bit more complex. There’s stuff you can and can’t do because it’s a sort of multimedia hub. PS4 doesn’t have that. PS4 is just a games machine."

http://www.ign.com/articles/2014/02/10/sniper-elite-dev-explains-xbox-one-1080p-difficulties?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook

Redagavo Piruvatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip....

 

"controller battery indicator". Šito labai laukiau. Nes kelis kartus buvo žaidi COD multipayer ir oba džoistikas išsijungia. Bet nieko tokio, tam reikalui yra atsarginiai elementai. Šoki iš fotelio pradedi kaip pašėlęs lakstyti po kambarį... kur aš tuos elementus pasidėjau... Halate atrodo... kur po velnių tas halatas, bėgi į vonia b**.... nėra halate...  Pagalvoji gal žmona išmetė nes pastoviai pypauja kad ne vietoj pasidėjau. Bet paskui atsimeni kad lygtai miegamajam darbo staliuke pasidėjai. Bėgi į miegamą, blin vaikas miega, o tos batareikos kaip tyčia tame stalčiuje pasimetusios tarp krūvos laidų ir viso kito mano barahlo. Šiaip ne taip susiradęs elementus ir prikėlęs vaiką bėgi atgal bandai sugreitintai keisti batareikas. Jai nesumaišiai plius minus ir neišmetei džoistiko per skubėjimą, vėl prisijungi. Rezultatas - penkis kartus užvertei kanopas bereikalo, ir žmona rėkia kad vaiką prikėliau. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip....

 

"controller battery indicator". Šito labai laukiau. Nes kelis kartus buvo žaidi COD multipayer ir oba džoistikas išsijungia. Bet nieko tokio, tam reikalui yra atsarginiai elementai. Šoki iš fotelio pradedi kaip pašėlęs lakstyti po kambarį... kur aš tuos elementus pasidėjau... Halate atrodo... kur po velnių tas halatas, bėgi į vonia b**.... nėra halate...  Pagalvoji gal žmona išmetė nes pastoviai pypauja kad ne vietoj pasidėjau. Bet paskui atsimeni kad lygtai miegamajam darbo staliuke pasidėjai. Bėgi į miegamą, blin vaikas miega, o tos batareikos kaip tyčia tame stalčiuje pasimetusios tarp krūvos laidų ir viso kito mano barahlo. Šiaip ne taip susiradęs elementus ir prikėlęs vaiką bėgi atgal bandai sugreitintai keisti batareikas. Jai nesumaišiai plius minus ir neišmetei džoistiko per skubėjimą, vėl prisijungi. Rezultatas - penkis kartus užvertei kanopas bereikalo, ir žmona rėkia kad vaiką prikėliau. :D

O nebutu paprasciau, pakraunama batareika? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@aRaven gera gyvenimo istorija,su x360 budavo panasiai man ,tik keista kad x1 kolkas neturi bater ispejimo. Siaip saunu, yra  nemazai vedusiu zaideju,cia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebutu paprasciau, pakraunama batareika? :)

 

Na man net nekilo minčių naudoti paprastus elementus. Bet net pakraunamos batareikos būna kad išsikrauna. O išsikrovus elementui vidury žaidimo tenka dėti bet kokias kol anos pasikrauna. Jai turėčiau  džoistiko stovą su pakrovimo stotele gal tokių problemų nekiltų, bet iki šiol aš naudojuosi paprastais įkraunamais elementais, kuriuos kraunu ne kiekvieną dieną, o tada kada jie išsikrauna. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokiems dalykams geriausiai turėti du valdymo pultelius

Kai pas mane vienas įsikrauna pultelis, ta pastatau krauti ant stovo o su kitu vėl žaidžiu, kai nežaidžiu visada abu kraunasi ant stovo, ir kai pradedu žaisti visada būna pas mane pakrauti valdymo pulteliai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech turiu as du pultelius, tikrai patogiau kai vienas issikrauna, o ta pakraunama stotele buvau uzsisakes gruodi, ejo tris savaites kol galu gale sake kad neateis, atsiunte pinigus atgal ir db vel uzsisakiau, 17 d turetu buti...

