scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Ne apie pagarba klausiu, zaidziu kaip noriu ir kiek noriu, uz ta moku ponigus.Klausiu, ar kas turi, ir kokie atsiliepimai, o ne tavo komentaru apie pagarba.

http://lmgtfy.com/?q=keyboard+and+mouse+xbox+one

 

Cia nerasi, nelabai verta uzsiimti, bent jau daugelis taip masto, tokiais dalykais, jei turi konsole. Visad yra PC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam pirkti konsole jei nori losti su pele ir klava,bei dar multiplatforminius fps ? cia gal ,kad lengviau kill'u pasirinkt, nes galesi pataskyt ''noob'us'', kurie su pulteliu klisai saudo...

as tai labai tikiuosi,jog MS nepadarys jokio palaikymo tokiom nesamonem...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, jau ilgai mastau ir bandau surinkti info apie xbox zaimima su pele, arba su rimtais dzoistikais.Gal kas is jusu turi jau ant naujo xbox toki? nzn ka pirkti. Pirkciau tik del TF, BF ir t.t kiek zinau lengviau juos losti.O kalbu apie siuos reikalus:

http://www.tuact.com/products/venom-x

http://scufgaming.com/shop/xbox-360/scuf-fps-competition-wired/

Siūlau laukti kol išleis XIM4

 

http://www.youtube.com/watch?v=TsI7-hUhXTY

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei losi su xboxu susirask jonkaLTU jis losia su X1 pasijunges klavetura ir pele papasakos tau ko reikia jis kiek sake siuntes is usa kazkokius priedus uz 90 baksu losti tai afigienai beja bf kartu dauzom... :sir:


http://lmgtfy.com/?q=keyboard+and+mouse+xbox+one

 

Cia nerasi, nelabai verta uzsiimti, bent jau daugelis taip masto, tokiais dalykais, jei turi konsole. Visad yra PC :)

call of duty priburia net su pulteliu perka is ebay papildymus, kiek zaidziu neimanoma nusaut tai dauguma hard core call of duty fanu losia su klavetura ir zmonem negali nurodinet ka jam daryti mano nuomone negarbinga bet daug kas aplinku negarbinga man asmeniskai dzin...


kam pirkti konsole jei nori losti su pele ir klava,bei dar multiplatforminius fps ? cia gal ,kad lengviau kill'u pasirinkt, nes galesi pataskyt ''noob'us'', kurie su pulteliu klisai saudo...

as tai labai tikiuosi,jog MS nepadarys jokio palaikymo tokiom nesamonem...

mantini jau losia vienas lietuvis su klavetura ir pele :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkodel neiseina broadcast'inti per twitch,vis errora meta ir tiek. gal dar kas nors susiduret ?

 

edit : buvau xbox nustatymuose isjunges galimybe broadcastinti. dabar viskas tvarkoj.

Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5fff0d5f19c55cc88bb6804dfc9098ae575.png

 

Na va, kaina mazeja ir mazeja. Belieka dar uzlaukti kada ji pakris ir Quantum Break isejimo:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai kaip sekasi X1 losti. Ar dar nepradejo dulkiu rinkti. Pas mane ziu kazkaip po truputi dulkiu sluoksnis kauptis pradejo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

5fff0d5f19c55cc88bb6804dfc9098ae575.png

 

Na va, kaina mazeja ir mazeja. Belieka dar uzlaukti kada ji pakris ir Quantum Break isejimo:)

stipriai galvociau bent isinuomot xbox one jei toki man patikusi Alan Wake isleistu xboxas ekskliuzyva. Geimo atmosfera ir istorija nenuvyle tiek orginalo,tiek american nightmare :o  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

the power of the cloud .... :trl:

 

 

niekad nesu mates kad interneto pagalba ...kas nors veiktu  :yao:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai kaip sekasi X1 losti. Ar dar nepradejo dulkiu rinkti. Pas mane ziu kazkaip po truputi dulkiu sluoksnis kauptis pradejo. :D

imk titanfal galesim sulost ar bf4 kvieti chata ir dauzom be problemu pas mane tai jokiu dulkiu ventiletorius xboxo nupucia.... :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

the power of the cloud .... :trl:

 

 

niekad nesu mates kad interneto pagalba ...kas nors veiktu  :yao:

Titanfall kazkur tai jau veikia, kiek girdejau. Siaip puiku, inovacijos, bet jiem sita reikejo rodyti pries metus, kai pristatinejo konsole, o ne sakyti "cloud gaming! P.S. No game sharing and always-online", butu susilauke maziau hate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

imk titanfal galesim sulost ar bf4 kvieti chata ir dauzom be problemu pas mane tai jokiu dulkiu ventiletorius xboxo nupucia.... :sir:

Aš paskutiniu metu nusipirkau PC D3 papildyma. Tai X-1 ir apsileido. Laukiu normaliu vertu demesio zaidimu ant X-1 tada reikes vel istraukti dziostika. Visi labai aikcioja del to Titanfall, as bandziau demo manes neuzkabino visiskai. Ne man saudykles. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is interneto galima paleist ka nori su geru rysiu kad ir visa zaidima aplamai . Na vadinkim daiktus savo vardais, cloud tai internetas ir nieko daugiau. Tai yra onlive konsole jei jau turim gera rysi . As tokio neturiu bet next genais lost vistiek noresiu . Bet koks zaidimas kuris onine naudos tiesigiai zaidimui paleist jau fail. Duokit belekoki rysi neto tai kita kalba bus. Geriau tegu zaidimais paciais rupinas o ne rozuliucija ir fps. Ar ps1 labai rupejo kad n64 buvo galingesnis uz juos? Ne nes sony zaidimus parode.

1489717_0.jpg

 

When Peter Molyneux Calls Your Tech a Joke, it's Time to Rethink Your Tech http://8cn.tv/content/when-peter-molyneux-calls-your-tech-joke-its-time-rethink-your-tech

 

peter-molyneux.jpg?itok=CBl2iy5K

 

its a joke

  Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.