lileikiss

Kurį pirkti: PS3 Super Slim ar PS3 Slim?

Kurį pirkti: PS3 Super Slim ar PS3 Slim?  

36 nariai prabalsavo

  1. 1. Taigi kurį pirktumete?



Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Ruošiuosi pirkti nauja ps3 bet neapsisprendžiu kuria konsole pirkti, todel noriu jusu nuomones.

 

TAIP pat turiu kelis klausimus:

1. Kuria konsole man labiau apsimoketu pirkti?

2. Galbut reiktu dar palaukti ps4 isleidimo? mano manymu turetu ženkliai kristi ps3 kaina

3. Mastau pirkti konsole is ebay, bet galbut jus zinot kas lietuvoje pardavineja jau atrištas konsoles už gera kaina?

 

Konsoliu kainu skirtumas nesvarbu, tiesiog noriu pasirinkti geresni varianta. Pinigų nesinori leisti žaidimams, nes neturiu nuolatinio darbo, todel ir pinigai neatsiranda is oro, todel ateityje norėčiau ir atsirišti konsolę.

 

P.S. Jeigu nusipirksiu, butinai nuotraukas pasidalinsiu galerijoje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk super duper maximus Slim . :thumbsup4:

o rimtai tai pirk juk pagal isvaizda..ka cia dar rinktis. labai skirtingai atrodo jos plius diskus dedi rankiniu budu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirk super duper maximus Slim . :thumbsup4:

o rimtai tai pirk juk pagal isvaizda..ka cia dar rinktis. labai skirtingai atrodo jos plius diskus dedi rankiniu budu.

 

jo, tas super slim atrodo patraukliau man :) slim isvaizda jau atsibodusi, bet ateity noreciau atsiristi ir kiek skaiciau tai super slim konsoles visdar neatrisamos (nebent pasiklioviau sena informacija), beto slim ir nevisi yra atrisami :( todel gal is pleymanu zino kas pardavineja jau atristas konsoles :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu o kaip tu atrisi nauja FW. aisku neatrisi. tai isvis imk jau atrista slima ir nesuksi galvos.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu o kaip tu atrisi nauja FW. aisku neatrisi. tai isvis imk jau atrista slima ir nesuksi galvos.

 

jau naudoto is skelbiu.lt nenoriu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 SUPER Slim man primena grilinę. Aš asmeniškai tokios niekada nepirkčiau, kai yra pasirinkimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Techniškai skirtumo jokio nėra.Man asmeniškai super slim atrodo cheap ir negražus, jeigu galėčiau rinktis imčiau slim, plius manau jeigu domina atrišimas tai slimui jis greičiau išeitų negu s slimui ( bet vėlgi čia tik mano asmeninė nuomonė )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau naudoto is skelbiu.lt nenoriu :D pazystamas xboxa 360 nauja, atrista pirko is zmogaus kuris pardavineja konsoles, gaila nepaklausiau to pardavejo kontaktu, o dabar tas pazystamas isvykes yra.

 

o nauju su naujom FW niekas neatris. tai ko tu nenori dar ne viskas. ir naujo nori ir atrist..ir dar ko nors :spiderp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o nauju su naujom FW niekas neatris. tai ko tu nenori dar ne viskas. ir naujo nori ir atrist..ir dar ko nors :spiderp:

 

galbut ateityje ir tuos naujus FW nulaus, bet cia tik taip mano pamastymai... :alone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

super slim net downgradinti neina?

 

Tai ir naujesnių Slimų (CECH-300x) neina downgradint. Nesuprantu kodėl stebiesi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pinigų nesinori leisti žaidimams, nes neturiu nuolatinio darbo, todel ir pinigai neatsiranda is oro, todel ateityje norėčiau ir atsirišti konsolę.

 

kaip viskas keiciasi ;D si penktadieni gausiu ps3 super slim ir ketvirtadieni 8 zaidimus  ;D laukiu nesulaukiu  :cute: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.