jau 5 kart batarkes keiciau :DD

Redagavo Piruvatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs ir bagoti. Papildomi džoistikai ir stovas/pakrovimo stotelė dar koks 100 eurikų. Man asmeniškai įsigijant šiuos daiktus yra truputi problemų. Problemos ne tiek finansinės kilmės, kiek antra pusė. Nelabai supranta tokių pirkinių vertės ir reikalingumo. Žaidimus galiu pirkti be problemų nes ji net neįsivaizduoja kad tokie šūdniekiai gali kainuoti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man net nekilo minčių naudoti paprastus elementus. Bet net pakraunamos batareikos būna kad išsikrauna. O išsikrovus elementui vidury žaidimo tenka dėti bet kokias kol anos pasikrauna. Jai turėčiau  džoistiko stovą su pakrovimo stotele gal tokių problemų nekiltų, bet iki šiol aš naudojuosi paprastais įkraunamais elementais, kuriuos kraunu ne kiekvieną dieną, o tada kada jie išsikrauna. 

Turiu galvoj ''Play anf charge'' rinkini: batareika ir pakrovimo laidas. Batareika laiko tikrai ilgai, o jei issikrauna zaidimo metu galima lost prijungus laida, kuris yra tikrai netrumpas, Na ir zmona gal per daug nesupyks ir nepagalvos, kad brangus pirkinys tas laidelis...nes pats elementas slepiasi po elementu dangteliu kaip ir eiliniai pakraunami ar nepakraunami elementai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik vyksiu kitą savaitę i komandiruotę. Reikės paieškoti to "Play and charge" rinkinuko. 

Redagavo aRaven

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet jūs ir bagoti. Papildomi džoistikai ir stovas/pakrovimo stotelė dar koks 100 eurikų. Man asmeniškai įsigijant šiuos daiktus yra truputi problemų. Problemos ne tiek finansinės kilmės, kiek antra pusė. Nelabai supranta tokių pirkinių vertės ir reikalingumo. Žaidimus galiu pirkti be problemų nes ji net neįsivaizduoja kad tokie šūdniekiai gali kainuoti. 

 

Kai ariu kai arklys tai ir leidziu sau sitas nesamones :D O maniske zmona man kaledom ir nupirko bf4 ir ta stova su batarkem, tik kad su siuntimu buvo problemos :/

http://www.shopto.net/video-games/xbox-one/XB1AC13-official-xbox-one-headset-adaptor

 

vien adapteris 80 lt.. hmm nu kaip iz toki suduka tai biski gaila litu, skaitant kad ps4 nbereikia sitos nesamones .. :(

Redagavo Piruvatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va tokie geri yra , nes krauti per pačia konsole per usb ir žaisti su laidu mane nervina, nepatogu man yra

 

http://www.amazon.co.uk/Games-Power-Dual-Charge-Controller/dp/B00GULLUJI/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1392237223&sr=8-2&keywords=xbox+one+charger

http://www.amazon.co.uk/ORB-Dual-Controller-Charge-Dock/dp/B00GH7U9YM/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1392237283&sr=8-3&keywords=xbox+one+charger


Bet jūs ir bagoti. Papildomi džoistikai ir stovas/pakrovimo stotelė dar koks 100 eurikų. Man asmeniškai įsigijant šiuos daiktus yra truputi problemų. Problemos ne tiek finansinės kilmės, kiek antra pusė. Nelabai supranta tokių pirkinių vertės ir reikalingumo. Žaidimus galiu pirkti be problemų nes ji net neįsivaizduoja kad tokie šūdniekiai gali kainuoti. 

Stovai yra ir pigus, bet originali tokie kaip iš pačio PS4 tai kaina sieke 25£ o visokie kiti kaina nuo 10£ iki 18£

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Play and charge kit tikrai patogiausias variantas,baiges losti taip pat visada gali pajungti pulteli krauti,nes kraunasi net jei ir konsole isjungta.

katalioti baterija/s tikrai nepatogu,nes paslepta ten viskas po dangteliu ir uztrunka kol pakeiti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikiuosi visi isbande Titanfall beta? 

nuosirdziai pasakysiu, kad ir kaip sunku man buvo per bf4 taikytis su joysticku, bet blem koks sitas geras zaidimas, toks smagus!! 

Teks isigyti, niekur jau nesidesi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.