BlueSing

Ps3 žaidimų įkėlimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Vaikščiojau per daug įvairių gidų, bet taip ir nesupratau galutinai...

Kaip teisingai įkelti žaidimus ir juos paleisti, naudojant Usb flash'ą, o vėliau perkelti į ps3 vidinėę atmintį?

Kiek aš supratau, žaidimus reikia kelti į usb atmintinę forderyje "GAMEZ", taip pat skaičiau kad žaidimas didesnis nei 4gb turi būti suskaldytas dalimis po 4 gb kad jį nuskaitytų?

Žodžiu, reikia paprasto step by step paaiškinimo, kaip viskas turėtų vykti. :( padedu draugo pusbroliui kuris per mažas kad nusimanytų tokius reikalus..

Į ps3 įrašiau cfw 4.41 rogero, taip pat įrašiau 4.40 multiman manageri..

Dėkui už pagalbą! :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multimane, jei teisingai pamenu, direktorija turi būti ne "GAMEZ", o "GAMES".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Multimane, jei teisingai pamenu, direktorija turi būti ne "GAMEZ", o "GAMES".

 

bet kituose giduose raso kad direktorija turi but GAMEZ, na tada bandysiu pervardint. O kaip su zaidimu skaldymu? Reikia juos skaldyd po 4 gb ar kelt taip kaip parsisiunti ir isextracktini ta folderi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimus reikia skaldyti tik tada, kada žaidimo folderyje yra koks failas didesnis nei 4gb, bent jau man, retai pasitaiko tokie žaidimai, kiek pamenu, man pasitaikė tik GT5 ir tekken 6 kuriuos reikėjo skaldyti, kiti dauguma neturi didesnių failų nei 4gb :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimus reikia skaldyti tik tada, kada žaidimo folderyje yra koks failas didesnis nei 4gb, bent jau man, retai pasitaiko tokie žaidimai, kiek pamenu, man pasitaikė tik GT5 ir tekken 6 kuriuos reikėjo skaldyti, kiti dauguma neturi didesnių failų nei 4gb :)

 

O keliant nereikia nieko prideti, tiesiog parsisiuntus ir isextracktinus zaidima kelt ta folderi zaidimo i GAMES forderi, jungt i konsole ir ieskot per Multiman?

Vakar bandziau viska taip bet kazkodel zaidimas nepasirode multimane, gal kazka praleidau ar ne taip dariau? Atmintine FAT32, lyg viskas ir normaliai.

Bandau viska kuo detaliau issiaiskint, siuo metu nesu prie konsoles, vakare bandysiu turbut vel :innocent:

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, žaidimą išekstraktinus turi būti folderis su žaidimo regioniniu kodu ir jame turi būti 3 folderiai, tai žodžiu, tą folderį (su tais 3 folderiais) turi kelti į GAMES direktoriją ir turėtų viskas pasirodyti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, žaidimą išekstraktinus turi būti folderis su žaidimo regioniniu kodu ir jame turi būti 3 folderiai, tai žodžiu, tą folderį (su tais 3 folderiais) turi kelti į GAMES direktoriją ir turėtų viskas pasirodyti ;)

 

Dėkui, bandysiu ;)

EDIT: viskas veikia, folderyje GAMES įkėliau žaidimą, tačiau prie to regioninio kodo buvo prirašytas žaidimo pavadinimas, todėl multiman nenuskaitė žaidimo. Ištryniau pavadinimą ir viskas veikia nuostabiai! :)

Dėkui už pagalbą

Redagavo BlueSing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.