scalman

XBox One naujienos

Rekomenduojami pranešimai

review?cia ji apie xbox one nieko nepasake.parode pulteli ir tiek ziniu ir kad thief game preoderino.

Žmogau, tai tik mano sarkazmas, nepriimk visko taip rimtai :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, praejo jau pusantro menesio, kaip turiu X1. 

Tiesa pasakius, esu labiau PlayStation fanas, taciau specialiai nupirkau sau X1, kad galeciau savo nuomone pasakyti ir but nesaliskam.

 

Pirma labai apsidziaugiau siuo grazuoliu, labai grazi deze buvo.

 

Taciau, pirmi nusivylimai parejo vos tik atidarius deze. Pasirodo, kad jis JUODAS... As sito nelabai supratau, gi xbox 360 buvo baltas. Kam taisyti tai, kas nesugadinta?? Ir siaip, as labiau megsta balta spalva, tikriausiai del to, kad daznai piena geriu.

 

Bet spalva funkcionalumui netrukdo. Ispakavau, pastaciau i lentyna po televizoriu. Pirma pasidariau kavos (su pienu), tada panorejau ijungti X1. Pripazinsiu, labai ilgai ieskojau jo, ir tik poto supratau, kad savo vaizdajuosciu grotuva seniai ismetes ir lentynoje randasi X1. Ka tuo noriu pasakyti? O gi dizainas klaidinantis. Butu bent baltas, tai atskirciau tikrai, nes 90-aisiais negamino baltu "vidiaku" 

Paemiau pulteli i rankas, viskas kaip man ir patinka - juodas, didelis, tvirtas. Jokiu priekaistu cia neturiu.

Toliau, jungia hub'a. Dizainas grazus.

As pirkau X1 vien del Kinect, nes man is tikro patinka sokineti ir rekauti pries kamera. Isijungiau Kinect Sport Rivals. Galiu pasakyti, kad buvau priblokstas, jauciausi kaip 4D kinoteatre. Net kaimynas atejo su skundu, kad eiciau zaisti boulinga kitur ir buvo labai nustebes, kad tai tik zaidimas. Pasaka.

 

Kaip zinote Kinect zaidimams pultelio nereik. O kadangi man pultelis LABAI patiko, nusprendziau isigyti Ryse son of rome. Va cia ir buvo didelis nusivylimas. Ne pulteliu, jis manes nenuvyle, net atvirksciai - pagerino nuomone, ypac kai paleido ta galinga vibracijos pliupsni. Pats zaidimas tiesa sakant apgailetinas. Spaudi X, X, X, X. Amazing cutscene. Tada seka QTE. As norejau pazaist zaidima, o ne minkyt QTE... as labai nemegstu tokiu zaidimu, megstu platesnius zaidimus, pvz Heavy Rain.

Kaip jau nepaslaptis tikriausiai, bet as labai megstu JRPG - Japanese Role Playing Game. Kol kas dar aisku ant X1 nera isleista, bet ir net jei butu nezaisciau. O kodel? Nes X1 nera japoniska konsole. Mano manymu japoniski zaidimai turi buti zaidziami ant japoniskos kompanijos konsoliu. Todel siuo atzvilgiu PS4 yra geriau.

 

Bet kaip ir minejau, as pirkau del Kinect zaidimu. Siuo atzvilgiu X1 mane pilnai patenkino.

 

Taigi, mano butu ivertinimas

Dizainas: 2/5 (come on, kur dingo balta spalva?)
Ipakavimas: 5/5
Pultelis: 5/5 
X1 exclusives: 1/5 
X1 kinect: 4/5 (neduodu 5/5, nes pas mane slidzios grindys, tai pora karta dribau)


Overall 4/5

 

Redagavo Topinambas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl baltos spalvos tai tik Xbox 360 Premium buvo balti,o jau naujesnės leidybos - Elite - visi buvo juodi. (Aišku buvo galima manau rasti ir baltų pasipirkti), bet pagrindinė spalva buvo juoda. Taip ir su X1. Baltos spalvos X1 gavo vos keli žmones, t.y. Microsoft darbuotojai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl spalvos tai įdomiai. Nieko nepasidomėjęs ir aklai tikimasi baltos. Įtariu,net ant dėžės juoda konsolė parodyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl spalvos tai įdomiai. Nieko nepasidomėjęs ir aklai tikimasi baltos. Įtariu,net ant dėžės juoda konsolė parodyta.

jis ten pastumt ant x1 labiau norejo. Bet ir pavyko keliose vietose su vaizdajuosčių grotuvu :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš pamenu turėjom tokį "fancy" videką, forma tokia trapecijos, kaip Xone apvertus aukštyn kojom. Deja neturiu pic ir kraustydamiesi senai palikom naujakuriam dovanėlę kurią tingėjom išmest :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis ten pastumt ant x1 labiau norejo. Bet ir pavyko keliose vietose su vaizdajuosčių grotuvu :D :D

pastumti gali kekvienas ir ant bet ko,tiesiog sitas visas forumas ps fanboju irstva,nueik parasyk kazka tokio i ps4 tema,tuoj supuls suputos ir atostogu padovanos...

bet tai negalioja sitoj temoj,kas koki nori toki bardaka ir daro cia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastumti gali kekvienas ir ant bet ko,tiesiog sitas visas forumas ps fanboju irstva,nueik parasyk kazka tokio i ps4 tema,tuoj supuls suputos ir atostogu padovanos...

bet tai negalioja sitoj temoj,kas koki nori toki bardaka ir daro cia...

Iš dalies daugiau xbox savininku forume yra negu PS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastumti gali kekvienas ir ant bet ko,tiesiog sitas visas forumas ps fanboju irstva,nueik parasyk kazka tokio i ps4 tema,tuoj supuls suputos ir atostogu padovanos...

bet tai negalioja sitoj temoj,kas koki nori toki bardaka ir daro cia...

O galbut tiesiog daugiau raso PS temoje ir kai buna parasoma kas nors neigiamo - tai buna counter-argumentuojama arba pateikiama konstruktyvi kritika, kodel tas minusas, galbut visgi nera minusas? O jei ir yra minusas - puiku, tada pateikiama is kur jis atsirades. Zinoma, yra keli dalyviai, kurie uzsiputoja, taciau tu pats dabar xbox'o temoje siek tiek putoji ;)

 

Vietoj to, kad draskytumeis, kad kiti draskos - gali tuos minusus counter-argumentuoti arba pats savo pozytyviu ideju pasidalinti. Dabar cia uzsivedei, nes zmones apie spalva arba forma pakalbejo, vos ne tas pat, kaip ateitu kas nors ir pasakytu man, kad as kvailys del to, kad pasidalinu, jog mano ps4 uzia garsiai zaidziant tam tikrus zaidimus :)

Ir duok pavyzdi kur ps temoje atostogu buvo issiusta uz tai, kad neigiamai snekejo?

 

tl;dr:

 

07c5215819d0d051529f7e736f07c122780.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastumti gali kekvienas ir ant bet ko,tiesiog sitas visas forumas ps fanboju irstva,nueik parasyk kazka tokio i ps4 tema,tuoj supuls suputos ir atostogu padovanos...

bet tai negalioja sitoj temoj,kas koki nori toki bardaka ir daro cia...

Tai kad bent ivardintumet tuos trukumus su normaliais argumentais, o ne taip kad va man nepatinka, tai iskart minusas, nors realiai ten tera skonio reikalas. O del tu atostogu tai turbut apie vidmos atveji kalbi? Bet jam atostogos buvo duotos ne uz tai kad aukstino xbox ir stume ant ps, o del to kad pradejo visus izeidineti, taip kad pirma susizinok kas ir uz ka, pries kaska sakydamas. O jei kaskas nepatinka eik i ps4 tema ir stumk ant jo, kas tau tai draudzia? Tik per daug neisijausk kad atostogu nepadovanotu :) Ir as tau iskart galiu pasakyti viena vieninteli ps pliusa kuris lenkia visus xbox pliusus kad ir kokie jie bebutu - exclusiviniu zaidimu kiekis, gali sukauti kiek tik nori bet xbox tuo niekada nepasizymejo ir nepasizymi, nei dabar, nei kaskada. Kalbu apie normalius su pulteliu losiamus, o ne kinectinius (kurie man asmeniskai net nesiskaito kaip zaidimai)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo jums cia uz tuos karus atostogu duos :D

Redagavo Lonsdale

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau šiame forume lankytis, nusprendęs įsigyti konsolę. Galvoju reikia vietos kur galima įspūdžiais pasidalinti, patarimo paklausti, galbūt net naujų bendraminčių draugų surasti. Nusprendžiau, kad playmanija bus puiki vieta. Bet.. Daugiau kaip puse komentarų yra kažkokios "gaidžių" peštynės.  Visi sumokėjome nemažus pinigus kad įsigytume konsoles. Kam čia dabar vienas kitam pavydėti. Džiaukimės savosiomis. Visos jos yra puikios ir gali suteikti ir suteiks daug smagių akimirkų. 

Bent jau aš savąją esu labai patenkintas ir tikiu kad taip pat jausčiausi padaręs bet kokį pasirinkimą. Ir šitame forume besilankant norisi išgirsti daugiau pozityvo. Juk žaidžiate su naujutėlėmis konsolėmis visi. Džiaukitės ir įspūdžiais dalinkitės, o ne į kitą daržą akmenis mėtykit. Toks įspūdis kad daugelis pirkdami naują konsolę padarėte žingsnį atgal o ne į priekį. Lygina cocacola su pepsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad bent ivardintumet tuos trukumus su normaliais argumentais, o ne taip kad va man nepatinka, tai iskart minusas, nors realiai ten tera skonio reikalas. O del tu atostogu tai turbut apie vidmos atveji kalbi? Bet jam atostogos buvo duotos ne uz tai kad aukstino xbox ir stume ant ps, o del to kad pradejo visus izeidineti, taip kad pirma susizinok kas ir uz ka, pries kaska sakydamas. O jei kaskas nepatinka eik i ps4 tema ir stumk ant jo, kas tau tai draudzia? Tik per daug neisijausk kad atostogu nepadovanotu :) Ir as tau iskart galiu pasakyti viena vieninteli ps pliusa kuris lenkia visus xbox pliusus kad ir kokie jie bebutu - exclusiviniu zaidimu kiekis, gali sukauti kiek tik nori bet xbox tuo niekada nepasizymejo ir nepasizymi, nei dabar, nei kaskada. Kalbu apie normalius su pulteliu losiamus, o ne kinectinius (kurie man asmeniskai net nesiskaito kaip zaidimai)

Manau daviau pakankamai argumentu, kodel man x1 nepatiko. Ir dabar jau nebegalima vadint mane PS fanboju, nes turiu ir ta ir ta, todel turiu objektyvia nuomone. Taciau kaip matot, mano ivertinimas yra teigiamas. Greitu metu bus ir PS4 recenzija.

 

P.S. Cola > Pepsi.

Redagavo Topinambas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad bent ivardintumet tuos trukumus su normaliais argumentais, o ne taip kad va man nepatinka, tai iskart minusas, nors realiai ten tera skonio reikalas. O del tu atostogu tai turbut apie vidmos atveji kalbi? Bet jam atostogos buvo duotos ne uz tai kad aukstino xbox ir stume ant ps, o del to kad pradejo visus izeidineti, taip kad pirma susizinok kas ir uz ka, pries kaska sakydamas. O jei kaskas nepatinka eik i ps4 tema ir stumk ant jo, kas tau tai draudzia? Tik per daug neisijausk kad atostogu nepadovanotu :) Ir as tau iskart galiu pasakyti viena vieninteli ps pliusa kuris lenkia visus xbox pliusus kad ir kokie jie bebutu - exclusiviniu zaidimu kiekis, gali sukauti kiek tik nori bet xbox tuo niekada nepasizymejo ir nepasizymi, nei dabar, nei kaskada. Kalbu apie normalius su pulteliu losiamus, o ne kinectinius (kurie man asmeniskai net nesiskaito kaip zaidimai)

visu pirma, tai labai abejoju ar tas zmogus turi ta xbox one isvis,man ten panasiau buvo i gera sarkazmo doze norint eilini karta pasiept xbox turetojus.

antra, as po kol kas neturiu dar ps4,tai is lempos rasyt neigiamu komentaru nera tikslo.

ir seip man svarbiausia yra zaidimai o ne deze kuri juos paleidzia. visos kitos funkcijos eina tik i antra plana,bet tai nereiskia,jog as jom nesinaudoju.

 

zinau sita zmogu is kitu forumu ir zinau,kad jis uzkietejes ps fanas ir seip is konteksto matosi jo sarkazmas, bei meginimas pastumt.

tik niekaip nesuprantu kodel daugumai forumieciu,kurie linke i ps puse, vis uzkliuna tas xbox'as ? taigi loskit su savo uber super konsole ir pamirskit ta apipelijusi xbox one...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.